Cocculine interakcje ulotka tabletki  30 tabl. | 3 blist.po 10 szt.

Trudno dostępny w aptekach

 

Cocculine tabletki | 30 tabl. | 3 blist.po 10 szt.

Rodzaj: lek dostępny bez recepty

Podmiot odpowiedzialny: BOIRON S.A.Opis produktu Cocculine

Kiedy stosujemy lek Cocculine?

Wspomagająco w objawach choroby lokomocyjnej (np.: nudności, ogólne złe samopoczucie) podczas podróży samochodowej, lotniczej lub morskiej.


Jaki jest skład leku Cocculine?

1 tabletka zawiera:Substancje czynne:Cocculus indicus 4 CH 0.375 mgNux vomica 4 CH 0.375 mgTabacum 4CH 0.375 mgPetroleum rectificatum 4 CH 0.375 mgSubstancje pomocnicze: Sacharoza, laktoza, stearynian magnezu.

Jakie są przeciwwskazania do stosowania leku Cocculine?

Nadwrażliwość na substancję czynną lub na którąkolwiek substancję pomocniczą.

Cocculine – jakie działania niepożądane mogą wystąpić?

Nieznane

Cocculine – dawkowanie leku

Dorośli i dzieci od 6 roku życia: • W przeddzień i w dniu podróży ssać powoli po 2 tabletki 3 razy dziennie. • Od momentu wystąpienia pierwszych objawów choroby w czasie podróży, ssać powoli po 2 tabletki, zwiększając odstępy pomiędzy kolejnymi dawkami leku w miarę następowania poprawy. W momencie ustąpienia objawów należy zaprzestać przyjmowania leku. Nie przekraczać dawki 6 tabletek w ciągu doby.Dzieci do 6 roku życia: wg wskazań lekarzaZe względu na niebezpieczeństwo zakrztuszenia dzieciom do 6 roku życia zaleca się rozdrobnienie tabletek i podanie w niewielkiej ilości wody.

interakcje leków z innymi lekami

Interakcje z innymi lekami

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku wraz z innymi lekami dochodziło do jakichkolwiek interakcji, mających negatywny wpływ na zdrowie.


interakcje leków z żywnością

Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Grupy

  • Produkty na chorobę lokomocyjną

    W tej kategorii znajdziesz produkty łagodzące objawy choroby lokomocyjnej. Dostępne w postaci syropu, lizaków, tabletek do ssania, tabletek, ziół itp.


Może Cię również zainteresować:

Jak sobie radzić z upałami?

Porady

Jak sobie radzić z upałami?

Lato to czas wysokich temperatur niemal w całym kraju. Temperatury powyżej 30°C mogą być groźne dla naszego zdrowia, dlatego w trakcie upałów należy z...


Cocculine - statystyki wyszukiwań w serwisie KtoMaLek.pl

Lek jest najczęściej poszukiwany przez mieszkańców następujących regionów: lubelskie, lubuskie, mazowieckie. Miasta z największa liczbą wyszukiwań dla produktu Cocculine to Lublin, Nowa Sól, Nowy Sącz.

Jaka jest dostępność leku Cocculine?

Mniejszość aptek będących w serwisie KtoMaLek.pl ma ten lek obecnie w swojej ofercie. Jest więc lekiem trudno dostępnym na terenie Polski.

Czy Cocculine jest lekiem refundowanym?

Cocculine nie jest lekiem refundowanym.

Czy Cocculine jest lekiem na receptę?

Cocculine nie jest lekiem na receptę.


Cocculine opinie.


Powyższe dane statystyczne są danymi archiwalnymi. Aby uzyskać najnowsze dane skontaktuj się z  PEX PharmaSequence sp. z o.o. .


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje: