Czy moje leki wchodzą w interakcje?

Wyszukaj pierwszy lek, a następnie dodaj kolejny, by sprawdzić, czy nie wchodzą między sobą w interakcje.

Wybrane leki

 EREMFAT
EREMFAT 

Interakcje leku EREMFAT z innymi lekami

Między lekami

Interakcja
bardzo istotna

Dotyczy
EREMFAT i


Leki o które pytasz zawierają w swoim składzie ABEMACYKLIB oraz RYFAMPICYNĘ. Jednoczesne stosowanie tych leków prowadzi do znacznego osłabienia działania abemacyklibu. Leczenie może być nieskuteczne! Ponadto leki te wywierają niekorzystny wpływ na wątrobę i skutkiem ich łącznego przyjmowania mogą być objawy wskazujące na zaburzenia funkcjonowania tego narządu: nudności, wymioty, bóle brzucha, świąd skóry, zażółcenie skóry i oczu, zmiana zabarwienia moczu i stolca. Jeżeli leki zostały przepisane przez różnych lekarzy, konieczna jest konsultacja onkologa w celu ustalenia, czy leki te mogą być jednocześnie stosowane, a jeśli tak, to czy nie zachodzi potrzeba zmiany zaleceń odnośnie sposobu ich podawania. W przypadku, gdy leki zaordynował ten sam lekarz przestrzegaj schematu dawkowania. O wszelkich niepokojących objawach informuj lekarza.

Między lekami

Interakcja
bardzo istotna

Dotyczy
EREMFAT i


Leki o które pytasz zawierają w swoim składzie ALMOTRYPTAN oraz RYFAMPICYNĘ. Stosowanie obu leków jednocześnie prowadzi do znacznego osłabienia działania almotryptanu. Jeżeli leki zostały przepisane przez różnych lekarzy, wskazana jest konsultacja w celu ustalenia, czy leki te mogą być jednocześnie stosowane, a jeśli tak, to czy nie zachodzi potrzeba zmiany zaleceń odnośnie sposobu ich podawania. W przypadku, gdy leki zaordynował ten sam lekarz przestrzegaj schematu dawkowania. O wszelkich niepokojących objawach informuj lekarza.

Między lekami

Interakcja
bardzo istotna

Dotyczy
EREMFAT i


Leki o które pytasz zawierają w swoim składzie BIKTEGRAWIR oraz RYFAMPICYNĘ. Jednoczesne stosowanie tych leków prowadzi do znacznego osłabienia przeciwwirusowego działania biktegrawiru. Jeżeli leki zostały przepisane przez różnych lekarzy, konieczna jest konsultacja, ponieważ leki te nie powinny być przyjmowane jednocześnie. O wszelkich niepokojących objawach informuj lekarza.

Między lekami

Interakcja
bardzo istotna

Dotyczy
EREMFAT i


Leki o które pytasz zawierają w swoim składzie BRYGATYNIB oraz RYFAMPICYNĘ. Jednoczesne stosowanie tych leków może spowodować znaczne osłabienie przeciwnowotworowego działania brygatynibu. Jeżeli leki zostały przepisane przez różnych lekarzy, konieczna jest konsultacja onkologa w celu ustalenia, czy leki te mogą być jednocześnie stosowane, a jeśli tak, to czy nie zachodzi potrzeba zmiany sposobu dawkowania. W przypadku, gdy oba leki zaordynował ten sam lekarz - przestrzegaj jego zaleceń. O wszelkich niepokojących objawach informuj lekarza.

Między lekami

Interakcja
bardzo istotna

Dotyczy
EREMFAT i


Leki o które pytasz zawierają w swoim składzie DAKLATASWIR oraz RYFAMPICYNĘ. Jednoczesne stosowanie tych leków prowadzi do znacznego osłabienia przeciwwirusowego działania daklataswiru. Leczenie może być nieskuteczne! Natomiast działanie ryfampicyny będzie silniejsze i wzrośnie ryzyko wystąpienia jej objawów niepożądanych. Jeżeli leki zostały przepisane przez różnych lekarzy, konieczna jest konsultacja w celu ustalenia, czy leki te mogą być jednocześnie stosowane, a jeśli tak, to czy nie zachodzi potrzeba zmiany zaleceń odnośnie sposobu ich podawania. W przypadku, gdy leki zaordynował ten sam lekarz przestrzegaj schematu dawkowania. O wszelkich niepokojących objawach informuj lekarza.


Leki o które pytasz zawierają w swoim składzie DARUNAWIR oraz RYFAMPICYNĘ. Jednoczesne stosowanie tych leków prowadzi do znacznego osłabienia przeciwwirusowego działania darunawiru. Leczenie może okazać się całkowicie nieskuteczne. Jeżeli leki zostały przepisane przez różnych lekarzy konieczna jest konsultacja, ponieważ leki te nie powinny być stosowane łącznie. O wszelkich niepokojących objawach informuj lekarza.

Między lekami

Interakcja
bardzo istotna

Dotyczy
EREMFAT i


Leki o które pytasz zawierają w swoim składzie ELETRYPTAN oraz RYFAMPICYNĘ. Stosowanie obu leków jednocześnie prowadzi do osłabienia działania almotryptanu. Jeżeli leki zostały przepisane przez różnych lekarzy, wskazana jest konsultacja w celu ustalenia, czy leki te mogą być jednocześnie stosowane, a jeśli tak, to czy nie zachodzi potrzeba zmiany zaleceń odnośnie sposobu ich podawania. W przypadku, gdy leki zaordynował ten sam lekarz przestrzegaj schematu dawkowania. O wszelkich niepokojących objawach informuj lekarza.

Między lekami

Interakcja
bardzo istotna

Dotyczy
EREMFAT i


Leki o które pytasz zawierają w swoim składzie ENTREKTYNIB oraz RYFAMPICYNĘ. Jednoczesne stosowanie tych leków może spowodować znaczne osłabienie przeciwnowotworowego działania entrektynibu. Jeżeli leki zostały przepisane przez różnych lekarzy, konieczna jest konsultacja onkologa w celu ustalenia, czy leki te mogą być jednocześnie stosowane, a jeśli tak, to czy nie zachodzi potrzeba zmiany sposobu ich podawania. W przypadku, gdy leki zaordynował ten sam lekarz przestrzegaj schematu dawkowania. O wszelkich niepokojących objawach informuj lekarza.

Między lekami

Interakcja
bardzo istotna

Dotyczy
EREMFAT i


Leki o które pytasz zawierają w swoim składzie FOSTAMATINIB oraz RYFAMPICYNĘ. Stosowanie obu leków jednocześnie może spowodować znaczne osłabienie działania fostamatinibu, a tym samym brak spodziewanych efektów leczenia. Jeżeli leki zostały przepisane przez różnych lekarzy, konieczna jest konsultacja w celu ustalenia, czy leki te mogą być jednocześnie stosowane, a jeśli tak, to czy nie zachodzi potrzeba zmiany sposobu ich przyjmowania. O wszelkich niepokojących objawach informuj lekarza.

Między lekami

Interakcja
bardzo istotna

Dotyczy
EREMFAT i


Leki o które pytasz zawierają w swoim składzie GILTERYTYNIB oraz RYFAMPICYNĘ. Jednoczesne stosowanie tych leków może spowodować znaczne osłabienie przeciwnowotworowego działania gilterytynibu. Jeżeli leki zostały przepisane przez różnych lekarzy, konieczna jest konsultacja onkologa w celu ustalenia, czy leki te mogą być jednocześnie stosowane, a jeśli tak, to czy nie zachodzi potrzeba zmiany sposobu ich podawania. W przypadku, gdy leki zaordynował ten sam lekarz przestrzegaj schematu dawkowania. O wszelkich niepokojących objawach informuj lekarza.

Zapytaj farmaceutę

Masz pytania dotyczące interakcji EREMFAT z innymi lekami?
Teraz możesz je zadać farmaceucie!

Lokalizacja apteki – ktomalek

1. Wskaż, gdzie jesteś

Wyszukiwanie leków online - ktomlek

2. Znajdź potrzebny lek

Rezerwacja leków online - ktomalek

3. Zarezerwuj on-line

Odbiór leków w aptece - ktomalek

4. Odbierz w aptece

Znajdź i zarezerwuj lek w najbliższej aptece!

Sprawdź teraz w najbliższej aptece