IWOSTIN SOLECRIN Krem-żel d/tw.SPF 50+ interakcje ulotka   50 ml

Trudno dostępny w aptekach

 

IWOSTIN SOLECRIN Krem-żel d/tw.SPF 50+ 50 ml

Rodzaj: kosmetyk

Producent: SANOFI AVENTIS SP. Z O.O.

Opis leku IWOSTIN SOLECRIN Krem-żel d/tw.SPF 50+


interakcje leków z innymi lekami

Interakcje z innymi lekami

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku wraz z innymi lekami dochodziło do jakichkolwiek interakcji, mających negatywny wpływ na zdrowie.


interakcje leków z żywnością

Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Inne opakowania


Grupy

  • Produkty do twarzy

    W tej kategorii znajdziesz produkty kosmetyczne stosowane do pielęgnacji twarzy w postaci kremu, żelu, serum, maseczki itp. o działaniu nawilżającym, regenerującym, przeciwzmarszczkowym, liftingującym, korygujące niedoskonałości i przebarwienia skóry itp., preparaty do makijażu i demakijażu, do różnych rodzajów skóry, w tym skóry z problemami.


Może Cię również zainteresować:

Jak sobie radzić z upałami?

Porady

Jak sobie radzić z upałami?

Lato to czas wysokich temperatur niemal w całym kraju. Temperatury powyżej 30°C mogą być groźne dla naszego zdrowia, dlatego w trakcie upałów należy z...


IWOSTIN SOLECRIN Krem-żel d/tw.SPF 50+ - statystyki wyszukiwań w serwisie KtoMaLek.pl

Potrafimy napisać, że w miesiącach sierpień, listopad przeprowadzana była największa liczba wyszukiwań dla produktu IWOSTIN SOLECRIN Krem-żel d/tw.SPF 50+. Najrzadziej kosmetyk był natomiast poszukiwany przez użytkowników w następujących miesiącach maj, wrzesień. 14.29% to liczba, która równa jest różnicy między opisanymi porami roku.

Jaka jest dostępność kosmetyku IWOSTIN SOLECRIN Krem-żel d/tw.SPF 50+?

Mniejszość aptek będących w serwisie KtoMaLek.pl ma wspomniany kosmetyk obecnie w swojej ofercie. Jest więc kosmetykiem trudno dostępnym na terenie Polski.


IWOSTIN SOLECRIN Krem-żel d/tw.SPF 50+ opinie.


Powyższe dane statystyczne są danymi archiwalnymi. Aby uzyskać najnowsze dane skontaktuj się z  PEX PharmaSequence sp. z o.o. .


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje: