Cavinton Forte interakcje ulotka tabletki 0,01 g 30 tabl.

Dostępny w mniej niż połowie aptek

 

Cavinton Forte tabletki | 0,01 g | 30 tabl.

Rodzaj: lek na receptę
Substancja czynna: Vinpocetinum
Producent: GEDEON RICHTER PLC.Opis leku Cavinton Forte

Wskazania

• Leczenie przewlekłej niewydolności krążenia mózgowego, w tym stany po udarze niedokrwiennym i otępienia naczyniopochodnego.

• Łagodzenie psychicznych i neurologicznych objawów niewydolności krążenia mózgowego.

• Leczenie przewlekłych zaburzeń krążenia w naczyniówce i siatkówce oka.

• Leczenie zaburzeń słuchu o podłożu naczyniowym.Skład


Przeciwwskazania


Działania niepożądane


Dawkowanie


Środki ostrożności


interakcje leków z innymi lekami

Interakcje z innymi lekami

Ten lek zażywany jednocześnie z innymi lekami może mieć negatywny wpływ na twoje zdrowie.


interakcje leków z żywnością

Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Inne opakowania


Grupy


Podobne produkty z tą samą substancją czynną


Może Cię również zainteresować:

Jak poradzić sobie ze stresem?

Porady

Jak poradzić sobie ze stresem?

W ciągu całego swojego życia zmagamy się z wieloma stresowymi sytuacjami. W wielu przypadkach krótkotrwały stres jest czymś pozytywnym, gdyż motywuje ...


Statystyki Cavinton Forte

8.1 to ilość o jaką uległa zmianie sprzedaż zakupionych produktów w zestawie leki stosowane w chorobach układu nerwowego w ciągu trzech lat. Największą ilością sprzedaży charakteryzują się wymienione rejony: małopolskie, świętokrzyskie, zachodniopomorskie. Okres z liczbą najniższej sprzedaży różni się od okresu z największą liczbą sprzedanych opakowań o 71.08%.

Cavinton Forte - statystyki wyszukiwań w serwisie KtoMaLek.pl

Jeżeli chodzi o omawiany produkt jesteśmy w stanie podać informację, że liczba poszukiwań uległa ogromnej zmianie. Małopolskie, mazowieckie to województwa, w których lek Cavinton Forte był poszukiwany z całą pewnością najczęściej. Możemy również udzielić wiadomości na temat miejscowości, w których najwięcej użytkowników szuka Cavinton Forte. Są to wskazane miasta: Katowice, Tarnów, Warszawa.

Można poza tym powiedzieć, iż lek Cavinton Forte zalicza się do kategorii leki stosowane w chorobach układu nerwowego. Wymieniona grupa znajduje się w 20% przeprowadzanych zapytań na stronie internetowej https://ktomalek.pl. Ze statystyk dostępnych w serwisie KtoMaLek.pl wynika, iż województwo mazowieckie to region, w którym wyszukuje się grupy leki stosowane w chorobach układu nerwowego. Jeżeli poszukujecie środków z tożsamej samej kategorii, to są nimi m. In.: Cavinton, Vicebrol, Vicebrol forte (WIĘCEJ).

W miesiącach styczeń, listopad zauważyliśmy największe ilości wyszukań dla produktu Cavinton Forte. Najniższa liczba zapytań dla tego towaru została przez nasze algorytmy zauważona w tych miesiącach sierpień, wrzesień . Między wymienionymi miesiącami różnica jest równa 6.67%.

Substancje czynne leku Cavinton Forte?

W skład leku Cavinton Forte wchodzi substancja czynna Vinpocetinum. Pośród leków w bazie wyszukiwarki leków KtoMaLek.pl taką samą substancję czynną posiada następująca liczba towarów: 2.21%.

Jaka jest dostępność leku Cavinton Forte?

Na terenie naszego kraju lek Cavinton Forte ma na stanie mniejszość aptek. Możemy więc powiedzieć bez cienia wątpliwości, iż są to leki trudno dostępne.

Czy Cavinton Forte jest lekiem refundowanym?

Cavinton Forte nie jest lekiem refundowanym.

Czy Cavinton Forte jest lekiem na receptę?

Cavinton Forte jest lekiem na receptę.

Rezerwując lek na witrynie KtoMaLek powinieneś wiedzieć, iż podczas kupowania leku w aptece musisz posiadać przy sobie receptę.


Cavinton Forte opinie.


Powyższe dane statystyczne są danymi archiwalnymi. Aby uzyskać najnowsze dane skontaktuj się z  PEX PharmaSequence sp. z o.o. .


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje: