GeloVox cytrus.-mentol.

tabletki do ssania | 20 tabl.

wyrób medyczny | SIROSCAN SP. Z O.O.

Lokalizacja apteki – ktomalek

1. Wskaż,
gdzie jesteś

Wyszukiwanie leków online - ktomlek

2. Znajdź
potrzebny lek

Rezerwacja leków online - ktomalek

3. Zarezerwuj
on‑line

Odbiór leków w aptece - ktomalek

4. Odbierz
w aptece

Znajdź i zarezerwuj lek w najbliższej aptece!

Sprawdź teraz w najbliższej aptece
GeloVox cytrus.-mentol. interakcje ulotka tabletki do ssania  20 tabl.

interakcje leków z innymi lekami

Interakcje z innymi lekami

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku wraz z innymi lekami dochodziło do jakichkolwiek interakcji, mających negatywny wpływ na zdrowie.


interakcje leków z żywnością

Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Inne opakowania


Grupy

  • Pozostałe preparaty do higieny jamy ustnej

    W tej kategorii znajdziesz preparaty stosowane przy zapaleniach błony śluzowej jamy ustnej, aftach, zapaleniach dziąseł, produkty do ochrony zębów oraz te stosowane do pielęgnacji i użytkowania protez zębowych.


GeloVox cytrus.-mentol. - statystyki wyszukiwań w serwisie KtoMaLek.pl

W ostatnim okresie liczba wyszukiwań wyróbu medycznego GeloVox cytrus.-mentol. Znacząco się zwiększyła. Wyrób medyczny jest najczęściej poszukiwany przez osoby z następujących regionów: mazowieckie, kujawsko-pomorskie, małopolskie. Miasta z największa liczbą wyszukiwań dla produktu GeloVox cytrus.-mentol. To Warszawa, Kraków, Mława.

Wyrób medyczny GeloVox cytrus.-mentol. Jest najczęściej wyszukiwany w miesiącach: listopad, sierpień, październik, a najsłabiej w miesiącach: styczeń, luty, maj. Różnica w wyszukiwaniach pomiędzy najlepszym, a najsłabszym miesiącem w roku wynosi ponad 500%.

Jaka jest dostępność wyróbu medycznego GeloVox cytrus.-mentol.?

Mniejszość aptek korzystających z serwisu KtoMaLek.pl ma ten wyrób medyczny obecnie w swojej ofercie. Jest więc wyrobem medycznym trudno dostępnym na terenie Polski.


GeloVox cytrus.-mentol. opinie.


Powyższe dane statystyczne są danymi archiwalnymi. Aby uzyskać najnowsze dane skontaktuj się z  PEX PharmaSequence sp. z o.o. .


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje: