Czy moje leki wchodzą w interakcje?

Wyszukaj pierwszy lek, a następnie dodaj kolejny, by sprawdzić, czy nie wchodzą między sobą w interakcje.

Wybrane leki

Interakcje leku NORDITROPIN z innymi lekami

Między lekami

Interakcja
bardzo istotna

Dotyczy
NORDITROPIN i


Leki o które pytasz zawierają w swoim składzie LAPATYNIB oraz SOMATROPINĘ. Jednoczesne stosowanie tych leków prowadzi do osłabienia działania lapatynibu. Jeżeli leki zostały przepisane przez różnych lekarzy konieczna jest konsultacja onkologa, ponieważ leki te nie powinny być przyjmowane łącznie w przypadku występowania objawów choroby nowotworowej. O wszelkich niepokojących objawach informuj lekarza.

Między lekami

Interakcja
bardzo istotna

Dotyczy
NORDITROPIN i


Leki o które pytasz zawierają w swoim składzie SOMATROPINĘ oraz BEKSAROTEN. Stosowanie obu leków jednocześnie zwiększa ryzyko wystąpienia zapalenia trzustki. Może się ono objawiać: nudnościami, wymiotami, silnym bólem brzucha promieniującym do pleców, spadkiem ciśnienia krwi, osłabieniem. Jeżeli leki zostały przepisane przez różnych lekarzy konieczna jest konsultacja onkologa, ponieważ leki te nie powinny być przyjmowane łącznie w przypadku występowania objawów choroby nowotworowej. O wszelkich niepokojących objawach informuj lekarza.

Między lekami

Interakcja
istotna

Dotyczy
NORDITROPIN i


Leki o które pytasz zawierają w swoim składzie ABEMACYKLIB oraz SOMATROPINĘ. Jednoczesne stosowanie tych leków prowadzi do osłabienia działania abemacyklibu. Jeżeli leki zostały przepisane przez różnych lekarzy konieczna jest konsultacja onkologa, ponieważ leki te nie powinny być przyjmowane łącznie w przypadku występowania objawów choroby nowotworowej. O wszelkich niepokojących objawach informuj lekarza.

Między lekami

Interakcja
istotna

Dotyczy
NORDITROPIN i


Leki o które pytasz zawierają w swoim składzie ABIRATERON oraz SOMATROPINĘ. Jednoczesne stosowanie tych leków prowadzi do osłabienia działania abirateronu. Jeżeli leki zostały przepisane przez różnych lekarzy konieczna jest konsultacja onkologa, ponieważ leki te nie powinny być przyjmowane łącznie w przypadku występowania objawów choroby nowotworowej. O wszelkich niepokojących objawach informuj lekarza.

Między lekami

Interakcja
istotna

Dotyczy
NORDITROPIN i


Leki o które pytasz zawierają w swoim składzie AKALABRUTYNIB oraz SOMATROPINĘ. Jednoczesne stosowanie tych leków prowadzi do osłabienia działania akalabrutynibu. Jeżeli leki zostały przepisane przez różnych lekarzy konieczna jest konsultacja onkologa, ponieważ leki te nie powinny być przyjmowane łącznie w przypadku występowania objawów choroby nowotworowej. O wszelkich niepokojących objawach informuj lekarza.

Między lekami

Interakcja
istotna

Dotyczy
NORDITROPIN i


Leki o które pytasz zawierają w swoim składzie AKSYTYNIB oraz SOMATROPINĘ. Jednoczesne stosowanie tych leków prowadzi do osłabienia działania aksytynibu. Jeżeli leki zostały przepisane przez różnych lekarzy konieczna jest konsultacja onkologa, ponieważ leki te nie powinny być przyjmowane łącznie w przypadku występowania objawów choroby nowotworowej. O wszelkich niepokojących objawach informuj lekarza.

Między lekami

Interakcja
istotna

Dotyczy
NORDITROPIN i


Leki o które pytasz zawierają w swoim składzie ALBENDAZOL oraz SOMATROPINĘ. Skutkiem ich jednoczesnego stosowania może być słabsze, a tym samym mniej skuteczne działanie albendazolu. Jeżeli leki zostały przepisane przez różnych lekarzy, wskazana jest konsultacja w celu ustalenia, czy leki te mogą być jednocześnie stosowane, a jeśli tak, to czy nie zachodzi potrzeba zmiany sposobu ich podawania. W przypadku, gdy leki zaordynował ten sam lekarz przestrzegaj schematu dawkowania. O wszelkich niepokojących objawach informuj lekarza.


Leki o które pytasz zawierają w swoim składzie ALPRAZOLAM oraz SOMATROPINĘ. Skutkiem ich jednoczesnego stosowania może być słabsze, a tym samym mniej skuteczne działanie alprazolamu. Jeżeli leki zostały przepisane przez różnych lekarzy, wskazana jest konsultacja w celu ustalenia, czy leki te mogą być jednocześnie stosowane, a jeśli tak, to czy nie zachodzi potrzeba zmiany sposobu ich podawania. W przypadku, gdy leki zaordynował ten sam lekarz przestrzegaj schematu dawkowania. O wszelkich niepokojących objawach informuj lekarza.


Leki o które pytasz zawierają w swoim składzie AMLODYPINĘ oraz SOMATROPINĘ. Skutkiem ich jednoczesnego stosowania może być słabsze, a tym samym mniej skuteczne działanie amlodypiny. Jeżeli leki zostały przepisane przez różnych lekarzy, wskazana jest konsultacja w celu ustalenia, czy leki te mogą być jednocześnie stosowane, a jeśli tak, to czy nie zachodzi potrzeba zmiany sposobu ich podawania. W przypadku, gdy leki zaordynował ten sam lekarz przestrzegaj schematu dawkowania. O wszelkich niepokojących objawach informuj lekarza.

Zapytaj farmaceutę

Masz pytania dotyczące interakcji NORDITROPIN z innymi lekami?
Teraz możesz je zadać farmaceucie!

Lokalizacja apteki – ktomalek

1. Wskaż, gdzie jesteś

Wyszukiwanie leków online - ktomlek

2. Znajdź potrzebny lek

Rezerwacja leków online - ktomalek

3. Zarezerwuj on-line

Odbiór leków w aptece - ktomalek

4. Odbierz w aptece

Znajdź i zarezerwuj lek w najbliższej aptece!

Sprawdź teraz w najbliższej aptece