Controloc 20

tabletki dojelitowe | 0,02 g | 14 tabl. | Pantoprazolum

lek na receptę | refundowany | TAKEDA PHARMA SP. Z O.O.

Lokalizacja apteki – ktomalek

1. Wskaż,
gdzie jesteś

Wyszukiwanie leków online - ktomlek

2. Znajdź
potrzebny lek

Rezerwacja leków online - ktomalek

3. Zarezerwuj
on‑line

Odbiór leków w aptece - ktomalek

4. Odbierz
w aptece

Znajdź i zarezerwuj lek w najbliższej aptece!

Sprawdź teraz w najbliższej aptece


Controloc 20 interakcje ulotka tabletki dojelitowe 0,02 g 14 tabl.

Wskazania

Dorośli i młodzież w wieku 12 lat i powyżej Objawowa postać choroby refluksowej przełyku.

Długotrwałe leczenie i zapobieganie nawrotom refluksowego zapalenia przełyku.

Dorośli

Zapobieganie owrzodzeniom żołądka i dwunastnicy wywołanym stosowaniem nieselektywnych niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ) u pacjentów z grupy zwiększonego ryzyka, wymagających długotrwałego stosowania NLPZ (patrz punkt 4.4).Skład


Przeciwwskazania


Działania niepożądane


Dawkowanie


Środki ostrożności

Controloc 20 cena

4,93


Zamienniki leku Controloc 20

Ten lek posiada 1 zamiennik.

Contix interakcje ulotka tabletki dojelitowe 0,02 g 14 tabl.

Contix

tabletki dojelitowe | 0,02 g | 14 tabl.

lek na receptę | refundowany


4,59 zł


interakcje leków z innymi lekami

Interakcje z innymi lekami

Zażywanie tego leku z innymi lekami w tym samym czasie może negatywnie wpływać na twoje zdrowie.

Najczęściej wykrywamy interakcje z następującymi lekami :


interakcje leków z żywnością

Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Inne opakowania


Grupy


Podobne produkty z tą samą substancją czynną


Statystyki Controloc 20

Ostatnie 3 lata doprowadziły do zmiany w kupnie w kategorii układ pokarmowy i metabolizm. Według posiadanych informacji ta różnica wynosi 1.6%. Jesteśmy w stanie zakomunikować Wam na podstawie dostępnych dla nas danych, że leki z kategorii układ pokarmowy i metabolizm bezsprzecznie kupowane są w najwyższej liczbie w następujących rejonach: podkarpackie, podlaskie, lubuskie. Kontrast w liczbie sprzedaży pomiędzy najlepszym i najsłabszym okresem w ciągu ostatnich miesięcy wynosi 176.76%.

Controloc 20 - statystyki wyszukiwań w serwisie KtoMaLek.pl

Ostatnio liczba zapytań leku Controloc 20 znacząco się zwiększyła. Lek jest najchętniej poszukiwany przez internautów z wymienionych województw: dolnośląskie, mazowieckie, pomorskie. Jesteśmy w stanie dodatkowo udzielić wiadomości na temat miejscowości, w których najwięcej osób wyszukuje Controloc 20. Są to następujące miejscowości: Warszawa, Łódź, Sochaczew.

Układ pokarmowy i metabolizm, w których skład wchodzi Controloc 20, znajdują się w 50% wszystkich wyszukań w wyszukiwarce internetowej KtoMaLek.pl. Najczęściej po układ pokarmowy i metabolizm sięgają osoby z województwa mazowieckiego. Jeżeli poszukujecie produktów z tożsamej samej kategorii, to są nimi między innymi: Controloc Control, Contix, Anesteloc Max (WIĘCEJ).

Lek Controloc 20 był najchętniej poszukiwany w miesiącach: listopad, kwiecień, sierpień, natomiast najmniej w miesiącach: październik, lipiec, marzec. Różnica w zapytaniach między najlepszym, a najsłabszym miesiącem w roku jest równa ponad 500%.

Substancje czynne leku Controloc 20?

W skład leku Controloc 20 wchodzi substancja czynna Pantoprazolum. Pośród leków w bazie wyszukiwarki KtoMaLek.pl taką samą substancję czynną posiada następująca liczba produktów: 14.1%.

Jaka jest dostępność leku Controloc 20?

Na terenie naszego kraju lek Controloc 20 ma na stanie mniejszość aptek. Można więc uznać bez cienia wątpliwości, iż są to leki trudno dostępne.

Czy Controloc 20 jest lekiem refundowanym?

Controloc 20 jest lekiem refundowanym. Poziom refundacji preparatu Controloc 20 wynosi 50% - Odpłatność 50%, ZK - Zasłużony Honorowy Dawca Krwi, Zasłużony Dawca Przeszczepu, IB - Inwalida wojenny i rodzina, IW - Inwalida wojskowy i rodzina, PO - Pełniący obowiązki obronne.

Czy Controloc 20 jest lekiem na receptę?

Controloc 20 jest lekiem na receptę.

Rezerwując lek na witrynie internetowej KtoMaLek powinieneś wiedzieć, iż podczas zakupu leku w aptece musisz posiadać przy sobie receptę.


Controloc 20 opinie.


Powyższe dane statystyczne są danymi archiwalnymi. Aby uzyskać najnowsze dane skontaktuj się z  PEX PharmaSequence sp. z o.o. .


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje: