Logo KS-BLOZ

DEMOXOFT Płyn

100 ml

kosmetyk | VERCO

Farmaceutka

Ten produkt jest dostępny
w 2 734 z 6 516 aptek
współpracujących z KtoMaLek.pl

Sprawdź teraz w najbliższej aptece
DEMOXOFT Płyn interakcje ulotka   100 ml

interakcje leków z innymi lekami

Interakcje z innymi lekami

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku wraz z innymi lekami dochodziło do jakichkolwiek interakcji, mających negatywny wpływ na zdrowie.


interakcje leków z żywnością

Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Grupy

  • Produkty kosmetyczne pod oczy i na powieki

    W tej kategorii znajdziesz produkty kosmetyczne stosowane pod oczy i na powieki w postaci kremów, serum itp. zmiejszające przebarwienia, niwelujące oznaki zmęczenia, zmniejszajace obrzęk, kosmetyki do makijażu w postaci: cieni do powiek, maskar, a także produkty do demakijażu


DEMOXOFT Płyn - statystyki wyszukiwań w serwisie KtoMaLek.pl

DEMOXOFT Płyn to produkt, którego liczba wyszukiwań bardzo wzrosła w ostatnim terminie. Zgodnie z statystykami serwisu KtoMaLek.pl wynika, że kosmetyk DEMOXOFT Płyn jest poszukiwany przez osoby ze wskazanych województw mazowieckie. Miasta z największa liczbą wyszukiwań dla produktu DEMOXOFT Płyn to Warszawa, Warszawa, Warszawa.

Potrafimy napisać, że w miesiącach listopad, czerwiec, sierpień przeprowadzana była największa liczba wyszukiwań dla produktu DEMOXOFT Płyn. Najrzadziej kosmetyk był natomiast poszukiwany przez pacjentów w następujących miesiącach styczeń, marzec, lipiec. 300% to liczba, która równa jest różnicy między opisanymi porami roku.

Jaka jest dostępność kosmetyku DEMOXOFT Płyn?

Mniejszość aptek korzystających z serwisu KtoMaLek.pl ma wspomniany kosmetyk obecnie w swojej ofercie. Jest więc kosmetykiem trudno dostępnym na terenie Polski.


Powyższe dane statystyczne są danymi archiwalnymi. Aby uzyskać najnowsze dane skontaktuj się z  PEX PharmaSequence sp. z o.o. .


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje: