Czy moje leki wchodzą w interakcje?

Wyszukaj pierwszy lek, a następnie dodaj kolejny, by sprawdzić, czy nie wchodzą między sobą w interakcje.

Wybrane leki

Interakcje leku TEBOKAN z innymi lekami

Między lekami

Interakcja
istotna

Dotyczy
TEBOKAN i


Leki o które pytasz zawierają w swoim składzie AMIFAMPRYDYNĘ oraz WYCIĄG Z MIŁORZĘBU. Jednoczesne stosowanie tych leków zwiększa ryzyko wystąpienia drgawek. Szczególną ostrożność powinny zachować osoby u których drgawki występowały z różnych przyczyn w przeszłości. Jeżeli leki zostały przepisane przez różnych lekarzy, wskazana jest konsultacja w celu ustalenia, czy leki te mogą być jednocześnie stosowane, a jeśli tak, to czy nie zachodzi potrzeba zmiany sposobu dawkowania. W przypadku, gdy leki zaordynował ten sam lekarz przestrzegaj jego zaleceń. O wszelkich niepokojących objawach - informuj lekarza.

Między lekami

Interakcja
istotna

Dotyczy
TEBOKAN i


Leki o które pytasz zawierają w swoim składzie BLINATUMOMAB oraz WYCIĄG Z MIŁORZĘBU. Objawem ich niepożądanego działania mogą być drgawki. Jednoczesne stosowanie tych leków istotnie zwiększa ryzyko wystąpienia drgawek. Szczególną ostrożność powinny zachować osoby u których drgawki występowały z różnych przyczyn w przeszłości. Jeżeli leki zostały przepisane przez różnych lekarzy, wskazana jest konsultacja w celu ustalenia, czy leki te mogą być jednocześnie stosowane, a jeśli tak, to czy nie zachodzi potrzeba zmiany sposobu dawkowania. W przypadku, gdy leki zaordynował ten sam lekarz przestrzegaj jego zaleceń. O wszelkich niepokojących objawach informuj lekarza.

Między lekami

Interakcja
istotna

Dotyczy
TEBOKAN i


Leki o które pytasz zawierają w swoim składzie FAMPRYDYNĘ oraz WYCIĄG Z MIŁORZĘBU. Jednoczesne stosowanie tych leków zwiększa ryzyko wystąpienia drgawek. Szczególną ostrożność powinny zachować osoby u których drgawki występowały z różnych przyczyn w przeszłości. Jeżeli leki zostały przepisane przez różnych lekarzy, wskazana jest konsultacja w celu ustalenia, czy leki te mogą być jednocześnie stosowane, a jeśli tak, to czy nie zachodzi potrzeba zmiany sposobu dawkowania. W przypadku, gdy leki zaordynował ten sam lekarz przestrzegaj jego zaleceń. O wszelkich niepokojących objawach - informuj lekarza.

Między lekami

Interakcja
istotna

Dotyczy
TEBOKAN i


Leki o które pytasz zawierają w swoim składzie FENELZYNĘ oraz WYCIĄG Z MIŁORZĘBU. Leki te mogą powodować wystąpienia drgawek. Jednoczesne stosowanie sprawia, że ryzyko wystąpienia drgawek jest większe, zwłaszcza u osób u których takie objawy miały miejsce w przeszłości. Jeżeli leki zostały przepisane przez różnych lekarzy, wskazana jest konsultacja w celu ustalenia, czy leki te mogą być jednocześnie stosowane, a jeśli tak, to czy nie zachodzi konieczność zmiany sposobu dawkowania. W przypadku, gdy leki zaordynował ten sam lekarz przestrzegaj jego zaleceń. W razie wystąpienia jakichkolwiek niepokojących objawów - skontaktuj się z lekarzem.

Między lekami

Interakcja
istotna

Dotyczy
TEBOKAN i


Leki o które pytasz zawierają w swoim składzie METYLOFENIDAT oraz WYCIĄG Z MIŁORZĘBU. Leki te mogą powodować wystąpienia drgawek. Jednoczesne stosowanie sprawia, że ryzyko wystąpienia drgawek jest większe, zwłaszcza u osób u których takie objawy miały miejsce w przeszłości. Jeżeli leki zostały przepisane przez różnych lekarzy, wskazana jest konsultacja w celu ustalenia, czy leki te mogą być jednocześnie stosowane, a jeśli tak, to czy nie zachodzi konieczność zmiany sposobu dawkowania. W przypadku, gdy leki zaordynował ten sam lekarz przestrzegaj jego zaleceń. W razie wystąpienia jakichkolwiek niepokojących objawów - skontaktuj się z lekarzem.

