Logo KS-BLOZ

Heparegen

tabletki | 0,1 g | 100 tabl. | Timonacicum

lek na receptę | DROSSA PHARM (SYNTEX)

Farmaceutka

Ten produkt jest dostępny
w 37 z 6 501 aptek
współpracujących z KtoMaLek.pl

Sprawdź teraz w najbliższej aptece


Heparegen interakcje ulotka tabletki 0,1 g 100 tabl.

Wskazania

- ostre i przewlekłe choroby wątroby


Przeciwwskazania


interakcje leków z innymi lekami

Interakcje z innymi lekami

Ten lek zażywany jednocześnie z innymi lekami może mieć negatywny wpływ na twoje zdrowie.


interakcje leków z żywnością

Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Grupy


Podobne produkty z tą samą substancją czynną

Heparegen interakcje ulotka tabletki 0,1 g 100 tabl.

Heparegen

tabletki

100 tabl. | 0,1 g

 
Heparegen interakcje ulotka tabletki 0,1 g 30 tabl.

Heparegen

tabletki

30 tabl. | 0,1 g

 

Statystyki Heparegen

Ostatnie trzy lata przyniosły zmiany w sprzedaży w grupie układ pokarmowy i metabolizm. Zgodnie z dostępnymi statystykami ta zmiana wynosi 1.6%. Możemy powiedzieć na podstawie dostępnych dla nas danych, że leki z kategorii układ pokarmowy i metabolizm z całą pewnością sprzedawane są najczęściej we wskazanych województwach: małopolskie, podkarpackie, lubuskie. Pomiędzy okresem z najwyższą sprzedażą produktów z grupy układ pokarmowy i metabolizm, do których należy Heparegen, a miesiącem, w którym zanotowaliśmy najniższą sprzedaż, występuje różnica, która procentowo wynosi 176.76%.

Heparegen - statystyki wyszukiwań w serwisie KtoMaLek.pl

400% to procent, który odpowiada zmianie w ilości wyszukiwań produktu Heparegen w serwisie KtoMaLek.pl. Zgodnie z statystykami wyszukiwarki leków KtoMaLek.pl wynika, że lek Heparegen jest poszukiwany przez mieszkańców ze wskazanych województw pomorskie. Miasta z największa liczbą wyszukiwań dla produktu Heparegen to Warszawa, Warszawa, Warszawa.

W serwisie KtoMaLek.pl można wyróżnić kategorię układ pokarmowy i metabolizm. Jednym z preparatów, które do niej zaliczmy jest Heparegen. Województwo mazowieckie jest bez dwóch zdań na pierwszym miejscu w przypadku wyszukiwań środków. Dodatkowe popularne leki z wymienionej grupy to Heparegen, Heparegen (WIĘCEJ).

Z pomocą zebranych przez nasz serwis danych jesteśmy w stanie napisać, że w miesiącach listopad, październik, luty przeprowadzana była największa liczba wyszukiwań dla produktu Heparegen. Najrzadziej lek był natomiast poszukiwany przez użytkowników w następujących miesiącach grudzień, styczeń, marzec. Ponad 500% to liczba, która równa jest różnicy między opisanymi porami roku.

Substancje czynne leku Heparegen?

Lek zawiera wymienione substancje czynne: Timonacicum - 0.34% opakowań z grupy układ pokarmowy i metabolizm zawiera ten składnik.

Jaka jest dostępność leku Heparegen?

Mniejszość aptek będących w serwisie KtoMaLek.pl ma wspomniany lek obecnie w swojej ofercie. Jest więc lekiem trudno dostępnym na terenie Polski.

Czy Heparegen jest lekiem refundowanym?

Heparegen nie jest lekiem refundowanym.

Czy Heparegen jest lekiem na receptę?

Heparegen jest lekiem na receptę.

Rezerwując lek na stronie KtoMaLek.pl musisz mieć świadomość, że przy odbiorze leku w aptece będziesz musiał mieć przy sobie receptę.


Powyższe dane statystyczne są danymi archiwalnymi. Aby uzyskać najnowsze dane skontaktuj się z  PEX PharmaSequence sp. z o.o. .


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje: