Czy moje leki wchodzą w interakcje?

Wyszukaj pierwszy lek, a następnie dodaj kolejny, by sprawdzić, czy nie wchodzą między sobą w interakcje.

Wybrane leki

Interakcje leku ASPIRIN ACTIV z innymi lekami

Między lekami

Interakcja
bardzo istotna

Dotyczy
ASPIRIN ACTIV i


Leki o które pytasz zawierają w swoim składzie AWAPRYTYNIB oraz KWAS ACETYLOSALICYLOWY. Jednoczesne stosowanie tych leków znacznie zwiększa ryzyko wystąpienia krwawień, krwotoków i wylewów. Jeżeli leki zostały przepisane przez różnych lekarzy, konieczna jest konsultacja w celu ustalenia, czy leki te mogą być jednocześnie stosowane, a jeśli tak, to czy nie zachodzi potrzeba zmiany sposobu dawkowania. W razie wystąpienia niecodziennych krwawień (np. z nosa), osłabienia, krwiaków podskórnych, smolistego zabarwienia kału, obecności krwi w moczu, kale lub plwocinie lub innych niepokojących objawów - niezwłocznie skontaktuj się z lekarzem.

Między lekami

Interakcja
bardzo istotna

Dotyczy
ASPIRIN ACTIV i


Leki o które pytasz zawierają w swoim składzie DAZATYNIB oraz KWAS ACETYLOSALICYLOWY. Jednoczesne stosowanie tych leków zwiększa ryzyko wystąpienia krwawień, zwłaszcza z przewodu pokarmowego. Jeżeli leki zostały przepisane przez różnych lekarzy, wskazana jest konsultacja w celu ustalenia, czy leki te mogą być jednocześnie stosowane, a jeśli tak, to czy nie zachodzi potrzeba zmiany sposobu dawkowania. W przypadku, gdy leki zaordynował ten sam lekarz przestrzegaj jego zaleceń. W razie wystąpienia niecodziennych krwawień (np. z nosa), osłabienia, krwiaków podskórnych, smolistego zabarwienia kału, obecności krwi w moczu, kale lub plwocinie lub innych niepokojących objawów - skontaktuj się z lekarzem.

Między lekami

Interakcja
bardzo istotna

Dotyczy
ASPIRIN ACTIV i


Leki o które pytasz zawierają w swoim składzie IBRUTYNIB oraz KWAS ACETYLOSALICYLOWY. Jednoczesne stosowanie tych leków zwiększa ryzyko wystąpienia krwawień i krwotoków. Jeżeli leki zostały przepisane przez różnych lekarzy, konieczna jest konsultacja w celu ustalenia, czy leki te mogą być jednocześnie stosowane, a jeśli tak, to czy nie zachodzi potrzeba modyfikacji sposobu ich przyjmowania. W przypadku, gdy leki zaordynował ten sam lekarz przestrzegaj schematu dawkowania. W razie wystąpienia niecodziennych krwawień (np. z nosa), osłabienia, znacznie wydłużonego krwawienia z wszelkich zranień, krwiaków podskórnych, smolistego zabarwienia stolca, obecności krwi w moczu, kale lub w plwocinie lub innych niepokojących objawów – skontaktuj się z lekarzem.

Między lekami

Interakcja
bardzo istotna

Dotyczy
ASPIRIN ACTIV i


Leki o które pytasz zawierają w swoim składzie IBRYTUMOMAB oraz KWAS ACETYLOSALICYLOWY. Jednoczesne stosowanie tych leków zwiększa ryzyko wystąpienia krwawień, zwłaszcza z przewodu pokarmowego. Jeżeli leki zostały przepisane przez różnych lekarzy, konieczna jest konsultacja w celu ustalenia, czy leki te mogą być jednocześnie stosowane, a jeśli tak, to czy nie zachodzi potrzeba zmiany sposobu dawkowania. W przypadku, gdy leki zaordynował ten sam lekarz przestrzegaj jego zaleceń. W razie wystąpienia niecodziennych krwawień (np. z nosa), ogólnego złego samopoczucia, znacznie wydłużonego czasu krzepnięcia krwi z drobnych zranień, krwiaków podskórnych, obecności krwi w moczu, kale lub plwocinie, smolistego zabarwienia stolca lub innych niepokojących objawów - skontaktuj się z lekarzem.

Między lekami

Interakcja
bardzo istotna

Dotyczy
ASPIRIN ACTIV i


Leki o które pytasz zawierają w swoim składzie KABOZANTYNIB oraz KWAS ACETYLOSALICYLOWY. Jednoczesne stosowanie tych leków zwiększa ryzyko wystąpienia krwawień a nawet krwotoków. Jeżeli leki zostały przepisane przez różnych lekarzy, konieczna jest konsultacja w celu ustalenia, czy leki te mogą być jednocześnie stosowane, a jeśli tak, to czy nie zachodzi potrzeba zmiany sposobu dawkowania. W przypadku, gdy leki zaordynował ten sam lekarz przestrzegaj jego zaleceń. W razie wystąpienia niecodziennych krwawień (np. z nosa), osłabienia, krwiaków podskórnych, smolistego zabarwienia kału, obecności krwi w moczu, kale lub plwocinie lub innych niepokojących objawów - skontaktuj się z lekarzem.

Między lekami

Interakcja
bardzo istotna

Dotyczy
ASPIRIN ACTIV i


Leki o które pytasz zawierają w swoim składzie KWAS ACETYLOSALICYLOWY oraz PONATYNIB. Jednoczesne stosowanie tych leków znacznie zwiększa ryzyko wystąpienia krwawień i krwotoków. Szczególnie groźne są krwawienia w obrębie mózgu. Jeżeli leki zostały przepisane przez różnych lekarzy, konieczna jest konsultacja w celu ustalenia, czy leki te mogą być jednocześnie stosowane, a jeśli tak, to czy nie zachodzi potrzeba zmiany sposobu dawkowania. W przypadku, gdy leki zaordynował ten sam lekarz przestrzegaj jego zaleceń. W razie wystąpienia niecodziennych krwawień (np. z nosa), ogólnego złego samopoczucia, znacznie wydłużonego czasu krzepnięcia krwi z drobnych zranień, krwiaków podskórnych, obecności krwi w moczu, kale lub plwocinie, smolistego zabarwienia stolca lub innych niepokojących objawów - skontaktuj się z lekarzem. Jeżeli wystąpi silny ból głowy, trudności z mówieniem, niedowład kończyn - konieczna jest szybka pomoc lekarza.

Między lekami

Interakcja
bardzo istotna

Dotyczy
ASPIRIN ACTIV i


Leki o które pytasz zawierają w swoim składzie KWAS ACETYLOSALICYLOWY oraz RAMUCYRUMAB. Skutkiem doustnego przyjmowania kwasu acetylosalicylowego w trakcie leczenia ramucyrumabem mogą być krwawienia i krwotoki zwłaszcza z przewodu pokarmowego. Jeżeli leki zostały przepisane przez różnych lekarzy, konieczna jest konsultacja w celu ustalenia, czy leki te mogą być jednocześnie stosowane, a jeśli tak, to czy nie zachodzi potrzeba zmiany sposobu dawkowania. W przypadku, gdy leki zaordynował ten sam lekarz przestrzegaj jego zaleceń. W razie wystąpienia niecodziennych krwawień (np. z nosa), ogólnego złego samopoczucia, znacznie wydłużonego czasu krzepnięcia krwi z drobnych zranień, krwiaków podskórnych, obecności krwi w moczu, kale lub plwocinie, smolistego zabarwienia stolca lub innych niepokojących objawów - skontaktuj się z lekarzem.

Między lekami

Interakcja
bardzo istotna

Dotyczy
ASPIRIN ACTIV i


Leki o które pytasz zawierają w swoim składzie PRALSETYNIB oraz KWAS ACETYLOSALICYLOWY. Jednoczesne stosowanie tych leków znacznie zwiększa ryzyko wystąpienia krwawień a nawet krwotoków, które mogą stanowić zagrożenia dla życia. Jeżeli leki zostały przepisane przez różnych lekarzy, konieczna jest konsultacja w celu ustalenia, czy leki te mogą być jednocześnie stosowane, a jeśli tak, to czy nie zachodzi potrzeba zmiany sposobu dawkowania. W przypadku, gdy leki zaordynował ten sam lekarz przestrzegaj jego zaleceń. O wszelkich niepokojących objawach informuj lekarza. W razie wystąpienia niecodziennych krwawień (np. z nosa), krwiaków podskórnych, smolistego zabarwienia stolca, brunatnego zabarwienia moczu, obecności krwi w moczu, kale lub plwocinie, wymiotów przypominających fusy z kawy - natychmiast skontaktuj się z lekarzem.

Między lekami

Interakcja
bardzo istotna

Dotyczy
ASPIRIN ACTIV i


Leki o które pytasz zawierają w swoim składzie RUKSOLITYNIB oraz KWAS ACETYLOSALICYLOWY. Jednoczesne stosowanie tych leków może spowodować nasilenie działania przeciwzakrzepowego. Oznacza to zwiększone ryzyko krwawień a nawet krwotoków. Jeżeli leki zostały przepisane przez różnych lekarzy, konieczna jest konsultacja w celu ustalenia, czy leki te mogą być jednocześnie stosowane, a jeśli tak, to czy nie zachodzi potrzeba zmiany sposobu dawkowania. W przypadku, gdy leki zaordynował ten sam lekarz przestrzegaj jego zaleceń. W razie wystąpienia niecodziennych krwawień (np. z nosa), ogólnego złego samopoczucia, znacznie wydłużonego czasu krzepnięcia krwi z drobnych zranień, krwiaków podskórnych, obecności krwi w moczu, kale lub plwocinie, smolistego zabarwienia stolca lub innych niepokojących objawów - skontaktuj się z lekarzem.

Zapytaj farmaceutę

Masz pytania dotyczące interakcji ASPIRIN ACTIV z innymi lekami?
Teraz możesz je zadać farmaceucie!

Lokalizacja apteki – ktomalek

1. Wskaż, gdzie jesteś

Wyszukiwanie leków online - ktomlek

2. Znajdź potrzebny lek

Rezerwacja leków online - ktomalek

3. Zarezerwuj on-line

Odbiór leków w aptece - ktomalek

4. Odbierz w aptece

Znajdź i zarezerwuj lek w najbliższej aptece!

Sprawdź teraz w najbliższej aptece