Logo KS-BLOZ

EUBOS OMEGA 3-6-9 Krem do twarzy

50 ml

kosmetyk | PHARMA & BEAUTY CENTER

EUBOS OMEGA 3-6-9 Krem do twarzy interakcje ulotka   50 ml

Wskazania

Pielęgnacja skóry suchej, wrażliwej, ze skłonnością do zaczerwień i podrażnień. Odpowiedni także do pielęgnacji skóry osób starszych i dzieci powyżej 3 roku życia. Stanowi pielęgnację uzupełniającą przy atopowym zapaleniu skóry

Działanie

Zapobiega podrażnieniom, zaczerwienieniom oraz swędzeniu skóry. Chroni przed przedwczesnym starzeniu się skóry i wzmacnia naturalną barierę ochronną skóry. Zapewnia odpowiednie nawilżenie przy jednoczesnej ochronie DNA komórek. Szybko się wchłania. Emulsja typu olej w wodzie. Testowany dermatologicznieSkład


Dawkowanie


interakcje leków z innymi lekami

Interakcje z innymi lekami

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku wraz z innymi lekami dochodziło do jakichkolwiek interakcji, mających negatywny wpływ na zdrowie.


interakcje leków z żywnością

Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Grupy

  • Produkty do twarzy

    W tej kategorii znajdziesz produkty kosmetyczne stosowane do pielęgnacji twarzy w postaci kremu, żelu, serum, maseczki itp. o działaniu nawilżającym, regenerującym, przeciwzmarszczkowym, liftingującym, korygujące niedoskonałości i przebarwienia skóry itp., preparaty do makijażu i demakijażu, do różnych rodzajów skóry, w tym skóry z problemami.


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje: