Lokalizacja apteki – ktomalek

1. Wskaż,
gdzie jesteś

Wyszukiwanie leków online - ktomlek

2. Znajdź
potrzebny lek

Rezerwacja leków online - ktomalek

3. Zarezerwuj
on‑line

Odbiór leków w aptece - ktomalek

4. Odbierz
w aptece

Znajdź i zarezerwuj lek w najbliższej aptece!

Znajdź teraz najbliższe apteki

Porady

kobieta biała wydzielina z pochwy

Biała wydzielina z pochwy – czy jest groźna? Jak leczyć?

Pojawienie się białej wydzieliny na bieliźnie może budzić niepokój, zwłaszcza u młodych dziewczyn. Warto wiedzieć, że pojawiająca się wydzielina jest oznaką prawidłowego funkcjonowania organizmu kobiety i nie powinna być powodem do obaw. O infekcji może świadczyć dopiero zmiana konsystencji, zapachu lub barwy wydzieliny. O czym mówi biała wydzielina? Czym różni się prawidłowa wydzielina od upławów? Jak zapobiegać infekcjom intymnym? Jak sobie z nimi radzić?

ból stawów

Komu trzeszczą kości, czyli jak dbać o stawy zanim pojawią się pierwsze problemy

Ból kości i stawów utrudnia codzienne funkcjonowanie. Jeżeli pojawia się na skutek silnego przemęczenia, zbyt intensywnego treningu lub choroby i znika po kilku dniach, nie powinien stanowić powodu do niepokoju. Jeżeli jednak dolegliwości często się powtarzają lub nie ustępują przez kilka tygodni, powinno się sięgnąć po suplementy, które wzmocnią kości i stawy. Preparaty tego typu polecają nawet lekarze rodzinni i ortopedzi. Sprawdź, jakie suplementy diety stosować, gdy kości i stawy zaczynają pracować nieprawidłowo.

aktywność fizyczna

Skurcz mięśni - nieprzyjemny objaw niedoboru magnezu w organizmie

W dzisiejszych czasach regularna aktywność fizyczna jest bardzo ważna. Pozwala nam nie tylko utrzymać nasz organizm w dobrej kondycji, ale również zadbać o prawidłową masę ciała i pomóc obniżyć towarzyszący nam w życiu codziennym wysoki poziom stresu. Jednakże osoby regularnie trenujące często narażone są na utratę elektrolitów i odwodnienie, co może prowadzić do nieprzyjemnych skutków zdrowotnych. Doskonałym przykładem jest tu ucieczka jonów magnezu z organizmu, co powoduje nieprzyjemny i bardzo bolesny skurcz mięśni. Jak temu zaradzić?

soczewki kontaktowe

Soczewki kontaktowe - co musisz wiedzieć na start?

Soczewki kontaktowe mogą stanowić doskonałą alternatywę dla okularów. Są idealne dla osób aktywnych i uprawiających sport, nie ograniczają pola widzenia, nie parują i nie odbija się w nich światło. Bardzo często wybierają je osoby, które po prostu nie lubią swojej twarzy w okularach. Chciałbyś również zacząć nosić soczewki kontaktowe, ale obawiasz się, czy będą one dla Ciebie odpowiednie, wygodne i czy ich koszt nie będzie zbyt wysoki? Wyjaśniamy, co warto wiedzieć o soczewkach kontaktowych przed ich zakupem.