Czy moje leki wchodzą w interakcje?

Wyszukaj pierwszy lek, a następnie dodaj kolejny, by sprawdzić, czy nie wchodzą między sobą w interakcje.

Wybrane leki

Interakcje leku PHENOBARBITALUM NATRICUM (REC.) z innymi lekami

Między lekami

Interakcja
bardzo istotna

Dotyczy
PHENOBARBITALUM NATRICUM (REC.) i


Leki o które pytasz zawierają w swoim składzie ABEMACYKLIB oraz FENOBARBITAL. Jednoczesne stosowanie tych leków prowadzi do znacznego osłabienia działania abemacyklibu. Leczenie może być nieskuteczne! Jeżeli leki zostały przepisane przez różnych lekarzy, konieczna jest konsultacja onkologa w celu ustalenia, czy leki te mogą być jednocześnie stosowane, a jeśli tak, to czy nie zachodzi potrzeba zmiany zaleceń odnośnie sposobu ich podawania. W przypadku, gdy leki zaordynował ten sam lekarz przestrzegaj schematu dawkowania. O wszelkich niepokojących objawach informuj lekarza.

Między lekami

Interakcja
bardzo istotna

Dotyczy
PHENOBARBITALUM NATRICUM (REC.) i


Leki o które pytasz zawierają w swoim składzie BIKTEGRAWIR oraz FENOBARBITAL. Jednoczesne stosowanie tych leków prowadzi do znacznego osłabienia przeciwwirusowego działania biktegrawiru. Jeżeli leki zostały przepisane przez różnych lekarzy, konieczna jest konsultacja w celu ustalenia, czy leki te mogą być jednocześnie stosowane, a jeśli tak, to czy nie zachodzi potrzeba zmiany sposobu dawkowania. W przypadku, gdy oba leki zaordynował ten sam lekarz - przestrzegaj jego zaleceń. O wszelkich niepokojących objawach informuj lekarza.

Między lekami

Interakcja
bardzo istotna

Dotyczy
PHENOBARBITALUM NATRICUM (REC.) i


Leki o które pytasz zawierają w swoim składzie BRYGATYNIB oraz FENOBARBITAL. Jednoczesne stosowanie tych leków może spowodować znaczne osłabienie przeciwnowotworowego działania brygatynibu. Jeżeli leki zostały przepisane przez różnych lekarzy, konieczna jest konsultacja onkologa w celu ustalenia, czy leki te mogą być jednocześnie stosowane, a jeśli tak, to czy nie zachodzi potrzeba zmiany sposobu dawkowania. W przypadku, gdy oba leki zaordynował ten sam lekarz - przestrzegaj jego zaleceń. O wszelkich niepokojących objawach informuj lekarza.

Między lekami

Interakcja
bardzo istotna

Dotyczy
PHENOBARBITALUM NATRICUM (REC.) i


Leki o które pytasz zawierają w swoim składzie DAKLATASWIR oraz FENOBARBITAL. Jednoczesne stosowanie tych leków prowadzi do znacznego osłabienia przeciwwirusowego działania daklataswiru. Leczenie może być nieskuteczne! Jeżeli leki zostały przepisane przez różnych lekarzy, konieczna jest konsultacja w celu ustalenia, czy leki te mogą być jednocześnie stosowane, a jeśli tak, to czy nie zachodzi potrzeba zmiany zaleceń odnośnie sposobu ich podawania. W przypadku, gdy leki zaordynował ten sam lekarz przestrzegaj schematu dawkowania. O wszelkich niepokojących objawach informuj lekarza.


Leki o które pytasz zawierają w swoim składzie DARUNAWIR oraz FENOBARBITAL. Jednoczesne stosowanie tych leków prowadzi do znacznego osłabienia przeciwwirusowego działania darunawiru. Leczenie może okazać się całkowicie nieskuteczne. Jeżeli leki zostały przepisane przez różnych lekarzy konieczna jest konsultacja, ponieważ leki te nie powinny być stosowane łącznie. O wszelkich niepokojących objawach informuj lekarza.

Między lekami

Interakcja
bardzo istotna

Dotyczy
PHENOBARBITALUM NATRICUM (REC.) i


Leki o które pytasz zawierają w swoim składzie ENTREKTYNIB oraz FENOBARBITAL. Jednoczesne stosowanie tych leków może spowodować znaczne osłabienie przeciwnowotworowego działania entrektynibu. Jeżeli leki zostały przepisane przez różnych lekarzy, konieczna jest konsultacja onkologa w celu ustalenia, czy leki te mogą być jednocześnie stosowane, a jeśli tak, to czy nie zachodzi potrzeba zmiany sposobu ich podawania. W przypadku, gdy leki zaordynował ten sam lekarz przestrzegaj schematu dawkowania. O wszelkich niepokojących objawach informuj lekarza.


Leki o które pytasz zawierają w swoim składzie EWEROLIMUS oraz FENOBARBITAL. Stosowanie obu leków jednocześnie może spowodować osłabienie działania ewerolimusu, co oznacza, że leczenie nie będzie skuteczne. Jeżeli leki zostały przepisane przez różnych lekarzy, konieczna jest konsultacja w celu ustalenia, czy leki te mogą być jednocześnie stosowane, a jeśli tak, to czy nie zachodzi potrzeba modyfikacji sposobu ich przyjmowania. W przypadku, gdy leki zaordynował ten sam lekarz - przestrzegaj schematu dawkowania. O wszelkich niepokojących objawach informuj lekarza.

Między lekami

Interakcja
bardzo istotna

Dotyczy
PHENOBARBITALUM NATRICUM (REC.) i


Leki o które pytasz zawierają w swoim składzie FENOBARBITAL oraz AWAPRYTYNIB. Stosowanie obu leków jednocześnie może spowodować znaczne osłabienie działania awaprytynibu a tym samym brak skuteczności terapii. Jeżeli leki zostały przepisane przez różnych lekarzy, konieczna jest konsultacja onkologa w celu ustalenia, czy leki te mogą być jednocześnie stosowane, a jeśli tak, to czy nie zachodzi potrzeba zmiany sposobu dawkowania. O wszelkich niepokojących objawach informuj lekarza.

Między lekami

Interakcja
bardzo istotna

Dotyczy
PHENOBARBITALUM NATRICUM (REC.) i


Leki o które pytasz zawierają w swoim składzie FENOBARBITAL oraz CERYTYNIB. Stosowanie obu leków jednocześnie może spowodować znaczne osłabienie działania cerytymidu, a więc brak spodziewanych efektów leczenia. Jeżeli leki zostały przepisane przez różnych lekarzy, konieczna jest konsultacja onkologa w celu ustalenia, czy leki te mogą być jednocześnie stosowane, a jeśli tak, to czy nie zachodzi potrzeba zmiany zaleceń odnośnie ich dawkowania. W przypadku, gdy oba leki zaordynował ten sam lekarz - przestrzegaj schematu dawkowania. O wszelkich niepokojących objawach informuj lekarza.

Między lekami

Interakcja
bardzo istotna

Dotyczy
PHENOBARBITALUM NATRICUM (REC.) i


Leki o które pytasz zawierają w swoim składzie FENOBARBITAL oraz DABRAFENIB. Jednoczesne stosowanie tych leków może spowodować znaczne osłabienie działania dabrafenibu. Słabsze może być również działanie fenobarbitalu. Jeżeli leki zostały przepisane przez różnych lekarzy, konieczna jest konsultacja onkologa w celu ustalenia, czy leki te mogą być jednocześnie stosowane, a jeśli tak, to czy nie zachodzi potrzeba zmiany sposobu dawkowania. W przypadku, gdy oba leki zaordynował ten sam lekarz przestrzegaj jego zaleceń. O wszelkich niepokojących objawach informuj lekarza.

Zapytaj farmaceutę

Masz pytania dotyczące interakcji PHENOBARBITALUM NATRICUM (REC.) z innymi lekami?
Teraz możesz je zadać farmaceucie!

Lokalizacja apteki – ktomalek

1. Wskaż, gdzie jesteś

Wyszukiwanie leków online - ktomlek

2. Znajdź potrzebny lek

Rezerwacja leków online - ktomalek

3. Zarezerwuj on-line

Odbiór leków w aptece - ktomalek

4. Odbierz w aptece

Znajdź i zarezerwuj lek w najbliższej aptece!

Sprawdź teraz w najbliższej aptece