Między lekami

Interakcja
istotna

Dotyczy
TEBOKAN i


Leki o które pytasz zawierają w swoim składzie MIANSERYNĘ oraz WYCIĄG Z MIŁORZĘBU. Jednoczesne stosowanie tych leków zwiększa ryzyko wystąpienia drgawek. Szczególną ostrożność powinny zachować osoby u których drgawki występowały z różnych przyczyn w przeszłości. Jeżeli leki zostały przepisane przez różnych lekarzy, wskazana jest konsultacja w celu ustalenia, czy leki te mogą być jednocześnie stosowane, a jeśli tak, to czy nie zachodzi potrzeba zmiany sposobu dawkowania. W przypadku, gdy leki zaordynował ten sam lekarz przestrzegaj jego zaleceń. O wszelkich niepokojących objawach - informuj lekarza.

Między lekami

Interakcja
istotna

Dotyczy
TEBOKAN i


Leki o które pytasz zawierają w swoim składzie TREPROSTYNIL oraz WYCIĄG Z MIŁORZĘBU. Jednoczesne stosowanie tych leków zwiększa ryzyko wystąpienia krwawień. Jeżeli leki zostały przepisane przez różnych lekarzy, wskazana jest konsultacja w celu ustalenia, czy leki te mogą być jednocześnie stosowane, a jeśli tak, to czy nie zachodzi potrzeba zmiany sposobu dawkowania. W przypadku, gdy leki zaordynował ten sam lekarz przestrzegaj jego zaleceń. W razie wystąpienia niecodziennych krwawień (np. z nosa), krwiaków podskórnych, smolistego zabarwienia stolca, obecności krwi w moczu, kale lub plwocinie lub innych niepokojących objawów - skontaktuj się z lekarzem.

Między lekami

Interakcja
istotna

Dotyczy
TEBOKAN i


Leki o które pytasz zawierają w swoim składzie WERTEPORFINĘ oraz WYCIĄG Z MIŁORZĘBU. Stosowanie obu leków jednocześnie może spowodować osłabienie działania werteporfiny. Przed przyjęciem werteporfiny poinformuj lekarza o wszystkich lekach które zażywasz, a on podejmie decyzję zapewniającą skuteczne i bezpieczne leczenie werteporfiną.

Między lekami

Interakcja
istotna

Dotyczy
TEBOKAN i


Leki o które pytasz zawierają w swoim składzie WORTIOKSETYNĘ oraz WYCIĄG Z MIŁORZĘBU. Objawem ich niepożądanego działania mogą być drgawki. Jednoczesne stosowanie tych leków istotnie zwiększa ryzyko wystąpienia drgawek. Szczególną ostrożność powinny zachować osoby u których drgawki występowały z różnych przyczyn w przeszłości. Jeżeli leki zostały przepisane przez różnych lekarzy, wskazana jest konsultacja w celu ustalenia, czy leki te mogą być jednocześnie stosowane, a jeśli tak, to czy nie zachodzi potrzeba zmiany sposobu dawkowania. W przypadku, gdy leki zaordynował ten sam lekarz przestrzegaj jego zaleceń. O wszelkich niepokojących objawach informuj lekarza.

Między lekami

Interakcja
istotna

Dotyczy
TEBOKAN i


Leki o które pytasz zawierają w swoim składzie WYCIĄG Z MIŁARZĘBU oraz DELAFLOKSACYNĘ. Objawem ich niepożądanego działania mogą być drgawki. Jednoczesne stosowanie tych leków istotnie zwiększa ryzyko wystąpienia drgawek. Szczególną ostrożność powinny zachować osoby u których drgawki występowały z różnych przyczyn w przeszłości. Jeżeli leki zostały przepisane przez różnych lekarzy, wskazana jest konsultacja w celu ustalenia, czy leki te mogą być jednocześnie stosowane, a jeśli tak, to czy nie zachodzi potrzeba zmiany sposobu dawkowania. W przypadku, gdy leki zaordynował ten sam lekarz przestrzegaj jego zaleceń. O wszelkich niepokojących objawach informuj lekarza.

Zapytaj farmaceutę

Masz pytania dotyczące interakcji TEBOKAN z innymi lekami?
Teraz możesz je zadać farmaceucie!

Lokalizacja apteki – ktomalek

1. Wskaż, gdzie jesteś

Wyszukiwanie leków online - ktomlek

2. Znajdź potrzebny lek

Rezerwacja leków online - ktomalek

3. Zarezerwuj on-line

Odbiór leków w aptece - ktomalek

4. Odbierz w aptece

Znajdź i zarezerwuj lek w najbliższej aptece!

Sprawdź teraz w najbliższej aptece