Czy moje leki wchodzą w interakcje?

Wyszukaj pierwszy lek, a następnie dodaj kolejny, by sprawdzić, czy nie wchodzą między sobą w interakcje.

Wybrane leki

Interakcje leku BONADEA z innymi lekami

Między lekami

Interakcja
bardzo istotna

Dotyczy
BONADEA i


Leki o które pytasz zawierają w składzie ETYNYLOESTRADIOL oraz WOKSYLAPREWIR. Łączne przyjmowanie obu leków może spowodować poważne zaburzenia w pracy wątroby. Jeżeli leki zostały przepisane przez różnych lekarzy, konieczna jest konsultacja, ponieważ leki te nie powinny być jednocześnie stosowane. W razie wystąpienia nudności, wymiotów, bólów brzucha, zażółcenia skóry lub oczu, ciemnego zabarwienia moczu lub innych niepokojących objawów - natychmiast skontaktuj się z lekarzem

Między lekami

Interakcja
bardzo istotna

Dotyczy
BONADEA i


Leki o które pytasz zawierają w swoim składzie BEKSAROTEN oraz ETYNYLOESTRADIOL. Stosowanie obu leków jednocześnie może spowodować osłabienie antykoncepcyjnego działania etynyloestradiolu. Jeżeli leki zostały przepisane przez różnych lekarzy, konieczna jest konsultacja w celu ustalenia, czy leki te mogą być jednocześnie stosowane, a jeśli tak, to czy nie zachodzi potrzeba zmiany sposobu dawkowania. W przypadku, gdy leki zaordynował ten sam lekarz przestrzegaj jego zaleceń. Informuj lekarza o wszelkich niepokojących objawach. Stosuj dodatkowe metody antykoncepcji przez okres przyjmowania beksarotenu i przez 7 dni po jego odstawieniu.

Między lekami

Interakcja
bardzo istotna

Dotyczy
BONADEA i


Leki o które pytasz zawierają w swoim składzie BOCEPREWIR oraz DIENOGEST. Stosowanie obu leków jednocześnie może spowodować osłabienie antykoncepcyjnego działania dienogestu. Jeżeli leki zostały przepisane przez różnych lekarzy, konieczna jest konsultacja w celu ustalenia, czy leki te mogą być jednocześnie stosowane, a jeśli tak, to czy nie zachodzi potrzeba zmiany zaleceń odnośnie dawkowania. W przypadku, gdy leki zaordynował ten sam lekarz przestrzegaj schematu dawkowania. Informuj lekarza o wszelkich niepokojących objawach. Stosuj dodatkowe metody antykoncepcji.

Między lekami

Interakcja
bardzo istotna

Dotyczy
BONADEA i


Leki o które pytasz zawierają w swoim składzie BOSENTAN oraz DIENOGEST. Stosowanie obu leków jednocześnie może spowodować osłabienie antykoncepcyjnego działania dienogestu. Jeżeli leki zostały przepisane przez różnych lekarzy, wskazana jest konsultacja w celu ustalenia, czy leki te mogą być jednocześnie stosowane, a jeśli tak, to czy nie zachodzi konieczność zmiany zaleceń odnośnie dawkowania. W przypadku, gdy leki zaordynował ten sam lekarz przestrzegaj schematu dawkowania. Informuj lekarza o wszelkich niepokojących objawach. Stosuj dodatkowe metody antykoncepcji przez okres przyjmowania bosentanu i co najmniej 28 dni po jego odstawieniu.

Między lekami

Interakcja
bardzo istotna

Dotyczy
BONADEA i


Leki o które pytasz zawierają w swoim składzie BOZENTAN oraz ETYNYLOESTRADIOL. Stosowanie obu leków jednocześnie prowadzi do osłabienia antykoncepcyjnego działania etynyloestradiolu. Jeżeli leki zostały przepisane przez różnych lekarzy, konieczna jest konsultacja w celu ustalenia, czy leki te mogą być jednocześnie stosowane, a jeśli tak, to czy nie zachodzi potrzeba zmiany sposobu dawkowania. W przypadku, gdy leki zaordynował ten sam lekarz przestrzegaj jego zaleceń. Informuj lekarza o wszelkich niepokojących objawach. Stosuj dodatkowe metody antykoncepcji przez okres przyjmowania bozentanu i przez 7 dni po jego odstawieniu.

Między lekami

Interakcja
bardzo istotna

Dotyczy
BONADEA i


Leki o które pytasz zawierają w swoim składzie BRYGATYNIB oraz DIENOGEST. Stosowanie obu leków jednocześnie może spowodować osłabienie antykoncepcyjnego działania dienogestu. Jeżeli leki zostały przepisane przez różnych lekarzy, wskazana jest konsultacja w celu ustalenia, czy leki te mogą być jednocześnie stosowane, a jeśli tak, to czy nie zachodzi konieczność zmiany zaleceń odnośnie dawkowania. W przypadku, gdy leki zaordynował ten sam lekarz przestrzegaj schematu dawkowania. Informuj lekarza o wszelkich niepokojących objawach. Stosuj dodatkowe metody antykoncepcji.


Leki o które pytasz zawierają w swoim składzie DEKSAMETAZON oraz DIENOGEST. Stosowanie obu leków jednocześnie może spowodować osłabienie antykoncepcyjnego działania dienogestu. Jeżeli leki zostały przepisane przez różnych lekarzy, wskazana jest konsultacja w celu ustalenia, czy leki te mogą być jednocześnie stosowane, a jeśli tak, to czy nie zachodzi konieczność zmiany zaleceń odnośnie dawkowania. W przypadku, gdy leki zaordynował ten sam lekarz przestrzegaj schematu dawkowania. Informuj lekarza o wszelkich niepokojących objawach. Stosuj dodatkowe metody antykoncepcji przez okres przyjmowania deksametazonu i co najmniej 28 dni po jego odstawieniu.


Leki o które pytasz zawierają w swoim składzie DEKSAMETAZON oraz ETYNYLOESTRADIOL. Stosowanie obu leków jednocześnie może spowodować osłabienie antykoncepcyjnego działania etynyloestradiolu. Jeżeli leki zostały przepisane przez różnych lekarzy, wskazana jest konsultacja w celu ustalenia, czy leki te mogą być jednocześnie stosowane, a jeśli tak, to czy nie zachodzi konieczność zmiany zaleceń odnośnie dawkowania. W przypadku, gdy leki zaordynował ten sam lekarz przestrzegaj schematu dawkowania. Informuj lekarza o wszelkich niepokojących objawach.


Leki o które pytasz zawierają w swoim składzie EFAWIRENZ oraz DIENOGEST. Stosowanie obu leków jednocześnie może spowodować osłabienie antykoncepcyjnego działania dienogestu. Jeżeli leki zostały przepisane przez różnych lekarzy, wskazana jest konsultacja w celu ustalenia, czy leki te mogą być jednocześnie stosowane, a jeśli tak, to czy nie zachodzi konieczność zmiany zaleceń odnośnie dawkowania. W przypadku, gdy leki zaordynował ten sam lekarz przestrzegaj schematu dawkowania. Informuj lekarza o wszelkich niepokojących objawach. Stosuj dodatkowe metody antykoncepcji przez okres przyjmowania efawirenzu i co najmniej 28 dni po jego odstawieniu.


Leki o które pytasz zawierają w swoim składzie EFAWIRENZ oraz ETYNYLOESTRADIOL. Stosowanie obu leków jednocześnie może spowodować osłabienie antykoncepcyjnego działania etynyloestradiolu. Jeżeli leki zostały przepisane przez różnych lekarzy, wskazana jest konsultacja w celu ustalenia, czy leki te mogą być jednocześnie stosowane, a jeśli tak, to czy nie zachodzi konieczność zmiany zaleceń odnośnie dawkowania. W przypadku, gdy leki zaordynował ten sam lekarz przestrzegaj schematu dawkowania. Informuj lekarza o wszelkich niepokojących objawach. Stosuj dodatkowe metody antykoncepcji przez okres przyjmowania efawirenzu i przez 7 dni po jego odstawieniu.

Zapytaj farmaceutę

Masz pytania dotyczące interakcji BONADEA z innymi lekami?
Teraz możesz je zadać farmaceucie!

Lokalizacja apteki – ktomalek

1. Wskaż, gdzie jesteś

Wyszukiwanie leków online - ktomlek

2. Znajdź potrzebny lek

Rezerwacja leków online - ktomalek

3. Zarezerwuj on-line

Odbiór leków w aptece - ktomalek

4. Odbierz w aptece

Znajdź i zarezerwuj lek w najbliższej aptece!

Sprawdź teraz w najbliższej aptece