Humavit Z drożdże piwn.skrzyp,pokrzyw. interakcje ulotka tabletki  250 tabl.

Trudno dostępny w aptekach

 

Humavit Z drożdże piwn.skrzyp,pokrzyw. tabletki | 250 tabl.

Rodzaj: suplement diety

Podmiot odpowiedzialny: PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE VARIA SP. Z O.O.

Zapytaj farmaceutę

Masz pytania dotyczące dawkowania Humavit Z drożdże piwn.skrzyp,pokrzyw.?
Teraz możesz je zadać farmaceucie!


Opis produktu Humavit Z drożdże piwn.skrzyp,pokrzyw.

Kiedy stosujemy Humavit Z drożdże piwn.skrzyp,pokrzyw.?

- zmęczenie i osłabienie,- drętwienie kończyn,- zajady,- łojotok,- łamliwość paznokci,- nadmierne wypadanie włosów,- pobudza przemianę materii,- uelastycznia skórę i błony śluzowe,- chroni wit. C przed utlenieniem.

Jaki jest skład Humavit Z drożdże piwn.skrzyp,pokrzyw.?

- suszone drożdże piwne,- fosforan trójwapnia,- skrzyp,- pokrzywa.

Humavit Z drożdże piwn.skrzyp,pokrzyw. zalecane spożycie

3 x dziennie 2 – 4 tabletki.

Skład


Interakcje z innymi lekami

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas stosowania tego suplementu diety wraz z innymi lekami dochodziło do jakichkolwiek interakcji, mających negatywny wpływ na zdrowie.


Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas stosowania tego suplementu diety należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Inne opakowania


Grupy

  • Preparaty zawierające witaminy z grupy B

    W tej kategorii znajdziesz produkty zawierające witaminy z grupy B. Dostępne w postaci tabletek, kapsułek itp.

  • Włosy, skóra, paznokcie

    Witaminy i składniki mineralne wspomagające włosy, skórę, paznokcie stymulują odnowę tkankową i wspomagają naturalne procesy regeneracyjne. Niedobór witamin w organizmie zaburza ogólny metabolizm składników odżywczych, czego objawem jest sucha skóra z zaburzeniami pracy gruczołów łojowych, tzn. łuszczenie się skóry wraz z pojawiającymi się na niej ogniskami zapalnymi gruczołów łojowych w postaci trądziku. Suplementy diety poprawiające urodę służą uzupełnianiu diety w składniki o działaniu regenerującym i nawilżającym, przeciwdziałającym procesom starzenia się skóry, zapewniającym odpowiedni poziom jędrności i elastyczności. Preparaty wielowitaminowe na skórę, włosy i paznokcie zawierają aktywne składniki, takie jak: selen (przeciwdziała procesom starzenia), jod (przeciwdziała szorstkości cery i skłonności do przetłuszczania się), żelazo (prawidłowo dotlenia skórę), kolagen i kwas hialuronowy (odpowiednie nawilżenie skóry) oraz wyciągi roślinne, np. wyciąg z alg, wyciąg z liści pokrzywy, wyciąg z ziela skrzypu. W zależności od upodobań można wybrać dogodną formę preparatu: tabletki, kapsułki, saszetki, płyn, zioła do zaparzania (Belissa, Skrzypovita, Vitapil, Doppelherz aktiv Na włosy i paznokcie). Stanowią idealne uzupełnienie tradycyjnej pielęgnacji skóry, włosów i paznokci.


Może Cię również zainteresować:


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje:

Informacje o identyfikatorach BLOZ produktów są dostępne adresem www.blozinfo.osoz.pl.