Catalin

krople do oczu | 0,75 mg | 1 tabl. | Pirenoxinum

lek na receptę | MITSUBISHI CORPORATION S.A. POLSKA

Lokalizacja apteki – ktomalek

1. Wskaż,
gdzie jesteś

Wyszukiwanie leków online - ktomlek

2. Znajdź
potrzebny lek

Rezerwacja leków online - ktomalek

3. Zarezerwuj
on‑line

Odbiór leków w aptece - ktomalek

4. Odbierz
w aptece

Znajdź i zarezerwuj lek w najbliższej aptece!

Sprawdź teraz w najbliższej aptece


Catalin interakcje ulotka krople do oczu 0,75 mg 1 tabl.

interakcje leków z innymi lekami

Interakcje z innymi lekami

Ten lek zażywany jednocześnie z innymi lekami może mieć negatywny wpływ na twoje zdrowie.


interakcje leków z żywnością

Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Grupy

  • Leki oftalmologiczne (do oczu)

    W tej kategorii znajdziesz leki stosowane w zakażeniach i stanach zapalnych oka, leki zmieniejszające przekrwienie oczu, krople do oczu chroniące, kojące podrażnienia, zwalczające suchość i zmęczenia oczu, sztuczne łzy, leki przeciwalergiczne, przeciwzapalne, stosowane w jaskrze, leki miejscowo znieczulające itp.


Podobne produkty z tą samą substancją czynną


Statystyki Catalin

Z danych dostępnych w ABD wynika jednoznacznie, że w ciągu 3 lat sprzedaż w zbiorze leki stosowane w chorobach narządów zmysłów zmieniła się o 0.68%. Warmińsko-mazurskie, pomorskie, kujawsko-pomorskie to rejony, w których sprzedaż towarów w kategorii leki stosowane w chorobach narządów zmysłów była największa. Pomiędzy okresem z najwyższą sprzedażą produktów z grupy leki stosowane w chorobach narządów zmysłów, do których należy Catalin, a miesiącem, w którym zanotowaliśmy najniższą sprzedaż, występuje różnica, która wynosi ponad 500%.

Catalin - statystyki wyszukiwań w serwisie KtoMaLek.pl

Catalin to produkt, którego liczba wyszukiwań zasadniczo wzrosła w ostatnim terminie. Zgodnie z statystykami portalu KtoMaLek.pl wynika, że lek Catalin jest poszukiwany przez osoby ze wskazanych województw mazowieckie, kujawsko-pomorskie, lubelskie. Miasta z największa liczbą wyszukiwań dla produktu Catalin to Poznań, Warszawa, Kraków.

Na stronie KtoMaLek.pl można wymienić kategorię leki stosowane w chorobach narządów zmysłów. Jednym z preparatów, które do niej zaliczmy jest Catalin. Województwo mazowieckie jest bez dwóch zdań na pierwszym miejscu w przypadku wyszukiwań środków. Dodatkowe popularne leki z wymienionej grupy to Clarvisor (WIĘCEJ).

Z pomocą zebranych przez nasz serwis danych jesteśmy w stanie napisać, że w miesiącach luty, marzec, kwiecień przeprowadzana była największa liczba wyszukiwań dla produktu Catalin. Najrzadziej lek był natomiast poszukiwany przez pacjentów w następujących miesiącach listopad, styczeń, maj. Ponad 500% to liczba, która równa jest różnicy między opisanymi porami roku.

Substancje czynne leku Catalin?

Lek zawiera wymienione substancje czynne: Pirenoxinum - 0.26% opakowań z grupy leki stosowane w chorobach narządów zmysłów zawiera ten składnik.

Jaka jest dostępność leku Catalin?

Mniejszość aptek korzystających z serwisu KtoMaLek.pl ma wspomniany lek obecnie w swojej ofercie. Jest więc lekiem trudno dostępnym na terenie Polski.

Czy Catalin jest lekiem refundowanym?

Catalin nie jest lekiem refundowanym.

Czy Catalin jest lekiem na receptę?

Catalin jest lekiem na receptę.

Rezerwując lek na stronie internetowej KtoMaLek.pl musisz mieć świadomość, że przy odbiorze leku w aptece będziesz musiał mieć przy sobie receptę.


Catalin opinie.


Powyższe dane statystyczne są danymi archiwalnymi. Aby uzyskać najnowsze dane skontaktuj się z  PEX PharmaSequence sp. z o.o. .


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje: