Logo KS-BLOZ

CIMMERIN Żel

5 ml

kosmetyk | PHARMACY LABORATORIES

Farmaceutka

Ten produkt jest dostępny
w 809 z 6 512 aptek
współpracujących z KtoMaLek.pl

Sprawdź teraz w najbliższej aptece
CIMMERIN Żel interakcje ulotka   5 ml

Wskazania

CIMMERIN żel to bakteriostatyczny dermokosmetyk przeznaczony do ochrony i pielęgnacji ust oraz kącików ust. Ze względu na zawartość witaminy B2 i wyciągu z oczaru wirginijskiego i chlorheksydyny polecany jest szczególnie osobom ze skłonnością do:

pękania kącików ust

pękania skóry ust

łuszczenia i otarć skóry ust

Działanie

CIMMERIN żel tworzy na ustach ochronny, transparentny film. Zawarte w żelu skuteczne składniki aktywne działają ściągająco, regenerująco oraz zabezpieczają uszkodzoną skórę ust przed zewnętrznymi czynnikami skażającymi. Okresowe stosowanie żelu szybko skutkuje złagodzeniem problemów skóry ust, natomiast regularna aplikacja pomaga zachować w dobrej kondycji skórę ust oraz zapobiega ponownemu pękaniu kącików i nawrotom innych zmian skóry ust.

CIMMERIN pomaga zachować zdrową skórę i kąciki ust. Może być stosowany nawet u małych dzieci (od 3 r.ż.).Skład


Dawkowanie


Środki ostrożności


interakcje leków z innymi lekami

Interakcje z innymi lekami

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku wraz z innymi lekami dochodziło do jakichkolwiek interakcji, mających negatywny wpływ na zdrowie.


interakcje leków z żywnością

Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Grupy

  • Produkty do ust

    W tej kategorii znajdziesz produkty do pielęgnacji ust, w tym produkty na opryszczkę i zajady, a także produkty do makijażu oraz o działaniu regenerującym i nawilżającym. Dostępne w postaci pomadek, balsamów, wazelin, błyszczyków, szminek itp.


CIMMERIN Żel - statystyki wyszukiwań w serwisie KtoMaLek.pl

W ostatnim okresie liczba wyszukiwań kosmetyku CIMMERIN Żel istotnie się zwiększyła.

Kosmetyk CIMMERIN Żel jest najczęściej wyszukiwany w miesiącach: listopad, a najsłabiej w miesiącach: sierpień, kwiecień. Różnica w wyszukiwaniach pomiędzy najlepszym, a najsłabszym miesiącem w roku wynosi ponad 500%.

Jaka jest dostępność kosmetyku CIMMERIN Żel?

Mniejszość aptek będących w serwisie KtoMaLek.pl ma ten kosmetyk obecnie w swojej ofercie. Jest więc kosmetykiem trudno dostępnym na terenie Polski.


Powyższe dane statystyczne są danymi archiwalnymi. Aby uzyskać najnowsze dane skontaktuj się z  PEX PharmaSequence sp. z o.o. .


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje: