Budesonide Easyhaler

proszek do inhalacji | 0,4 mg/daw. | 1 inhal. po 100 daw. | Budesonidum

lek na receptę | refundowany | 75+ | ORION CORPORATION

Lokalizacja apteki – ktomalek

1. Wskaż,
gdzie jesteś

Wyszukiwanie leków online - ktomlek

2. Znajdź
potrzebny lek

Rezerwacja leków online - ktomalek

3. Zarezerwuj
on‑line

Odbiór leków w aptece - ktomalek

4. Odbierz
w aptece

Znajdź i zarezerwuj lek w najbliższej aptece!

Sprawdź teraz w najbliższej aptece


Budesonide Easyhaler interakcje ulotka proszek do inhalacji 0,4 mg/daw. 1 inhal. po 100 daw.

Wskazania

Leczenie łagodnej, umiarkowanej i ciężkiej przewlekłej astmy.

(Uwaga: Nie należy stosować produktu leczniczego Neplit Easyhaler w ostrym napadzie astmy.)Skład


Przeciwwskazania


Działania niepożądane


Dawkowanie


Środki ostrożności

Budesonide Easyhaler cena

64,41


interakcje leków z innymi lekami

Interakcje z innymi lekami

Zażywanie tego leku z innymi lekami w tym samym czasie może negatywnie wpływać na twoje zdrowie.

Najczęściej wykrywamy interakcje z następującymi lekami :


interakcje leków z żywnością

Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Inne opakowania


Grupy


Podobne produkty z tą samą substancją czynną


Może Cię również zainteresować:


Statystyki Budesonide Easyhaler

Ostatnie 3 lata doprowadziły do zmiany w kupnie w zbiorze leki stosowane w chorobach układu oddechowego. Według posiadanych informacji ta różnica wynosi 26.68%. Jesteśmy w stanie zakomunikować Wam na podstawie dostępnych dla nas danych, że leki z kategorii leki stosowane w chorobach układu oddechowego ewidentnie kupowane są w najwyższej liczbie w wymienionych rejonach: małopolskie, podkarpackie, lubuskie. Okres z liczbą najniższej sprzedaży różni się od okresu z największą liczbą sprzedanych opakowań o 81.11%.

Budesonide Easyhaler - statystyki wyszukiwań w serwisie KtoMaLek.pl

Jeżeli chodzi o omawiany produkt jesteśmy w stanie podać informację, że liczba poszukiwań uległa ogromnej zmianie. Kujawsko-pomorskie, wielkopolskie to województwa, w których lek Budesonide Easyhaler był poszukiwany z całą pewnością najczęściej. Możemy dodatkowo udzielić wiadomości na temat miejscowości, w których najwięcej użytkowników szuka Budesonide Easyhaler. Są to wskazane miasta: Poznań, Łódź, Szczecin.

Można poza tym powiedzieć, iż lek Budesonide Easyhaler zalicza się do kategorii leki stosowane w chorobach układu oddechowego. Wymieniona grupa znajduje się w 20% przeprowadzanych zapytań na stronie internetowej https://ktomalek.pl. Ze statystyk dostępnych w serwisie KtoMaLek.pl wynika, iż województwo mazowieckie to region, w którym wyszukuje się grupy leki stosowane w chorobach układu oddechowego. Jeżeli poszukujecie środków z tożsamej samej kategorii, to są nimi m. In.: Buderhin, Miflonide Breezhaler (Miflonide), Nebbud (WIĘCEJ).

W miesiącach listopad, sierpień, marzec zauważyliśmy największe ilości wyszukań dla produktu Budesonide Easyhaler. Najniższa liczba zapytań dla tego towaru została przez nasze algorytmy zauważona w tych miesiącach czerwiec, grudzień, kwiecień . Między wymienionymi miesiącami różnica jest równa ponad 500%.

Substancje czynne leku Budesonide Easyhaler?

W skład leku Budesonide Easyhaler wchodzi substancja czynna Budesonidum. Pośród leków w bazie wyszukiwarki leków KtoMaLek.pl taką samą substancję czynną posiada następująca liczba towarów: 6.95%.

Jaka jest dostępność leku Budesonide Easyhaler?

Na terenie naszego kraju lek Budesonide Easyhaler ma na stanie mniejszość aptek. Możemy więc powiedzieć bez cienia wątpliwości, iż są to leki trudno dostępne.

Czy Budesonide Easyhaler jest lekiem refundowanym?

Budesonide Easyhaler jest lekiem refundowanym. Wysokość refundacji preparatu Budesonide Easyhaler wynosi 30% - Odpłatność 30%, R - Ryczałt, IB - Inwalida wojenny i rodzina, PO - Pełniący obowiązki obronne.

Czy Budesonide Easyhaler jest lekiem na receptę?

Budesonide Easyhaler jest lekiem na receptę.

Rezerwując lek na witrynie KtoMaLek powinieneś wiedzieć, iż podczas kupowania leku w aptece musisz posiadać przy sobie receptę.


Budesonide Easyhaler opinie.


Powyższe dane statystyczne są danymi archiwalnymi. Aby uzyskać najnowsze dane skontaktuj się z  PEX PharmaSequence sp. z o.o. .


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje: