Czy moje leki wchodzą w interakcje?

Wyszukaj pierwszy lek, a następnie dodaj kolejny, by sprawdzić, czy nie wchodzą między sobą w interakcje.

Wybrane leki

 NUROFEN EXPRESS CAPS
NUROFEN EXPRESS CAPS 

Interakcje leku NUROFEN EXPRESS CAPS z innymi lekami

Między lekami

Interakcja
bardzo istotna

Dotyczy
NUROFEN EXPRESS CAPS i


Leki o które pytasz zawierają w swoim składzie AWAPRYTYNIB oraz IBUPROFEN. Jednoczesne doustne stosowanie tych leków znacznie zwiększa ryzyko wystąpienia krwawień, krwotoków i wylewów. Jeżeli leki zostały przepisane przez różnych lekarzy, konieczna jest konsultacja w celu ustalenia, czy leki te mogą być jednocześnie stosowane, a jeśli tak, to czy nie zachodzi potrzeba zmiany sposobu dawkowania. W razie wystąpienia niecodziennych krwawień (np. z nosa), osłabienia, krwiaków podskórnych, smolistego zabarwienia kału, obecności krwi w moczu, kale lub plwocinie lub innych niepokojących objawów - niezwłocznie skontaktuj się z lekarzem.


Leki o które pytasz zawierają w swoim składzie DAZATYNIB oraz IBUPROFEN. Jednoczesne, doustne, stosowanie tych leków zwiększa ryzyko wystąpienia krwawień, zwłaszcza z przewodu pokarmowego. Jeżeli leki zostały przepisane przez różnych lekarzy, wskazana jest konsultacja w celu ustalenia, czy leki te mogą być jednocześnie stosowane, a jeśli tak, to czy nie zachodzi potrzeba zmiany sposobu dawkowania. W przypadku, gdy leki zaordynował ten sam lekarz przestrzegaj jego zaleceń. W razie wystąpienia niecodziennych krwawień (np. z nosa), osłabienia, krwiaków podskórnych, smolistego zabarwienia kału, obecności krwi w moczu, kale lub plwocinie lub innych niepokojących objawów - skontaktuj się z lekarzem.

Między lekami

Interakcja
bardzo istotna

Dotyczy
NUROFEN EXPRESS CAPS i


Leki o które pytasz zawierają w swoim składzie IBRUTYNIB oraz IBUPROFEN. Skutkiem jednoczesnego, doustnego, stosowania tych leków może być zmniejszenie krzepliwości krwi prowadzące do wystąpienia krwawień i krwotoków. Jeżeli leki zostały przepisane przez różnych lekarzy, konieczna jest konsultacja w celu ustalenia, czy leki te mogą być jednocześnie stosowane, a jeśli tak, to czy nie zachodzi potrzeba modyfikacji sposobu ich przyjmowania. W przypadku, gdy leki zaordynował ten sam lekarz przestrzegaj schematu dawkowania. W razie wystąpienia niecodziennych krwawień (np. z nosa), osłabienia, znacznie wydłużonego krwawienia z wszelkich zranień, krwiaków podskórnych, smolistego zabarwienia stolca, obecności krwi w moczu, kale lub w plwocinie lub innych niepokojących objawów – skontaktuj się z lekarzem.

Między lekami

Interakcja
bardzo istotna

Dotyczy
NUROFEN EXPRESS CAPS i


Leki o które pytasz zawierają w swoim składzie IBRYTUMOMAB oraz IBUPROFEN. Jednoczesne stosowanie tych leków zwiększa ryzyko wystąpienia krwawień, zwłaszcza z przewodu pokarmowego. Jeżeli leki zostały przepisane przez różnych lekarzy, konieczna jest konsultacja w celu ustalenia, czy leki te mogą być jednocześnie stosowane, a jeśli tak, to czy nie zachodzi potrzeba zmiany sposobu dawkowania. W przypadku, gdy leki zaordynował ten sam lekarz przestrzegaj jego zaleceń. W razie wystąpienia niecodziennych krwawień (np. z nosa), ogólnego złego samopoczucia, znacznie wydłużonego czasu krzepnięcia krwi z drobnych zranień, krwiaków podskórnych, obecności krwi w moczu, kale lub plwocinie, smolistego zabarwienia stolca lub innych niepokojących objawów - skontaktuj się z lekarzem.

Między lekami

Interakcja
bardzo istotna

Dotyczy
NUROFEN EXPRESS CAPS i


Leki o które pytasz zawierają w swoim składzie IBUPROFEN oraz KABOZANTYNIB. Jednoczesne, doustne stosowanie tych leków zwiększa ryzyko wystąpienia krwawień a nawet krwotoków. Jeżeli leki zostały przepisane przez różnych lekarzy, konieczna jest konsultacja w celu ustalenia, czy leki te mogą być jednocześnie stosowane, a jeśli tak, to czy nie zachodzi potrzeba zmiany sposobu dawkowania. W przypadku, gdy leki zaordynował ten sam lekarz przestrzegaj jego zaleceń. W razie wystąpienia niecodziennych krwawień (np. z nosa), osłabienia, krwiaków podskórnych, smolistego zabarwienia kału, obecności krwi w moczu, kale lub plwocinie lub innych niepokojących objawów - skontaktuj się z lekarzem.

Między lekami

Interakcja
bardzo istotna

Dotyczy
NUROFEN EXPRESS CAPS i


Leki o które pytasz zawierają w swoim składzie IBUPROFEN oraz PONATYNIB. Jednoczesne doustne stosowanie tych leków znacznie zwiększa ryzyko wystąpienia krwawień i krwotoków. Szczególnie groźne są krwawienia w obrębie mózgu. Jeżeli leki zostały przepisane przez różnych lekarzy, konieczna jest konsultacja w celu ustalenia, czy leki te mogą być jednocześnie stosowane, a jeśli tak, to czy nie zachodzi potrzeba zmiany sposobu dawkowania. W przypadku, gdy leki zaordynował ten sam lekarz przestrzegaj jego zaleceń. W razie wystąpienia niecodziennych krwawień (np. z nosa), ogólnego złego samopoczucia, znacznie wydłużonego czasu krzepnięcia krwi z drobnych zranień, krwiaków podskórnych, obecności krwi w moczu, kale lub plwocinie, smolistego zabarwienia stolca lub innych niepokojących objawów - skontaktuj się z lekarzem. Jeżeli wystąpi silny ból głowy, trudności z mówieniem, niedowład kończyn - konieczna jest szybka pomoc lekarza.

Między lekami

Interakcja
bardzo istotna

Dotyczy
NUROFEN EXPRESS CAPS i


Leki o które pytasz zawierają w swoim składzie KWAS AMINOLEWULINOWY oraz IBUPROFEN. Kwas aminolewulinowy zwiększa wrażliwość skóry na promienie słoneczne. Mogą wystąpić objawy poparzenia takie jak: zaczerwienienie, świąd, pęcherze. Jednoczesne stosowanie ibuprofenu znacznie zwiększa ryzyko wystąpienia i nasilenia tych reakcji. Jeżeli leki zostały przepisane przez różnych lekarzy, konieczna jest konsultacja w celu ustalenia, czy leki te mogą być jednocześnie stosowane, a jeśli tak, to czy nie zachodzi potrzeba zmiany sposobu ich przyjmowania. W przypadku, gdy leki zaordynował ten sam lekarz - przestrzegaj jego zaleceń. Chroń skórę i oczy przed słońcem. O wszelkich niepokojących objawach informuj lekarza.

Między lekami

Interakcja
bardzo istotna

Dotyczy
NUROFEN EXPRESS CAPS i


Leki o które pytasz zawierają w swoim składzie TEMSIROLIMUS oraz IBUPROFEN. Stosowanie obu leków jednocześnie znacznie zwiększa ryzyko wystąpienia zaburzeń w pracy nerek. Jeżeli leki zostały przepisane przez różnych lekarzy, konieczna jest konsultacja w celu ustalenia, czy leki te mogą być jednocześnie stosowane, a jeśli tak, to czy nie zachodzi potrzeba zmiany sposobu dawkowania. W przypadku, gdy leki zaordynował ten sam lekarz przestrzegaj jego zaleceń. W razie wystąpienia nudności, wymiotów, zmiany ilości lub zabarwienia moczu, obrzęków, wysokiego ciśnienia krwi, zaburzeń rytmu serca lub innych niepokojących objawów - skontaktuj się z lekarzem.

Między lekami

Interakcja
bardzo istotna

Dotyczy
NUROFEN EXPRESS CAPS i


Przyjmujesz leki zawierające w swoim składzie FLURBIPROFEN oraz IBUPROFEN. Leki te należą do tej samej grupy Niesteroidowych Leków Przeciwzapalnych (NLPZ). Jednoczesne, doustne zażywanie tych leków może skutkować nasileniem ich działań niepożądanych. Najczęściej są to podrażnienia, a nawet krwawienia błony śluzowej przewodu pokarmowego, zwłaszcza jeśli cierpisz na chorobę wrzodową żołądka lub dwunastnicy. Zwiększa się także ryzyko wystąpienia innych działań niepożądanych: zmian na skórze, upośledzenia funkcji wątroby i nerek, zmniejszenia wydolności serca, zmniejszenia krzepliwości krwi. Jeżeli leki zostały przepisane przez różnych lekarzy, konieczna jest konsultacja w celu ustalenia, czy leki te mogą być jednocześnie stosowane. Jeżeli wykupiłeś bez recepty pastylki do ssania zawierające flurbiprofen zapytaj lekarza czy możesz je łączyć z ibuprofenem. W razie wystąpienia nudności, bólów brzucha, biegunki z krwią, smolistych stolców lub innych niepokojących objawów - niezwłocznie skontaktuj się z lekarzem.

Między lekami

Interakcja
bardzo istotna

Dotyczy
NUROFEN EXPRESS CAPS i


Przyjmujesz leki zawierające w swoim składzie IBUPROFEN oraz DEKSIBUPROFEN. Oba leki zawierają tę samą substancję czynną , a więc istnieje ryzyko przedawkowania i wystąpienia działań toksycznych na organizm. Jeżeli leki zostały przepisane przez różnych lekarzy, wskazana jest konsultacja w celu ustalenia, czy leki te mogą być jednocześnie stosowane, a jeśli tak, to czy nie zachodzi konieczność zmiany zaleceń odnośnie dawkowania. W przypadku, gdy oba leki zaordynował ten sam lekarz przestrzegaj schematu dawkowania. W razie wystąpienia objawów takich jak: nudności, wymioty, zgaga, niestrawność, wzdęcia, biegunka, zaparcie, bóle w nadbrzuszu, duszność, bóle i zawroty głowy, nadpobudliwość, świąd, wysypka, obrzęki, bóle w okolicy lędźwiowej, zmiany zabarwienia moczu oraz zmniejszonej ilości moczu, krwawienia (np. z nosa) lub innych niepokojących objawów - skontaktuj się z lekarzem.

Zapytaj farmaceutę

Masz pytania dotyczące interakcji NUROFEN EXPRESS CAPS z innymi lekami?
Teraz możesz je zadać farmaceucie!

Lokalizacja apteki – ktomalek

1. Wskaż, gdzie jesteś

Wyszukiwanie leków online - ktomlek

2. Znajdź potrzebny lek

Rezerwacja leków online - ktomalek

3. Zarezerwuj on-line

Odbiór leków w aptece - ktomalek

4. Odbierz w aptece

Znajdź i zarezerwuj lek w najbliższej aptece!

Sprawdź teraz w najbliższej aptece