Fucibet Lipid interakcje ulotka krem (0,02g+1mg)/g 15 g | tuba

Dostępny w ponad połowie aptek

 

Fucibet Lipid krem | (0,02g+1mg)/g | 15 g | tuba

Rodzaj: lek na receptę
Substancja czynna: Acidum fusidicum, Betamethasonum
Producent: LEO PHARMA A/SOpis produktu Fucibet Lipid


interakcje leków z innymi lekami

Interakcje z innymi lekami

Ten lek zażywany jednocześnie z innymi lekami może mieć negatywny wpływ na twoje zdrowie.


interakcje leków z żywnością

Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Grupy

  • Kortykosteroidy

    W tej kategorii znajdziesz leki stosowane w leczeniu chorób skóry należące do grupy kortykosteroidów do stosowania naskórnie. Dostępne w postaci maści, kremów, żeli itp.


Podobne produkty z tą samą substancją czynną


Może Cię również zainteresować:


Statystyki Fucibet Lipid

0.2 to ilość o jaką uległa zmianie sprzedaż kupionych opakowań w grupie leki stosowane w dermatologii w ciągu trzech lat. Największą ilością sprzedaży charakteryzują się takie oto rejony: lubuskie, opolskie, podlaskie. Różnica w liczbie sprzedaży pomiędzy najlepszym i najsłabszym okresem w ciągu ostatnich miesięcy wynosi 100.12%.

Fucibet Lipid - statystyki wyszukiwań w serwisie KtoMaLek.pl

Lek jest najchętniej poszukiwany przez użytkowników z wymienionych województw: dolnośląskie, mazowieckie, śląskie. Jesteśmy w stanie również udzielić wiadomości na temat miejscowości, w których najwięcej osób wyszukuje Fucibet Lipid. Są to następujące miejscowości: Ostrów Mazowiecka, Poznań, Warszawa.

Leki stosowane w dermatologii, w których skład wchodzi Fucibet Lipid, znajdują się w 50% wszystkich wyszukań na stronie internetowej KtoMaLek.pl. Najczęściej po leki stosowane w dermatologii sięgają osoby z województwa mazowieckiego. Jeżeli poszukujecie produktów z tożsamej samej kategorii, to są nimi między innymi: Fusicutan plus, Dermisil (WIĘCEJ).

Lek Fucibet Lipid był najchętniej poszukiwany w miesiącach: czerwiec, październik, listopad, natomiast najmniej w miesiącach: styczeń, maj, lipiec. Różnica w zapytaniach między najlepszym, a najsłabszym miesiącem w roku jest równa 10.87%.

Substancje czynne leku Fucibet Lipid?

W skład leku Fucibet Lipid wchodzi substancja czynna Acidum fusidicum, Betamethasonum. Pośród leków w bazie wyszukiwarki KtoMaLek.pl taką samą substancję czynną posiada następująca liczba produktów: 0.43%.

Jaka jest dostępność leku Fucibet Lipid?

Na terenie naszego kraju lek Fucibet Lipid ma na stanie większość aptek. Można więc uznać bez cienia wątpliwości, iż są to leki łatwo dostępne.

Czy Fucibet Lipid jest lekiem refundowanym?

Fucibet Lipid nie jest lekiem refundowanym.

Czy Fucibet Lipid jest lekiem na receptę?

Fucibet Lipid jest lekiem na receptę.

Rezerwując lek na witrynie KtoMaLek powinieneś wiedzieć, iż podczas kupowania leku w aptece musisz posiadać przy sobie receptę.


Fucibet Lipid opinie.


Powyższe dane statystyczne są danymi archiwalnymi. Aby uzyskać najnowsze dane skontaktuj się z  PEX PharmaSequence sp. z o.o. .


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje: