Czy moje leki wchodzą w interakcje?

Wyszukaj pierwszy lek, a następnie dodaj kolejny, by sprawdzić, czy nie wchodzą między sobą w interakcje.

Wybrane leki

 ERYTHROMYCINUM (REC.)
ERYTHROMYCINUM (REC.) 

Interakcje leku ERYTHROMYCINUM (REC.) z innymi lekami

Między lekami

Interakcja
bardzo istotna

Dotyczy
ERYTHROMYCINUM (REC.) i


Leki o które pytasz zawierają w swoim składzie ENKORAFENIB oraz ERYTROMYCYNĘ. Stosowanie obu leków jednocześnie prowadzi do nasilenia działania enkorafenibu i zwiększa ryzyko wystąpienia objawów niepożądanych. Szczególnie groźne mogą być zaburzenia rytmu serca. Jeżeli leki zostały przepisane przez różnych lekarzy, konieczna jest konsultacja w celu ustalenia, czy leki te mogą być jednocześnie stosowane, a jeśli tak, to czy nie zachodzi potrzeba zmiany sposobu dawkowania. W przypadku, gdy oba leki zaordynował ten sam lekarz - przestrzegaj jego zaleceń. O wszelkich niepokojących objawach informuj lekarza. W razie wystąpienia bólu w okolicy serca, nieregularnego rytmu serca, duszności, omdleń - konieczna jest szybka pomoc lekarza.

Między lekami

Interakcja
bardzo istotna

Dotyczy
ERYTHROMYCINUM (REC.) i


Leki o które pytasz zawierają w swoim składzie ENTREKTYNIB oraz ERYTROMYCYNĘ. Stosowanie obu leków równocześnie zwiększa ryzyko wystąpienia objawów niepożądanego działania entrektynibu. Szczególnie groźne mogą być zaburzenia rytmu serca. Jeżeli leki zostały przepisane przez różnych lekarzy, konieczna jest konsultacja w celu ustalenia, czy leki te mogą być jednocześnie stosowane, a jeśli tak, to czy nie zachodzi potrzeba zmiany zaleceń odnośnie sposobu ich podawania. W przypadku, gdy leki zaordynował ten sam lekarz przestrzegaj schematu dawkowania. O wszelkich niepokojących objawach informuj lekarza. W razie wystąpienia bólu w okolicy serca, nieregularnego rytmu serca, duszności, omdleń - konieczna jest szybka pomoc lekarza.


Leki o które pytasz zawierają w swoim składzie ERYTROMYCYNĘ oraz IMIPRAMINĘ. Stosowanie obu leków równocześnie prowadzi do nasilenia działania imipraminy i jej objawów niepożądanych. Wzrasta ryzyko wystąpienia groźnych zaburzeń rytmu serca. Jeżeli leki zostały przepisane przez różnych lekarzy, konieczna jest konsultacja w celu ustalenia, czy leki te mogą być jednocześnie stosowane, a jeśli tak, to czy nie zachodzi potrzeba zmiany zaleceń odnośnie sposobu ich podawania. W przypadku, gdy oba leki zaordynował ten sam lekarz przestrzegaj schematu dawkowania. O wszelkich niepokojących objawach informuj lekarza. W razie wystąpienia bólu w okolicy serca, nieregularnego rytmu serca, duszności, omdleń - konieczna jest szybka pomoc lekarza.

Między lekami

Interakcja
bardzo istotna

Dotyczy
ERYTHROMYCINUM (REC.) i


Leki o które pytasz zawierają w swoim składzie ERYTROMYCYNĘ oraz KABOZANTYNIB. Stosowanie obu leków równocześnie prowadzi do nasilenia działania kabozantynibu i zwiększa ryzyko wystąpienia poważnych działań niepożądanych. Szczególnie niebezpieczne mogą być zaburzenia rytmu serca. Jeżeli leki zostały przepisane przez różnych lekarzy, konieczna jest konsultacja onkologa w celu ustalenia, czy leki te mogą być jednocześnie stosowane, a jeśli tak, to czy nie zachodzi potrzeba zmiany sposobu dawkowania. W przypadku, gdy oba leki zaordynował ten sam lekarz - przestrzegaj jego zaleceń. O wszelkich niepokojących objawach informuj lekarza. W razie wystąpienia duszności, bólu w okolicy serca, nieregularnego rytmu serca, omdleń - konieczna jest szybka pomoc lekarza.


Leki o które pytasz zawierają w swoim składzie ERYTROMYCYNĘ oraz LOPERAMID. Stosowanie obu leków jednocześnie zwiększa ryzyko wystąpienia objawów niepożądanego działania loperamidu. Szczególnie niebezpieczne mogą być zaburzenia rytmu serca.. Jeżeli leki zostały przepisane przez różnych lekarzy, konieczna jest konsultacja w celu ustalenia, czy leki te mogą być jednocześnie stosowane, a jeśli tak, to czy nie zachodzi potrzeba zmiany sposobu ich przyjmowania. W przypadku, gdy leki zaordynował ten sam lekarz przestrzegaj schematu dawkowania. O wszelkich niepokojących objawach informuj lekarza. W razie wystąpienia nieregularnego rytmu serca, bólu w okolicy serca, duszności, omdleń - konieczna jest szybka pomoc lekarza.


Leki o które pytasz zawierają w swoim składzie ERYTROMYCYNĘ oraz MOKSYFLOKSACYNĘ. Stosowanie obu leków równocześnie może powodować wystąpienie groźnych zaburzeń rytmu serca. Jeżeli leki zostały przepisane przez różnych lekarzy, konieczna jest konsultacja w celu ustalenia, czy leki te mogą być jednocześnie stosowane, a jeśli tak, to czy nie zachodzi potrzeba zmiany zaleceń odnośnie sposobu ich podawania. W przypadku, gdy leki zaordynował ten sam lekarz przestrzegaj schematu dawkowania. O wszelkich niepokojących objawach informuj lekarza. W razie wystąpienia bólu w okolicy serca, zaburzeń rytmu serca, duszności, omdleń - konieczna jest szybka pomoc lekarza.

Między lekami

Interakcja
bardzo istotna

Dotyczy
ERYTHROMYCINUM (REC.) i


Leki o które pytasz zawierają w swoim składzie ERYTROMYCYNĘ oraz PANOBINOSTAT. Stosowanie obu leków jednocześnie zwiększa ryzyko wystąpienia groźnych zaburzeń rytmu serca. Jeżeli leki zostały przepisane przez różnych lekarzy, konieczna jest konsultacja onkologa w celu ustalenia, czy leki te mogą być jednocześnie stosowane, a jeśli tak, to czy nie zachodzi potrzeba zmiany zaleceń odnośnie dawkowania. W przypadku, gdy oba leki zaordynował ten sam lekarz - przestrzegaj schematu dawkowania. O wszelkich niepokojących objawach informuj lekarza. W razie wystąpienia bólu w okolicy serca, nieregularnego rytmu serca, duszności, omdleń - konieczna jest szybka pomoc lekarza.

Między lekami

Interakcja
bardzo istotna

Dotyczy
ERYTHROMYCINUM (REC.) i


Leki o które pytasz zawierają w swoim składzie ERYTROMYCYNĘ oraz PASYREOTYD. Stosowanie obu leków jednocześnie zwiększa ryzyko wystąpienia groźnych zaburzeń rytmu serca. Jeżeli leki zostały przepisane przez różnych lekarzy, konieczna jest konsultacja w celu ustalenia, czy leki te mogą być jednocześnie stosowane, a jeśli tak, to czy nie zachodzi potrzeba zmiany sposobu dawkowania. W przypadku, gdy oba leki zaordynował ten sam lekarz - przestrzegaj jego zaleceń. O wszelkich niepokojących objawach informuj lekarza. W razie wystąpienia bólu w okolicy serca, nieregularnego rytmu serca, duszności, omdleń - konieczna jest szybka pomoc lekarza.

Między lekami

Interakcja
bardzo istotna

Dotyczy
ERYTHROMYCINUM (REC.) i


Leki o które pytasz zawierają w swoim składzie ERYTROMYCYNĘ oraz PIPERACHINĘ. Łączne stosowanie obu leków zwiększa ryzyko wystąpienia objawów ich niepożądanego działania. Szczególnie niebezpieczne mogą być zaburzenia rytmu serca. Jeżeli leki zostały przepisane przez różnych lekarzy, konieczna jest konsultacja w celu ustalenia, czy leki te mogą być jednocześnie stosowane, a jeśli tak, to czy nie zachodzi potrzeba zmiany sposobu ich przyjmowania. O wszelkich niepokojących objawach informuj lekarza. W razie wystąpienia bólów w okolicy serca, zaburzeń rytmu serca, duszności, omdleń - konieczna jest szybka pomoc lekarza.

Zapytaj farmaceutę

Masz pytania dotyczące interakcji ERYTHROMYCINUM (REC.) z innymi lekami?
Teraz możesz je zadać farmaceucie!

Lokalizacja apteki – ktomalek

1. Wskaż, gdzie jesteś

Wyszukiwanie leków online - ktomlek

2. Znajdź potrzebny lek

Rezerwacja leków online - ktomalek

3. Zarezerwuj on-line

Odbiór leków w aptece - ktomalek

4. Odbierz w aptece

Znajdź i zarezerwuj lek w najbliższej aptece!

Sprawdź teraz w najbliższej aptece