Logo KS-BLOZ

Boostrix

zawiesina do wstrzykiwań | 0,5 ml (1 daw.) | 1 amp.-strz. po 0,5 ml | Szczep.p/błonicy,tężcowi i krztuścowi

lek na receptę | GLAXOSMITHKLINE BIOLOGICALS S.A.

Farmaceutka

Ten produkt jest dostępny
w 124 z 6 551 aptek
współpracujących z KtoMaLek.pl

Sprawdź teraz w najbliższej aptece


Ten produkt wytwarzany jest przez więcej niż jednego producenta. Wybraliśmy ten z najobszerniejszym opisem.
Aby wybrać opis innego producenta tego produktu, kliknij tutaj.

Boostrix interakcje ulotka zawiesina do wstrzykiwań 0,5 ml (1 daw.) 1 amp.-strz. po 0,5 ml

interakcje leków z innymi lekami

Interakcje z innymi lekami

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku wraz z innymi lekami dochodziło do jakichkolwiek interakcji, mających negatywny wpływ na zdrowie.


interakcje leków z żywnością

Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Inne opakowania

Boostrix interakcje ulotka zawiesina do wstrzykiwań 0,5 ml (1 daw.) 1 amp.-strz. po 0,5 ml

Boostrix

zawiesina do wstrzykiwań

1 amp.-strz. po 0,5 ml | 0,5 ml (1 daw.)

 

Grupy

  • Szczepionki

    W tej kategorii znajdziesz szczepionki stymulujące układ odpornościowy do walki i zapobiegania chorobom wywołanym przez różnego pochodzenia patogeny.


Podobne produkty z tą samą substancją czynną

Boostrix interakcje ulotka zawiesina do wstrzykiwań 0,5 ml (1 daw.) 1 amp.-strz. po 0,5 ml

Boostrix

zawiesina do wstrzykiwań

1 amp.-strz. po 0,5 ml | 0,5 ml (1 daw.)

 

Statystyki Boostrix

Z danych statystycznych w Aptecznym Banku Danych wynika jasno, iż w trakcie trzech l. Liczba sprzedanych produktów w grupie leki przeciwinfekcyjne stosowane ogólnie  uległa zmianie o 31.66%. Opolskie, podlaskie, łódzkie to województwa, w których ilość kupionych produktów w grupie leki przeciwinfekcyjne stosowane ogólnie  była najwyższa. Zróżnicowanie w liczbie sprzedaży pomiędzy najlepszym i najsłabszym okresem w ciągu ostatnich miesięcy wynosi 394.28%.

Boostrix - statystyki wyszukiwań w serwisie KtoMaLek.pl

Ostatnio liczba zapytań leku Boostrix znacząco się zwiększyła. Lek jest najchętniej poszukiwany przez internautów z wymienionych województw: mazowieckie, śląskie, wielkopolskie. Jesteśmy w stanie także udzielić wiadomości na temat miejscowości, w których najwięcej osób wyszukuje Boostrix. Są to następujące miejscowości: Warszawa, Warszawa, Warszawa.

Leki przeciwinfekcyjne stosowane ogólnie , w których skład wchodzi Boostrix, znajdują się w 20% wszystkich wyszukań w wyszukiwarce internetowej KtoMaLek.pl. Najczęściej po leki przeciwinfekcyjne stosowane ogólnie  sięgają osoby z województwa mazowieckiego. Jeżeli poszukujecie produktów z tożsamej samej kategorii, to są nimi między innymi: Boostrix (WIĘCEJ).

Lek Boostrix był najchętniej poszukiwany w miesiącach: wrzesień, październik, listopad, natomiast najmniej w miesiącach: marzec, lipiec, maj. Różnica w zapytaniach między najlepszym, a najsłabszym miesiącem w roku jest równa 100%.

Substancje czynne leku Boostrix?

W skład leku Boostrix wchodzi substancja czynna Szczep.p/błonicy,tężcowi i krztuścowi. Pośród leków w bazie wyszukiwarki KtoMaLek.pl taką samą substancję czynną posiada następująca liczba produktów: 0.16%.

Jaka jest dostępność leku Boostrix?

Na terenie naszego kraju lek Boostrix ma na stanie mniejszość aptek. Można więc uznać bez cienia wątpliwości, iż są to leki trudno dostępne.

Czy Boostrix jest lekiem refundowanym?

Boostrix nie jest lekiem refundowanym.

Czy Boostrix jest lekiem na receptę?

Boostrix jest lekiem na receptę.

Rezerwując lek na witrynie internetowej KtoMaLek powinieneś wiedzieć, iż podczas zakupu leku w aptece musisz posiadać przy sobie receptę.


Powyższe dane statystyczne są danymi archiwalnymi. Aby uzyskać najnowsze dane skontaktuj się z  PEX PharmaSequence sp. z o.o. .


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje: