Czy moje leki wchodzą w interakcje?

Wyszukaj pierwszy lek, a następnie dodaj kolejny, by sprawdzić, czy nie wchodzą między sobą w interakcje.

Wybrane leki

Interakcje leku MONTELUKAST AUROBINDO z innymi lekami

Między lekami

Interakcja
istotna

Dotyczy
MONTELUKAST AUROBINDO i


Leki o które pytasz zawierają w swoim składzie CENOBAMAT oraz MONTELUKAST. Stosowanie obu leków jednocześnie może spowodować osłabienie działania montelukastu, a tym samym zmniejszenie jego skuteczności. Jeżeli leki zostały przepisane przez różnych lekarzy, wskazana jest konsultacja w celu ustalenia, czy leki te mogą być jednocześnie stosowane, a jeśli tak, to czy nie zachodzi potrzeba zmiany sposobu dawkowania. W przypadku, gdy oba leki zaordynował ten sam lekarz - przestrzegaj jego zaleceń. Informuj lekarza o wszelkich niepokojących objawach.

Między lekami

Interakcja
istotna

Dotyczy
MONTELUKAST AUROBINDO i


Leki o które pytasz zawierają w swoim składzie FOSTAMATINIB oraz MONTELUKAST. Jednoczesne stosowanie tych leków zwiększa ryzyko wystąpienia i nasilenia objawów niepożądanego działania montelukastu. Jeżeli leki zostały przepisane przez różnych lekarzy, wskazana jest konsultacja w celu ustalenia, czy leki te mogą być jednocześnie stosowane, a jeśli tak, to czy nie zachodzi potrzeba zmiany sposobu ich przyjmowania. W przypadku, gdy leki zaordynował ten sam lekarz przestrzegaj schematu dawkowania. O wszelkich niepokojących objawach informuj lekarza.

Między lekami

Interakcja
istotna

Dotyczy
MONTELUKAST AUROBINDO i


Leki o które pytasz zawierają w swoim składzie LEFAMULINĘ oraz MONTELUKAST. Stosowanie obu leków jednocześnie może spowodować nasilenie działania montelukastu i zwiększa ryzyko wystąpienia objawów niepożądanych. Jeżeli leki zostały przepisane przez różnych lekarzy, wskazana jest konsultacja w celu ustalenia, czy leki te mogą być jednocześnie stosowane, a jeśli tak, to czy nie zachodzi potrzeba zmiany sposobu dawkowania. W przypadku, gdy leki zaordynował ten sam lekarz przestrzegaj jego zaleceń. O wszelkich niepokojących objawach informuj lekarza.

Między lekami

Interakcja
istotna

Dotyczy
MONTELUKAST AUROBINDO i


Leki o które pytasz zawierają w swoim składzie MONTELUKAST oraz DABRAFENIB. Jednoczesne stosowanie tych leków może spowodować osłabienie działania montelukastu. Jeżeli leki zostały przepisane przez różnych lekarzy, wskazana jest konsultacja w celu ustalenia, czy leki te mogą być jednocześnie stosowane, a jeśli tak, to czy nie zachodzi potrzeba zmiany sposobu dawkowania. W przypadku, gdy oba leki zaordynował ten sam lekarz przestrzegaj jego zaleceń. O wszelkich niepokojących objawach informuj lekarza.

Między lekami

Interakcja
istotna

Dotyczy
MONTELUKAST AUROBINDO i


Leki o które pytasz zawierają w swoim składzie MONTELUKAST oraz FEDRATYNIB. Skutkiem jednoczesnego stosowania tych leków może być nasilenie objawów niepożądanego działania montelukastu. Jeżeli leki zostały przepisane przez różnych lekarzy, wskazana jest konsultacja w celu ustalenia, czy leki te mogą być jednocześnie stosowane, a jeśli tak, to czy nie zachodzi potrzeba zmiany sposobu dawkowania. W przypadku, gdy oba leki zaordynował ten sam lekarz - przestrzegaj jego zaleceń. O wszelkich niepokojących objawach informuj lekarza.

Między lekami

Interakcja
istotna

Dotyczy
MONTELUKAST AUROBINDO i


Leki o które pytasz zawierają w swoim składzie MONTELUKAST oraz RUKAPARYB. Skutkiem jednoczesnego stosowania tych leków może być silniejsze działanie montelukastu. Wzrasta też ryzyko wystąpienia jego objawów niepożądanych. Jeżeli leki zostały przepisane przez różnych lekarzy, wskazana jest konsultacja w celu ustalenia, czy leki te mogą być jednocześnie stosowane, a jeśli tak, to czy nie zachodzi potrzeba zmiany sposobu dawkowania. W przypadku, gdy oba leki zaordynował ten sam lekarz - przestrzegaj jego zaleceń. O wszelkich niepokojących objawach informuj lekarza.


Leki o które pytasz zawierają w swoim składzie MONTELUKAST oraz SOMATROPINĘ. Skutkiem ich jednoczesnego stosowania może być słabsze, a tym samym mniej skuteczne działanie montelukastu. Jeżeli leki zostały przepisane przez różnych lekarzy, wskazana jest konsultacja w celu ustalenia, czy leki te mogą być jednocześnie stosowane, a jeśli tak, to czy nie zachodzi potrzeba zmiany sposobu ich podawania. W przypadku, gdy leki zaordynował ten sam lekarz przestrzegaj schematu dawkowania. O wszelkich niepokojących objawach informuj lekarza.


Leki o które pytasz zawierają w swoim składzie PAROKSETYNĘ oraz MONTELUKAST. Skutkiem jednoczesnego stosowania tych leków może być silniejsze działanie paroksetyny. Wzrasta też ryzyko wystąpienia jej objawów niepożądanych. Jeżeli leki zostały przepisane przez różnych lekarzy, wskazana jest konsultacja w celu ustalenia, czy leki te mogą być jednocześnie stosowane, a jeśli tak, to czy nie zachodzi potrzeba zmiany sposobu dawkowania. W przypadku, gdy oba leki zaordynował ten sam lekarz - przestrzegaj jego zaleceń. O wszelkich niepokojących objawach informuj lekarza.

Między lekami

Interakcja
istotna

Dotyczy
MONTELUKAST AUROBINDO i


Leki o które pytasz zawierają w swoim składzie TERYFLUNOMID oraz MONTELUKAST. Jednoczesne stosowanie tych leków może spowodować nasilenie objawów niepożądanego działania montelukastu. Jeżeli leki zostały przepisane przez różnych lekarzy, wskazana jest konsultacja w celu ustalenia, czy leki te mogą być jednocześnie stosowane, a jeśli tak, to czy nie zachodzi potrzeba zmiany zaleceń odnośnie sposobu ich przyjmowania. W przypadku, gdy leki zaordynował ten sam lekarz przestrzegaj schematu dawkowania. O wszelkich niepokojących objawach informuj lekarza.

Zapytaj farmaceutę

Masz pytania dotyczące interakcji MONTELUKAST AUROBINDO z innymi lekami?
Teraz możesz je zadać farmaceucie!

Lokalizacja apteki – ktomalek

1. Wskaż, gdzie jesteś

Wyszukiwanie leków online - ktomlek

2. Znajdź potrzebny lek

Rezerwacja leków online - ktomalek

3. Zarezerwuj on-line

Odbiór leków w aptece - ktomalek

4. Odbierz w aptece

Znajdź i zarezerwuj lek w najbliższej aptece!

Sprawdź teraz w najbliższej aptece