Czy moje leki wchodzą w interakcje?

Wyszukaj pierwszy lek, a następnie dodaj kolejny, by sprawdzić, czy nie wchodzą między sobą w interakcje.

Wybrane leki

Interakcje leku ESCAPELLE - IR z innymi lekami

Między lekami

Interakcja
bardzo istotna

Dotyczy
ESCAPELLE - IR i


Leki o które pytasz zawierają w swoim składzie BEKSAROTEN oraz LEWONORGESTREL. Stosowanie obu leków jednocześnie może spowodować osłabienie działania lowonorgestrelu. Jeżeli leki zostały przepisane przez różnych lekarzy, konieczna jest konsultacja w celu ustalenia, czy leki te mogą być jednocześnie stosowane, a jeśli tak, to czy nie zachodzi potrzeba zmiany sposobu dawkowania. W przypadku, gdy leki zaordynował ten sam lekarz przestrzegaj jego zaleceń. Informuj lekarza o wszelkich niepokojących objawach. Stosuj dodatkowe metody antykoncepcji przez okres przyjmowania beksarotenu i przez 7 dni po jego odstawieniu.

Między lekami

Interakcja
bardzo istotna

Dotyczy
ESCAPELLE - IR i


Leki o które pytasz zawierają w swoim składzie BOSENTAN oraz LEWONORGESTREL. Stosowanie obu leków jednocześnie może spowodować osłabienie antykoncepcyjnego działania lewonorgestrelu. Jeżeli leki zostały przepisane przez różnych lekarzy, konieczna jest konsultacja w celu ustalenia, czy leki te mogą być jednocześnie stosowane, a jeśli tak, to czy nie zachodzi potrzeba zmiany sposobu dawkowania. W przypadku, gdy leki zaordynował ten sam lekarz przestrzegaj jego zaleceń. Informuj lekarza o wszelkich niepokojących objawach. Stosuj dodatkowe metody antykoncepcji.

Między lekami

Interakcja
bardzo istotna

Dotyczy
ESCAPELLE - IR i


Leki o które pytasz zawierają w swoim składzie BRYGATYNIB oraz LEWONORGESTREL. Stosowanie obu leków jednocześnie może spowodować osłabienie antykoncepcyjnego działania lewonorgestrelu. Jeżeli leki zostały przepisane przez różnych lekarzy, wskazana jest konsultacja w celu ustalenia, czy leki te mogą być jednocześnie stosowane, a jeśli tak, to czy nie zachodzi konieczność zmiany sposobu dawkowania. W przypadku, gdy leki zaordynował ten sam lekarz - przestrzegaj jego zaleceń. Informuj lekarza o wszelkich niepokojących objawach. Stosuj dodatkowe metody antykoncepcji przez okres przyjmowania brygatynibu i przez 7 dni po jego odstawieniu.

Między lekami

Interakcja
bardzo istotna

Dotyczy
ESCAPELLE - IR i


Leki o które pytasz zawierają w swoim składzie ENKORAFENIB oraz LEWONORGESTREL. Stosowanie obu leków jednocześnie może spowodować osłabienie antykoncepcyjnego działania lewonorgestrelu. Jeżeli leki zostały przepisane przez różnych lekarzy, wskazana jest konsultacja w celu ustalenia, czy leki te mogą być jednocześnie stosowane, a jeśli tak, to czy nie zachodzi konieczność zmiany sposobu dawkowania. W przypadku, gdy leki zaordynował ten sam lekarz przestrzegaj jego zaleceń. Informuj lekarza o wszelkich niepokojących objawach. Stosuj dodatkowe metody antykoncepcji przez okres przyjmowania enkorafenibu i przez 7 dni po jego odstawieniu.

Między lekami

Interakcja
bardzo istotna

Dotyczy
ESCAPELLE - IR i


Leki o które pytasz zawierają w swoim składzie ESLIKARBAZEPINĘ oraz LEWONORGESTREL. Stosowanie obu leków jednocześnie może spowodować osłabienie antykoncepcyjnego działania lewonorgestrelu. Jeżeli leki zostały przepisane przez różnych lekarzy, konieczna jest konsultacja w celu ustalenia, czy leki te mogą być jednocześnie stosowane, a jeśli tak, to czy nie zachodzi potrzeba zmiany sposobu dawkowania. W przypadku, gdy leki zaordynował ten sam lekarz przestrzegaj jego zaleceń. Informuj lekarza o wszelkich niepokojących objawach. Stosuj dodatkowe metody antykoncepcji.


Leki o które pytasz zawierają w swoim składzie FENOBARBITAL oraz LEWONORGESTREL. Stosowanie obu leków jednocześnie może spowodować osłabienie antykoncepcyjnego działania lewonorgestrelu. Jeżeli leki zostały przepisane przez różnych lekarzy, konieczna jest konsultacja w celu ustalenia, czy leki te mogą być jednocześnie stosowane, a jeśli tak, to czy nie zachodzi potrzeba zmiany sposobu dawkowania. W przypadku, gdy leki zaordynował ten sam lekarz przestrzegaj jego zaleceń. Informuj lekarza o wszelkich niepokojących objawach. Stosuj dodatkowe metody antykoncepcji.

Między lekami

Interakcja
bardzo istotna

Dotyczy
ESCAPELLE - IR i


Leki o które pytasz zawierają w swoim składzie FENYTOINĘ oraz LEWONORGESTREL. Stosowanie obu leków jednocześnie może spowodować osłabienie antykoncepcyjnego działania lewonorgestrelu. Jeżeli leki zostały przepisane przez różnych lekarzy, konieczna jest konsultacja w celu ustalenia, czy leki te mogą być jednocześnie stosowane, a jeśli tak, to czy nie zachodzi potrzeba zmiany sposobu dawkowania. W przypadku, gdy leki zaordynował ten sam lekarz przestrzegaj jego zaleceń. Informuj lekarza o wszelkich niepokojących objawach. Stosuj dodatkowe metody antykoncepcji.

Między lekami

Interakcja
bardzo istotna

Dotyczy
ESCAPELLE - IR i


Leki o które pytasz zawierają w swoim składzie LEWONORGESTREL oraz IDELALIZYB. Skutkiem jednoczesnego stosowania tych leków może być dużo silniejsze działanie lewonorgestrelu. Wzrasta też ryzyko wystąpienia jego objawów niepożądanych. Zwykle są to nudności, wymioty, bóle i zawroty głowy, depresja. Może wystąpić żółtaczka. Szczególnie niebezpieczne są zakrzepy w naczyniach krwionośnych. Jeżeli leki zostały przepisane przez różnych lekarzy, konieczna jest konsultacja w celu ustalenia, czy leki te mogą być jednocześnie stosowane, a jeśli tak, to czy nie zachodzi potrzeba zmiany sposobu dawkowania. W przypadku, gdy oba leki zaordynował ten sam lekarz - przestrzegaj jego zaleceń. O wszelkich niepokojących objawach informuj lekarza.

Między lekami

Interakcja
bardzo istotna

Dotyczy
ESCAPELLE - IR i


Leki o które pytasz zawierają w swoim składzie LEWONORGESTREL oraz IWAKAFTOR. Skutkiem jednoczesnego stosowania tych leków może być dużo silniejsze działanie lewonorgestrelu. Wzrasta też ryzyko wystąpienia jego objawów niepożądanych. Zwykle są to nudności, wymioty, bóle i zawroty głowy, depresja. Może wystąpić żółtaczka. Szczególnie niebezpieczne są zakrzepy w naczyniach krwionośnych. Jeżeli leki zostały przepisane przez różnych lekarzy, konieczna jest konsultacja w celu ustalenia, czy leki te mogą być jednocześnie stosowane, a jeśli tak, to czy nie zachodzi potrzeba zmiany sposobu dawkowania. W przypadku, gdy oba leki zaordynował ten sam lekarz - przestrzegaj jego zaleceń. O wszelkich niepokojących objawach informuj lekarza.


Leki o które pytasz zawierają w swoim składzie MYKOFENOLAN MOFETYLU oraz LEWONORGESTREL. Stosowanie obu leków jednocześnie może spowodować osłabienie działania lewonorgestrelu. Jeżeli leki zostały przepisane przez różnych lekarzy, wskazana jest konsultacja w celu ustalenia, czy leki te mogą być jednocześnie stosowane, a jeśli tak, to czy nie zachodzi konieczność zmiany sposobu dawkowania. W przypadku, gdy leki zaordynował ten sam lekarz przestrzegaj jego zaleceń. Informuj lekarza o wszelkich niepokojących objawach. Stosuj dodatkowe metody antykoncepcji.

Zapytaj farmaceutę

Masz pytania dotyczące interakcji ESCAPELLE - IR z innymi lekami?
Teraz możesz je zadać farmaceucie!

Lokalizacja apteki – ktomalek

1. Wskaż, gdzie jesteś

Wyszukiwanie leków online - ktomlek

2. Znajdź potrzebny lek

Rezerwacja leków online - ktomalek

3. Zarezerwuj on-line

Odbiór leków w aptece - ktomalek

4. Odbierz w aptece

Znajdź i zarezerwuj lek w najbliższej aptece!

Sprawdź teraz w najbliższej aptece