Gynoxin interakcje ulotka krem dopochwowy 0,02 g/g 30 g | tuba

Trudno dostępny w aptekach

 

Gynoxin krem dopochwowy | 0,02 g/g | 30 g | tuba

Rodzaj: lek na receptę
Substancja czynna: Fenticonazoli nitras
Podmiot odpowiedzialny: RECORDATI INDUSTRIA CHIMICA E FARMACEUTICA S.P.AOpis produktu Gynoxin


interakcje leków z innymi lekami

Interakcje z innymi lekami

Ten lek zażywany jednocześnie z innymi lekami może mieć negatywny wpływ na twoje zdrowie.


interakcje leków z żywnością

Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Inne opakowania


Grupy


Podobne produkty z tą samą substancją czynną


Może Cię również zainteresować:


Statystyki Gynoxin

Ostatnie trzy lata przyniosły zmiany w sprzedaży w zestawie układ moczowo-płciowy i hormony płciowe. Zgodnie z dostępnymi informacjami ta zmiana wynosi 8.69%. Możemy powiedzieć na podstawie dostępnych dla nas danych, że leki z kategorii układ moczowo-płciowy i hormony płciowe ewidentnie sprzedawane są najczęściej w wymienionych województwach: kujawsko-pomorskie, lubuskie, opolskie. Miesiąc z najniższą sprzedażą różni się od miesiąca z najwyższą sprzedażą o 176.17%.

Gynoxin - statystyki wyszukiwań w serwisie KtoMaLek.pl

Małopolskie, mazowieckie, wielkopolskie to regiony, w których lek Gynoxin był wyszukiwany najczęściej. Miasta z największa liczbą wyszukiwań dla produktu Gynoxin to Szczecin, Toruń, Warszawa.

Wypada także dodać, że lek Gynoxin należy do grupy układ moczowo-płciowy i hormony płciowe. Wymieniona kategoria znajduje się w 80% wyszukiwań na stronie KtoMaLek.pl. Z naszych danych wynika, że województwo mazowieckie to region, w którym najczęściej sięga się po układ moczowo-płciowy i hormony płciowe. Pozostałe popularne leki z wspomnianej grupy to Gynoxin Optima, Gynoxin (WIĘCEJ).

W miesiącach luty, grudzień zauważyliśmy największe ilości wyszukań dla produktu Gynoxin. Najniższa ilość wyszukiwań dla tego produktu została przez nas zaobserwowana we wskazanych miesiącach luty, grudzień . Pomiędzy wskazanymi miesiącami różnica wynosi 64.00%.

Substancje czynne leku Gynoxin?

Lek zawiera wskazane substancje czynne: Fenticonazoli nitras - 0.83% opakowań z grupy układ moczowo-płciowy i hormony płciowe zawiera ten składnik.

Jaka jest dostępność leku Gynoxin?

Mniejszość aptek korzystających z serwisu KtoMaLek.pl ma wymieniony lek obecnie w swojej ofercie. Jest więc lekiem trudno dostępnym na terenie Polski.

Czy Gynoxin jest lekiem refundowanym?

Gynoxin nie jest lekiem refundowanym.

Czy Gynoxin jest lekiem na receptę?

Gynoxin jest lekiem na receptę.

Rezerwując lek na stronie internetowej KtoMaLek.pl musisz wiedzieć, że przy odbiorze leku w aptece będziesz musiał mieć przy sobie receptę.


Gynoxin opinie.


Powyższe dane statystyczne są danymi archiwalnymi. Aby uzyskać najnowsze dane skontaktuj się z  PEX PharmaSequence sp. z o.o. .


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje: