Lokalizacja apteki – ktomalek

1. Wskaż,
gdzie jesteś

Wyszukiwanie leków online - ktomlek

2. Znajdź
potrzebny lek

Rezerwacja leków online - ktomalek

3. Zarezerwuj
on‑line

Odbiór leków w aptece - ktomalek

4. Odbierz
w aptece

Znajdź i zarezerwuj lek w najbliższej aptece!

Znajdź teraz najbliższe apteki

Zdalna Przychodnia – konsultacje i porady przez Internet

Artykuł sponsorowany

Redakcja K. 2020-09-08 12:10
przychodnie online

Usługi online stają się coraz popularniejsze, szczególnie w obecnych czasach pandemii. Ze względu na obostrzenia wprowadzone w związku z koronawirusem, wiele usług stało się dostępnych w sieci. Sami także wolimy ograniczać przebywanie w zatłoczonych miejscach. Supermarkety wychodząc naprzeciw klientom, wprowadziły możliwość dowozu towarów na próg naszego domu. Co jednak w przypadku, kiedy skończy nam się ważny lek, a telefon w przychodni nie odpowiada?

Przychodnia w Internecie – przełomowe rozwiązanie

Czasami znajdujemy się w sytuacji, kiedy  zabraknie nam leku, który przyjmujemy codziennie albo uzyskanie recept w tradycyjnych sposób nie jest możliwe, bo przebywamy poza miejscem zamieszkania. W takim momencie z pomocą przychodzi internetowa przychodnia ZdalnaPrzychodnia.pl. Jednym kliknięciem możesz umówić wizytę online i otrzymać e-receptę, a to wszystko za niewielkie pieniądze. Po wykupieniu konsultacji konieczne będzie wypełnienie formularza – wywiadu zdrowotnego. Po jego weryfikacji i w przypadku braku przeciwskazań, w ciągu 3 godzin otrzymasz mailowo e-receptę, którą zrealizujesz w aptece w całej Polsce. Wystarczy, że podasz farmaceucie 4-cyfrowy kod oraz numer PESEL.

recepta online polska

 

Antykoncepcja online

Jedną z najczęstszych usług wykupowanych w internetowej przychodni są konsultacje lekarskie online z możliwością przedłużenia recepty na antykoncepcję hormonalną. Przeważnie takie recepty dostajemy od lekarza na okres 3-6 miesięcy, przez co często zapominamy, że właśnie kończy nam się ostatnie opakowanie. W takich momentach nieoceniona będzie możliwość otrzymania recepty na skrzynkę mailową. Wykupując konsultację online możesz otrzymać receptę na tabletki antykoncepcyjne, plastry antykoncepcyjne oraz krążki dopochwowe. Do awaryjnych sytuacji należy antykoncepcja po stosunku, zwana inaczej „pigułką po”. W takim momencie zależy nam na czasie, więc warto skorzystać z konsultacji online – otrzymamy receptę na jeden z dwóch preparatów: ellaOne lub Escapelle.

Pozostałe usługi dostępne w przychodni online

Oprócz wskazanych powyżej przypadków, możemy także uzyskać e-receptę na lek, który przyjmujemy na stałe, a nie jest to antykoncepcja hormonalna. Chodzi tutaj o osoby, które cierpią na choroby przewlekłe, ale ich stan zdrowia jest stabilny. Do chorób takich należą astma czy nadciśnienie, a wszystkie potrzebne dane możemy udostępnić lekarzowi online. Na platformie dostępna jest także konsultacja w przypadku łysienia androgenowego, w przypadku którego lekiem pierwszego wyboru jest finasteryd, który hamuje stężenie testosteronu w organizmie – najczęstszej przyczyny łysienia.

recepta online jak działa

 

Konsultacja z medykiem za jednym kliknięciem!

Jeżeli masz jakiś problem i potrzebujesz konsultacji lekarskiej, taką możliwość daje również ZdalnaPrzychodnia.pl. Wystarczy jedynie wykupić poradę i opisać swój problem, a zostanie on zweryfikowany przez medyka. Jeżeli konieczne będą dodatkowe informacje – otrzymasz taką prośbę mailowo lub medyk skontaktuje się z Tobą telefonicznie. Po przeanalizowaniu przypadku, istnieje możliwość otrzymania e-recepty.  Jest to idealne rozwiązanie w przypadku gdy mamy utrudniony dostęp do swojego lekarza prowadzącego lub nie możemy się z nim skontaktować.

O zaletach tego typu usług można by mówić długo. Pozwala nam to zaoszczędzić czas, a przy okazji jest dostępne z każdego miejsca w Polsce, szczególnie w sytuacji awaryjnej - a to wszystko szybko, bezpiecznie i wygodnie. Oczywiście warto pamiętać, że regularne badanie się jest bardzo ważne i nie powinniśmy o nim zapominać.


Wszystkie treści zamieszczone w Serwisie, w tym artykuły dotyczące tematyki medycznej, mają wyłącznie charakter informacyjny. Dokładamy starań, aby zawarte informacje były rzetelne, prawdziwe i kompletne, jednakże nie ponosimy odpowiedzialności za rezultaty działań podjętych w oparciu o nie, w szczególności informacje te w żadnym wypadku nie mogą zastąpić wizyty u lekarza.

Więcej artykułów