Lokalizacja apteki – ktomalek

1. Wskaż,
gdzie jesteś

Wyszukiwanie leków online - ktomlek

2. Znajdź
potrzebny lek

Rezerwacja leków online - ktomalek

3. Zarezerwuj
on‑line

Odbiór leków w aptece - ktomalek

4. Odbierz
w aptece

Znajdź i zarezerwuj lek w najbliższej aptece!

Znajdź teraz najbliższe apteki

Zastanawiasz się, jak odmłodzić skórę twarzy? Czas na laseroterapię!

Artykuł sponsorowany

Redakcja KtoMaLek.pl 2021-11-12 10:56
Młoda kobieta z septum w nosie, patrzy w kierunku obiektywu.

Chciałabyś odmłodzić skórę twarzy. Poprawić kondycję cery. Wyostrzyć owal. Wygładzić zmarszczki. Wiesz, że dzięki temu poczułabyś się lepiej, bardziej atrakcyjnie, kobieco. Wiemy, co może Ci pomóc. Czas, na laserowe odmładzanie twarzy. Najlepsze efekty zapewnia wszechstronny laser Cutera® Enlighten Pico dostępny w Bieńkowscy Clinik w Bydgoszczy i Częstochowie.

Codziennie wklepujesz serum na zmarszczki, stosujesz krem pod oczy, ale wiesz, że to za mało. Szukasz rozwiązań w medycynie estetycznej, ale stawiasz bardziej na dermatologię niż chirurgię. Świetnym sposobem na odmłodzenie skóry jest laseroterapia, najlepsza jest wykonana laserem Cutera® Enlighten Pico pod okiem ekspertów Bieńkowscy Clinic. Wszystko, czego potrzebujesz to seria zabiegów, po których Twoja skóra zregeneruje się, odnowi i odmłodzi. Patrząc w lustro zamiast pogłębiających się zmarszczek, zobaczysz zdrową skórę o równomiernym kolorycie. Poczujesz, że jest lepiej napięta. Będziesz zachwycona!

Cutera® Enlighten Pico - dostosowany do potrzeb Twojej skóry

Wiesz, że są różne zabiegi odmładzające, których skuteczność pozostawia wiele do życzenia. Zwykle dzieje się tak dlatego, że terapia nie przystaje do rzeczywistych potrzeb skóry. Jak podkreślają lekarze medycyny estetycznej, kluczowym etapem leczenia jest diagnostyka i kwalifikacja. Źle dobrany zabieg w najlepszym wypadku nie przyniesie żadnej poprawy. Dlatego niezależnie od tego, jakie rozwiązanie wybierzesz, pamiętaj, aby polegać wyłącznie na opinii doświadczonego specjalisty. 

W Bieńkowscy Clinic możesz skorzystać z pomocy najlepszych ekspertów (o tym później), ale też nowoczesnych urządzeń. Wśród nich jest Cutera® Enlighten Pico - wszechstronny laser z klasy PREMIUM, doceniany przez ekspertów laseroterapii z niemal z całego świata. Cutera® Enlighten Pico skupia moc trzech różnych laserów, co daje możliwość niezwykle precyzyjnego dostosowania trybu pracy i parametrów urządzenia do kondycji skóry. To wspaniałe narzędzie terapeutyczne, wymierzone w konkretne problemy i przynoszące konkretne efekty. Skorzystaj z niego, a odmłodzisz skórę twarzy, szyi i dekoltu, jednocześnie pozbywając się blizn potrądzikowych, przebarwień czy innych zmian, z którymi się zmagasz.

Laserowe odmładzanie twarzy - zabieg weekendowy

Z pewnością docenisz fakt, że laseroterapia Cutera® Enlighten Pico jest mało inwazyjna i nie wymaga długotrwałej rekonwalescencji. Jeśli zabieg wykonasz w piątek, w poniedziałek możesz spokojnie wrócić do swoich codziennych zajęć. Przez weekend objawy towarzyszące terapii powinny się wyciszyć. Zniknie delikatne zaczerwienienie i drobne plamki. To objawy działania laseroterapii, świadczące o jej skuteczności, dlatego nie musisz się ich obawiać. Prawidłowo wykonany zabieg jest bardzo bezpieczny i bardzo skuteczny. 

Niechirurgiczny lifting twarzy - bezpieczna i głęboka przebudowa skóry

Poświęcając czas na dbanie o skórę twarzy, robisz dla siebie coś bardzo dobrego. Jeśli chcesz uzyskać efekt ujędrnienia i zagęszczenia skóry zabieg Cutera® Enlighten Pico przyniesie Ci najlepsze efekty. Ponadto jest bezbolesny i przebiega w sposób komfortowy, co zapewnia krem znieczulający i system chłodzący wbudowany w urządzenie. 

Laseroterapia zaczyna się od oczyszczenia i odtłuszczenia skóry, to bardzo przyjemna część zabiegu. Potem przechodzi się do właściwej części, czyli „naświetlania”. Bez względu na to, jaki tryb laseroterapii będzie wykonany w Twoim przypadku, każdy zabieg Cutera® Enlighten Pico wygląda podobnie. Laseroterapia polega na przykładaniu do skóry w miejscu zabiegowym specjalnej głowicy, która emituje wiązkę światła. 

To fala o odpowiedniej długości, która przenika w głąb skóry, pobudzając ją do rewitalizacji i głębokiej odbudowy. Efekty pojawiają się stopniowo. Skóra z tygodnia na tydzień będzie coraz lepiej napięta i ujędrniona. Rozjaśni się i nabierze zdrowego kolorytu. Z każdą kolejną sesją zmiany narastają, a po ostatnim zabiegu, zobaczysz spektakularną przemianę. Zresztą najlepiej, jak sama zobaczysz efekty zabiegów Cutera® Enlighten Pico z Bieńkowscy Clinic w Bydgoszczy lub Częstochowie.  

Laseroterapia u najlepszych - Bieńkowscy Clinic

Poznaj zalety laserowego odmładzania na własnej skórze. Cutera® Enlighten Pico zaprojektowany i wykonany przez amerykańskich naukowców pozostaje poza zasięgiem innych urządzeń laserowych. Jest nieporównywalnie lepszy i bezpieczniejszy od laserów produkowanych  w Azji. To argumenty, które powinnaś poważnie wziąć pod uwagę, wybierając zabieg odmładzający. Druga sprawa to klinika, do której się umówisz. 

W Bieńkowscy Clinic możesz liczyć na pomoc doświadczonych specjalistów. To miejsce godne polecenia, tym bardziej, że jako jedyne w tej części Europy zostało wyróżnione tytułem „Centre of Excellence” nadawanym ośrodkom referencyjnym i szkoleniowym Cutera®. Co to oznacza dla Ciebie?

Jeśli stawiasz na najlepsze rozwiązania, znajdziesz je w Bieńkowscy Clinic. Zespół kliniki nie tylko ma ogromne doświadczenie w laseroterapii, ale co ważne dzieli się nim podczas szkoleń i wykładów. Dlatego możesz mieć pewność, że zabieg laserowy, którego potrzebujesz, zostanie wykonany właściwie i bezpiecznie. To przesądza o efektach terapii i o to właśnie chodzi.


Wszystkie treści zamieszczone w Serwisie, w tym artykuły dotyczące tematyki medycznej, mają wyłącznie charakter informacyjny. Dokładamy starań, aby zawarte informacje były rzetelne, prawdziwe i kompletne, jednakże nie ponosimy odpowiedzialności za rezultaty działań podjętych w oparciu o nie, w szczególności informacje te w żadnym wypadku nie mogą zastąpić wizyty u lekarza.

Więcej artykułów