Czy moje leki wchodzą w interakcje?

Wyszukaj pierwszy lek, a następnie dodaj kolejny, by sprawdzić, czy nie wchodzą między sobą w interakcje.

Wybrane leki

Interakcje leku LOJUXTA z innymi lekami

Między lekami

Interakcja
bardzo istotna

Dotyczy
LOJUXTA i


Leki o które pytasz zawierają w składzie LOMITAPID oraz LETERMOWIR. Łączne przyjmowanie obu leków prowadzi do nasilenia działania lomitapidu i zwiększa ryzyko wystąpienia objawów niepożądanych. Jeżeli leki zostały przepisane przez różnych lekarzy, konieczna jest konsultacja w celu ustalenia, czy leki te mogą być jednocześnie stosowane, a jeśli tak, to czy nie zachodzi potrzeba zmiany sposobu przyjmowania. W przypadku, gdy leki zaordynował ten sam lekarz przestrzegaj schematu dawkowania. O wszelkich niepokojących objawach informuj lekarza.

Między lekami

Interakcja
bardzo istotna

Dotyczy
LOJUXTA i


Leki o które pytasz zawierają w swoim składzie DANTROLEN oraz LOMITAPID. Leki te wywierają niekorzystny wpływ na wątrobę i skutkiem ich łącznego przyjmowania mogą być objawy wskazujące na zaburzenia funkcjonowania tego narządu: nudności, wymioty, bóle brzucha, świąd skóry, zażółcenie skóry i oczu, zmiana zabarwienia moczu i stolca. Jeżeli leki zostały przepisane przez różnych lekarzy, konieczna jest konsultacja w celu ustalenia, czy leki te mogą być jednocześnie stosowane, a jeśli tak, to czy nie zachodzi potrzeba zmiany zaleceń odnośnie sposobu ich podawania. W przypadku, gdy leki zaordynował ten sam lekarz przestrzegaj schematu dawkowania. O wszelkich niepokojących objawach informuj lekarza.


Leki o które pytasz zawierają w swoim składzie ERLOTYNIB oraz LOMITAPID. Leki te mogą niekorzystnie wpływać na wątrobę. Ich jednoczesne stosowanie zwiększa więc ryzyko wystąpienia zaburzeń w pracy tego narządu. Jeżeli leki zostały przepisane przez różnych lekarzy, konieczna jest konsultacja w celu ustalenia, czy leki te mogą być jednocześnie stosowane, a jeśli tak, to czy nie zachodzi potrzeba zmiany sposobu ich podawania. W przypadku, gdy leki zaordynował ten sam lekarz przestrzegaj schematu dawkowania. Jeżeli chorujesz na jakiekolwiek schorzenia wątroby poinformuj o tym fakcie lekarza. W razie wystąpienia dolegliwości ze strony przewodu pokarmowego, zażółcenia skóry, zmiany zabarwienia moczu lub stolca lub innych niepokojących objawów - skontaktuj się z lekarzem.


Leki o które pytasz zawierają w swoim składzie GEFITYNIB oraz LOMITAPID. Leki te mogą niekorzystnie wpływać na wątrobę. Ich jednoczesne stosowanie zwiększa więc ryzyko wystąpienia zaburzeń w pracy tego narządu. Jeżeli leki zostały przepisane przez różnych lekarzy, wskazana jest konsultacja w celu ustalenia, czy leki te mogą być jednocześnie stosowane, a jeśli tak, to czy nie zachodzi potrzeba zmiany sposobu ich podawania. W przypadku, gdy leki zaordynował ten sam lekarz przestrzegaj schematu dawkowania. Jeżeli chorujesz na jakiekolwiek schorzenia wątroby poinformuj o tym fakcie lekarza. W razie wystąpienia dolegliwości ze strony przewodu pokarmowego, zażółcenia skóry, zmiany zabarwienia moczu lub stolca lub innych niepokojących objawów - skontaktuj się z lekarzem.

Między lekami

Interakcja
bardzo istotna

Dotyczy
LOJUXTA i


Leki o które pytasz zawierają w swoim składzie GILTERYTYNIB oraz LOMITAPID. Leki te mogą niekorzystnie wpływać na wątrobę. Ich jednoczesne stosowanie zwiększa więc ryzyko wystąpienia zaburzeń w pracy tego narządu. Jeżeli leki zostały przepisane przez różnych lekarzy, konieczna jest konsultacja w celu ustalenia, czy leki te mogą być jednocześnie stosowane, a jeśli tak, to czy nie zachodzi potrzeba zmiany sposobu ich podawania. W przypadku, gdy leki zaordynował ten sam lekarz przestrzegaj schematu dawkowania. Jeżeli chorujesz na jakiekolwiek schorzenia wątroby poinformuj o tym fakcie lekarza. W razie wystąpienia dolegliwości ze strony przewodu pokarmowego, zażółcenia skóry, zmiany zabarwienia moczu lub stolca lub innych niepokojących objawów - skontaktuj się z lekarzem.

Między lekami

Interakcja
bardzo istotna

Dotyczy
LOJUXTA i


Leki o które pytasz zawierają w swoim składzie INOTUZUMAB OZOGAMYCYNY oraz LOMITAPID. Leki te mogą niekorzystnie wpływać na wątrobę. Ich jednoczesne stosowanie zwiększa więc ryzyko wystąpienia zaburzeń w pracy tego narządu. Jeżeli leki zostały przepisane przez różnych lekarzy, wskazana jest konsultacja w celu ustalenia, czy leki te mogą być jednocześnie stosowane, a jeśli tak, to czy nie zachodzi potrzeba zmiany sposobu ich podawania. W przypadku, gdy leki zaordynował ten sam lekarz przestrzegaj schematu dawkowania. Jeżeli chorujesz na jakiekolwiek schorzenia wątroby poinformuj o tym fakcie lekarza. W razie wystąpienia dolegliwości ze strony przewodu pokarmowego, zażółcenia skóry, zmiany zabarwienia moczu lub stolca lub innych niepokojących objawów - skontaktuj się z lekarzem.

Między lekami

Interakcja
bardzo istotna

Dotyczy
LOJUXTA i


Leki o które pytasz zawierają w swoim składzie LOMITAPID oraz ASPARAGINAZĘ. Leki te mogą niekorzystnie wpływać na wątrobę. Ich jednoczesne stosowanie znacznie zwiększa ryzyko wystąpienia zaburzeń w pracy tego narządu. Jeżeli leki zostały przepisane przez różnych lekarzy, konieczna jest konsultacja onkologa w celu ustalenia, czy leki te mogą być jednocześnie stosowane, a jeśli tak, to czy nie zachodzi potrzeba zmiany sposobu ich podawania. W przypadku, gdy leki zaordynował ten sam lekarz przestrzegaj schematu dawkowania. W razie wystąpienia dolegliwości ze strony przewodu pokarmowego, zażółcenia skóry, zmiany zabarwienia moczu lub stolca lub innych niepokojących objawów - skontaktuj się z lekarzem.

Między lekami

Interakcja
bardzo istotna

Dotyczy
LOJUXTA i


Leki o które pytasz zawierają w swoim składzie LOMITAPID oraz BLINATUMOMAB. Leki te mogą niekorzystnie wpływać na wątrobę. Ich jednoczesne stosowanie zwiększa więc ryzyko wystąpienia zaburzeń w pracy tego narządu. Jeżeli leki zostały przepisane przez różnych lekarzy, konieczna jest konsultacja w celu ustalenia, czy leki te mogą być jednocześnie stosowane, a jeśli tak, to czy nie zachodzi potrzeba zmiany sposobu ich podawania. W przypadku, gdy leki zaordynował ten sam lekarz przestrzegaj schematu dawkowania. Jeżeli chorujesz na jakiekolwiek schorzenia wątroby poinformuj o tym fakcie lekarza. W razie wystąpienia dolegliwości ze strony przewodu pokarmowego, zażółcenia skóry, zmiany zabarwienia moczu lub stolca lub innych niepokojących objawów - skontaktuj się z lekarzem.

Między lekami

Interakcja
bardzo istotna

Dotyczy
LOJUXTA i


Leki o które pytasz zawierają w swoim składzie LOMITAPID oraz ENTREKTYNIB. Leki te mogą niekorzystnie wpływać na wątrobę. Ich jednoczesne stosowanie zwiększa więc ryzyko wystąpienia zaburzeń w pracy tego narządu. Jeżeli leki zostały przepisane przez różnych lekarzy, konieczna jest konsultacja w celu ustalenia, czy leki te mogą być jednocześnie stosowane, a jeśli tak, to czy nie zachodzi potrzeba zmiany sposobu ich podawania. W przypadku, gdy leki zaordynował ten sam lekarz przestrzegaj schematu dawkowania. Jeżeli chorujesz na jakiekolwiek schorzenia wątroby poinformuj o tym fakcie lekarza. W razie wystąpienia dolegliwości ze strony przewodu pokarmowego, zażółcenia skóry, zmiany zabarwienia moczu lub stolca lub innych niepokojących objawów - skontaktuj się z lekarzem.

Zapytaj farmaceutę

Masz pytania dotyczące interakcji LOJUXTA z innymi lekami?
Teraz możesz je zadać farmaceucie!

Lokalizacja apteki – ktomalek

1. Wskaż, gdzie jesteś

Wyszukiwanie leków online - ktomlek

2. Znajdź potrzebny lek

Rezerwacja leków online - ktomalek

3. Zarezerwuj on-line

Odbiór leków w aptece - ktomalek

4. Odbierz w aptece

Znajdź i zarezerwuj lek w najbliższej aptece!

Sprawdź teraz w najbliższej aptece