Domowa Apteczka Urovitan interakcje ulotka tabletki 0,2 g 30 tabl.

Brak informacji o dostępności produktu

 

Domowa Apteczka Urovitan tabletki | 0,2 g | 30 tabl.

Rodzaj: suplement diety

Podmiot odpowiedzialny: DOMOWA APTECZKA

Zapytaj farmaceutę

Masz pytania dotyczące dawkowania Domowa Apteczka Urovitan?
Teraz możesz je zadać farmaceucie!


Opis produktu Domowa Apteczka Urovitan

Kiedy stosujemy Domowa Apteczka Urovitan?

Preparat polecany jest szczególnie osobom z częstymi dolegliwościami dróg moczowych,
a także wspomagająco dla osób z problemami układu sercowo-naczyniowego oraz układu trawiennego.

Domowa Apteczka Urovitan - działanie

UROVITAN zawiera wyciąg z owoców żurawiny wielkoowocowej (vaccinum macrocarpon). Wzbogacenie diety w cenne składniki i mikroelementy zawarte w tej roślinie wspiera naturalne mechanizmy obronne oraz sprawne funkcjonowanie układu moczowego, wspomaga procesy antyoksydacyjne w organizmie, działa również pomocniczo w walce z nawracającymi infekcjami bakteryjnymi.
Preparat polecany jest szczególnie osobom z częstymi dolegliwościami dróg moczowych, a także wspomagająco dla osób z problemami układu sercowo-naczyniowego oraz układu trawiennego.

Żurawina amerykańska – to szczególny owoc o niezwykłych właściwościach. Od niepamiętnych czasów używana w medycynie ludowej, głównie Europy i Ameryki Północnej. To jedna z najzdrowszych dla człowieka roślin. Współczesna medycyna poleca ją jako panaceum na wiele schorzeń.

Wspomaga leczenie zakażenia dróg moczowych. Zapobiega rozwojowi szkodliwych bakterii w układzie moczowym. Działa antybakteryjnie. Zmniejsza ryzyko zachorowania na choroby naczyń krwionośnych. Zapobiega osadzaniu się niektórych bakterii wywołujących choroby wrzodowe na ściankach żołądka. Pomaga w leczeniu chorób jamy ustnej i przyzębia. Przeciwdziałachorobom grzybiczym.

Naturalny antybiotyk

Owoce żurawiny zawierają witaminy C, A, B1, B2, P, pektyny, błonnik, węglowodany, żelazo, wapń, magnez, fosfor, potas, jod, kwas cytrynowy, chininowy, jabłkowy i benzoesowy.

Od wieków te zdrowe owoce stosowane były w stanach zapalnych, szkorbucie, jako lekarstwo na koklusz, gościec i przeziębienia. Żurawiny doskonale działają na wątrobę, przeciwgorączkowo, uspokajająco, leczniczo na dolegliwości układu moczowego.


Jaki jest skład Domowa Apteczka Urovitan?

żurawina wielkoowocowa (200mg) - co odpowiada 4000 mg owoców, witamina C.

Substancje pomocnicze: celuloza mikrokrystaliczna (E460 subst. wypełniająca), kwas stearynowy (subst. przeciwzbrylająca), dwutlenek krzemu (E551 subst. wypełniająca), stearynian magnezu (E470b subst. przeciwzbrylająca), karboksymetyloceluloza usieciowana (E468 subst. wypełniająca), poliwinylopirolidon (E1201 subst. na powierzchnie), talk (E553b subst. na powierzchnie).


Jakie są przeciwwskazania do stosowania Domowa Apteczka Urovitan?

Nie wskazane dla: dzieci, kobiet w ciąży lub karmiących piersią i osób nadwrażliwych na którykolwiek składnik preparatu.


Domowa Apteczka Urovitan zalecane spożycie

1-2 tabletki dziennie rozłożone w czasie, popijając wodą. Maksymalnie 6 tabletek dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej porcji! Przechowywać w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla dzieci. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety.


Interakcje z innymi lekami

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas stosowania tego suplementu diety wraz z innymi lekami dochodziło do jakichkolwiek interakcji, mających negatywny wpływ na zdrowie.


Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas stosowania tego suplementu diety należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Grupy

  • Produkty działające na układ moczowy

    W tej kategorii znajdziesz produkty stosowane w zakażeniach dróg moczowych oraz pomocne w zapobieganiu problemom z układem moczowym. Dostępne w postaci tabletek, kapsułek, ziół itp.


Może Cię również zainteresować:


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje:

Informacje o identyfikatorach BLOZ produktów są dostępne adresem www.blozinfo.osoz.pl.