EMOLIUM DIABETIX Wzmacniający Balsam d/ciała interakcje ulotka   200 ml

Trudno dostępny w aptekach

 

EMOLIUM DIABETIX Wzmacniający Balsam d/ciała 200 ml

Rodzaj: kosmetyk

Producent: SANOFI AVENTIS SP. Z O.O.

Opis produktu EMOLIUM DIABETIX Wzmacniający Balsam d/ciała


interakcje leków z innymi lekami

Interakcje z innymi lekami

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku wraz z innymi lekami dochodziło do jakichkolwiek interakcji, mających negatywny wpływ na zdrowie.


interakcje leków z żywnością

Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Inne opakowania


Grupy

  • Produkty do ciała

    W tej kategorii znajdziesz produkty upiekszające ciało, preparaty do pielęgnacji skóry atopowej i skłonnej do alergii oraz urazów, redukujące blizny, stosowane w nadmiernej potliwości, do pielęgnacji okolic intymnych, do depilacji, do masażu, do opalania, do pielęgnacji biustu, do skóry naczynkowej, do skóry po terapii onkologicznej, do skóry skłonnej do nadmiernego łuszczenia i rogowacenia, do pielęgnacji skóry trądzikowej, dla kobiet ciężarnych, do skóry twarzy, normalnej i mieszanej, suchej i wrażliwej, skłonnej do podrażnień, do pielęgnacji zmęczonych i opuchniętych nóg, do pielęgnacji skóry cukrzyków, przeciwzmarszczkowe, ujędrniajace, nawadniajace, wzmacniające, wyszczuplające, przeciw rozstępom, antycelulitowe, do kąpieli. Dostępne w postaci kremów, żeli, balsamów, olejków itp.


Może Cię również zainteresować:


Jaka jest dostępność kosmetyku EMOLIUM DIABETIX Wzmacniający Balsam d/ciała?

Na terenie naszego kraju kosmetyk EMOLIUM DIABETIX Wzmacniający Balsam d/ciała ma na stanie mniejszość aptek. Można więc uznać bez cienia wątpliwości, iż są to kosmetyki trudno dostępne.


EMOLIUM DIABETIX Wzmacniający Balsam d/ciała opinie.


Powyższe dane statystyczne są danymi archiwalnymi. Aby uzyskać najnowsze dane skontaktuj się z  PEX PharmaSequence sp. z o.o. .


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje: