Dorin interakcje ulotka tabletki powlekane 0,03mg+2mg 21 tabl.

Trudno dostępny w aptekach

 

Dorin tabletki powlekane | 0,03mg+2mg | 21 tabl.

Rodzaj: lek na receptę
Substancja czynna: Ethinylestradiolum, Dienogestum
Producent: SUN-FARM SP. Z O.O.Opis leku Dorin


interakcje leków z innymi lekami

Interakcje z innymi lekami

Ten lek zażywany jednocześnie z innymi lekami może mieć negatywny wpływ na twoje zdrowie.


interakcje leków z żywnością

Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Inne opakowania


Grupy


Podobne produkty z tą samą substancją czynną


Może Cię również zainteresować:


Statystyki Dorin

Ostatnie 3 lata doprowadziły do zmiany w kupnie w zbiorze układ moczowo-płciowy i hormony płciowe. Według posiadanych informacji ta różnica wynosi 8.69%. Jesteśmy w stanie zakomunikować Wam na podstawie dostępnych dla nas danych, że leki z kategorii układ moczowo-płciowy i hormony płciowe ewidentnie kupowane są w najwyższej liczbie w następujących rejonach: dolnośląskie, łódzkie, opolskie. Kontrast w liczbie sprzedaży pomiędzy najlepszym i najsłabszym okresem w ciągu ostatnich miesięcy wynosi 176.17%.

Dorin - statystyki wyszukiwań w serwisie KtoMaLek.pl

Ostatnio liczba zapytań leku Dorin istotnie się zwiększyła. Lek jest najchętniej poszukiwany przez użytkowników z wymienionych województw: mazowieckie, zachodniopomorskie. Jesteśmy w stanie dodatkowo udzielić wiadomości na temat miejscowości, w których najwięcej osób wyszukuje Dorin. Są to następujące miejscowości: Nisko, Staszów, Warszawa.

Układ moczowo-płciowy i hormony płciowe, w których skład wchodzi Dorin, znajdują się w 20% wszystkich wyszukań na stronie internetowej KtoMaLek.pl. Najczęściej po układ moczowo-płciowy i hormony płciowe sięgają osoby z województwa mazowieckiego. Jeżeli poszukujecie produktów z tożsamej samej kategorii, to są nimi między innymi: Atywia, Jeanine, Bonadea (WIĘCEJ).

Lek Dorin był najchętniej poszukiwany w miesiącach: marzec, maj, listopad, natomiast najmniej w miesiącach: styczeń, sierpień, październik. Różnica w zapytaniach między najlepszym, a najsłabszym miesiącem w roku jest równa 16.67%.

Substancje czynne leku Dorin?

W skład leku Dorin wchodzi substancja czynna Ethinylestradiolum, Dienogestum. Pośród leków w bazie wyszukiwarki KtoMaLek.pl taką samą substancję czynną posiada następująca liczba produktów: 1.17%.

Jaka jest dostępność leku Dorin?

Na terenie naszego kraju lek Dorin ma na stanie mniejszość aptek. Można więc uznać bez cienia wątpliwości, iż są to leki trudno dostępne.

Czy Dorin jest lekiem refundowanym?

Dorin nie jest lekiem refundowanym.

Czy Dorin jest lekiem na receptę?

Dorin jest lekiem na receptę.

Rezerwując lek na witrynie KtoMaLek powinieneś wiedzieć, iż podczas kupowania leku w aptece musisz posiadać przy sobie receptę.


Dorin opinie.


Powyższe dane statystyczne są danymi archiwalnymi. Aby uzyskać najnowsze dane skontaktuj się z  PEX PharmaSequence sp. z o.o. .


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje: