Logo KS-BLOZ

Eziclen

koncentrat do sporządzania roztworu doustnego | (17,51g+3,276g+3,13g)/but. | 2 but. | Natrii sulf., Magnesii sulf.,Kalii sulf.

lek na receptę | IPSEN PHARMA

Farmaceutka

Ten produkt jest dostępny
w 1 299 z 6 375 aptek
współpracujących z KtoMaLek.pl

Sprawdź teraz w najbliższej aptece


Zdjęcie Eziclen

interakcje leków z innymi lekami

Interakcje z innymi lekami

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku wraz z innymi lekami dochodziło do jakichkolwiek interakcji, mających negatywny wpływ na zdrowie.


interakcje leków z żywnością

Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Grupy


Statystyki Eziclen

Eziclen należy do grupy produktów układ pokarmowy i metabolizm, w okresie ostatnich 3 lat jego sprzedaż na tle grupy  wzrosła o 1,6%. 

Produkt Eziclen sprzedaje się najlepiej w miesiącach: marzec, kwiecień i maj, a najsłabiej w miesiącach: czerwiec, sierpień i październik. Różnica w sprzedaży pomiędzy najlepszym, a najsłabszym miesiącem w roku wynosi 176,76%. 

Substancje czynne Eziclen

Produkt zawiera substancje czynne: natrii sulf., magnesii sulf. ikalii sulf. - 0,08% opakowań leków z grupy układ pokarmowy i metabolizm  zawiera ten składnik. 

Pacjenci wyszukując produkt najczęściej mylą jego prawidłową nazwę z: ezicleen, eziclem, eziclea.

Jaka jest dostępność Eziclen

Eziclen jest trudno dostępny


Powyższe dane statystyczne są danymi archiwalnymi. Aby uzyskać najnowsze dane skontaktuj się z  PEX PharmaSequence sp. z o.o. .


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje: