Dr SANTE Macadamia Hair Maska do włosów z olejem macadamia i kertayną odbudowująca ochronna interakcje ulotka   300 ml

Trudno dostępny w aptekach

 
Logo LekarzeBezKolejki.pl

Zażywasz ten lek?
Nie ryzykuj zdrowiem

Warto skonsultować się z lekarzem.

Skorzystaj z Telewizyty na LekarzeBezKolejki.pl


Opis produktu Dr SANTE Macadamia Hair Maska do włosów z olejem macadamia i kertayną odbudowująca ochronna

Dr SANTE Macadamia Hair Maska do włosów z olejem macadamia i kertayną odbudowująca ochronna - działanie

MASKA z OLEJEM MACADAMIA i KERATYNĄ

DO WŁOSÓW OSŁABIONYCH

Odbudowa i ochrona, gładkie i lśniące włosy

Receptura maski wykorzystuje unikalne, odbudowujące i ochronne właściwości Oleju Macadamia, bogatego w kwasy tłuszczowe, który wygładza włosy, a przenikając w głąb ich struktury odbudowuje warstwę lipidową. Efektywnie działające Oleje Monoi i Moringa tworzą delikatną warstwę ochronną, która chroni je przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych. Keratyna zawarta w masce, analog podstawowej proteiny budującej włosy, wnika w uszkodzone miejsca na ich powierzchni, wzmacnia, przeciwdziała kruchości i rozdwajaniu końcówek. Otulając włos od zewnątrz zatrzymuje w nim wilgoć. Proteiny soi odżywiają włosy i dodają im blasku.

Maska przenika w głąb włosów, odżywia je i przywraca energię. Otula je od korzenia aż po końce, skutecznie wygładza łuski podniesione przez intensywne zabiegi stylizacji. Po zastosowaniu maski włosy stają się gładkie, jedwabiście miękkie i łatwo się rozczesują.

Sposób użycia: nałożyć odpowiednia ilość maski u nasady włosów osuszonych ręcznikiem i równomiernie rozprowadzić po całej ich długości. Po 2 minutach spłukać wodą. 


Interakcje z innymi lekami

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku wraz z innymi lekami dochodziło do jakichkolwiek interakcji, mających negatywny wpływ na zdrowie.


Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Inne opakowania


Grupy

  • Produkty do włosów

    W tej kategorii znajdziesz produkty do pielęgnacji włosów dostępne w postaci szamponów, balsamów, masek, odżywek itp. Prosukty o działaniu regenerującym, przeciwłupieżowym, przeciw wypadaniu włosów i stymulujących ich wzrost, odbudowyjącym. Preparaty do pielęgnacji skóry głowy wrażliwej, alergicznej, łojotokowej, a także podukty stosowane w zwalczaniu wszawicy.


Może Cię również zainteresować:

Czy tatuaże są zdrowe?

Uroda

Czy tatuaże są zdrowe?

Popularną formą zdobienia ciała są tatuaże. Decydują się na nie zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Warto się jednak zastanowić, czy tatuaże są bezpiecz...


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje:

Informacje o identyfikatorach BLOZ produktów są dostępne adresem www.blozinfo.osoz.pl.