DUCRAY KERACNYL PP Krem kojący przeciw niedoskonałością interakcje ulotka   30 ml

Trudno dostępny w aptekach

 

Opis produktu DUCRAY KERACNYL PP Krem kojący przeciw niedoskonałością


interakcje leków z innymi lekami

Interakcje z innymi lekami

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku wraz z innymi lekami dochodziło do jakichkolwiek interakcji, mających negatywny wpływ na zdrowie.


interakcje leków z żywnością

Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Inne opakowania


Grupy

  • Produkty do twarzy

    W tej kategorii znajdziesz produkty kosmetyczne stosowane do pielęgnacji twarzy w postaci kremu, żelu, serum, maseczki itp. o działaniu nawilżającym, regenerującym, przeciwzmarszczkowym, liftingującym, korygujące niedoskonałości i przebarwienia skóry itp., preparaty do makijażu i demakijażu, do różnych rodzajów skóry, w tym skóry z problemami.


Może Cię również zainteresować:

Jak zbić gorączkę?

Zdrowie

Jak zbić gorączkę?

Wraz z jesienią nadchodzi sezon przeziębień i grypy. Typowym objawem jesiennych infekcji jest gorączka - stan podwyższonej ciepłoty ciała, który jest ...

Jak zlikwidować rozstępy?

Uroda

Jak zlikwidować rozstępy?

Rozstępy mają postać wrzecionowatych, równoległych pasm na powierzchni skóry. Z początku intensywnie czerwone, z czasem blakną, jednak nadal są źródłe...


DUCRAY KERACNYL PP Krem kojący przeciw niedoskonałością - statystyki wyszukiwań w serwisie KtoMaLek.pl

W miesiącach maj, wrzesień, październik zauważyliśmy największe ilości wyszukań dla produktu DUCRAY KERACNYL PP Krem kojący przeciw niedoskonałością. Najniższa ilość wyszukiwań dla tego preparatu została przez nas zaobserwowana w następujących miesiącach czerwiec, lipiec, listopad . Pomiędzy tymi miesiącami różnica wynosi 25.00%.

Jaka jest dostępność kosmetyku DUCRAY KERACNYL PP Krem kojący przeciw niedoskonałością?

Mniejszość aptek będących w serwisie KtoMaLek.pl ma wymieniony kosmetyk obecnie w swojej ofercie. Jest więc kosmetykiem trudno dostępnym na terenie Polski.


DUCRAY KERACNYL PP Krem kojący przeciw niedoskonałością opinie.


Powyższe dane statystyczne są danymi archiwalnymi. Aby uzyskać najnowsze dane skontaktuj się z  PEX PharmaSequence sp. z o.o. .


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje: