Choligrip na noc interakcje ulotka syrop (1g+0,02g+0,015g)/20ml 160 ml

Brak informacji o dostępności produktu

 

Choligrip na noc syrop | (1g+0,02g+0,015g)/20ml | 160 ml

Rodzaj: lek dostępny bez recepty
Substancja czynna: Paracetamolum, Promethazin., Dextromethorp
Podmiot odpowiedzialny: GLAXOSMITHKLINE CONSUMER HEALTHCARE SP. Z O.O.

Zapytaj farmaceutę

Masz pytania dotyczące dawkowania Choligrip na noc?
Teraz możesz je zadać farmaceucie!



Opis produktu Choligrip na noc

Kiedy stosujemy lek Choligrip na noc?

Wskazania do stosowania:

Choligrip na noc stosuje się do leczenia objawów występujących w przeziębieniach i grypie, w tym
bólów głowy i innych dolegliwości bólowych, bólu gardła, gorączki, kataru oraz suchego, drażniącego
kaszlu.

Choligrip na noc przeznaczony jest do stosowania przed snem w celu zmniejszenia objawów
utrudniających prawidłowy sen.



Jaki jest skład leku Choligrip na noc?

20 ml syropu zawiera: 1000 mg paracetamolu ( Paracetamolum ), 20 mg chlorowodorku prometazyny
( Promethazini hydrochloridum), 15 mg bromowodorku dekstrometorfanu ( Dextromethorphani hydrobromidum)


Interakcje z innymi lekami

Zażywanie tego leku z innymi lekami w tym samym czasie może negatywnie wpływać na twoje zdrowie.

Najczęściej wykrywamy interakcje z następującymi lekami :


Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Grupy

  • Środki na grypę i przeziębienie

    W tej kategorii znajdziesz produkty na przeziębienie i grypę, gardło, kaszel, katar, produkty przeciwalergiczne oraz produkty wspomagające odporność.


Może Cię również zainteresować:


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje:

Informacje o identyfikatorach BLOZ produktów są dostępne adresem www.blozinfo.osoz.pl.