Lokalizacja apteki – ktomalek

1. Wskaż,
gdzie jesteś

Wyszukiwanie leków online - ktomlek

2. Znajdź
potrzebny lek

Rezerwacja leków online - ktomalek

3. Zarezerwuj
on‑line

Odbiór leków w aptece - ktomalek

4. Odbierz
w aptece

Znajdź i zarezerwuj lek w najbliższej aptece!

Znajdź teraz najbliższe apteki

Redakcja KtoMalek

redakcja@ktomalek.pl

zioła na odchudzanie

Jakie zioła na odchudzanie wybrać ?

Stosowanie ziół na odchudzanie jest strzałem w dziesiątkę, ponieważ są to naturalne i ekologiczne spalacze tłuszczu. Jeśli ktoś chce się pozbyć nadmiernej tkanki tłuszczowej, powinien zdecydować się na rozpoczęcie takiej kuracji. Zioła mają bardzo pozytywny wpływ praktycznie na cały organizm, ponieważ oczyszczają go z toksyn, a dodatkowo dodają ludziom energii i poprawiają ich samopoczucie. Dodatkowym ich atutem jest to, iż mają pozytywny wpływ na przyspieszenie metabolizmu. Wspomagają redukcję tkanki tłuszczowej, a oprócz tego działają moczopędnie i przeciwzapalnie.

operacja plastyczna

Nie tylko powiększanie piersi – na co pozwala chirurgia plastyczna?

Chirurgia plastyczna przeżywa okres dynamicznego rozwoju. Ta dziedzina medycyny to jednak dużo więcej niż powiększanie piersi, korekcja uszu, nosa, plastyka brzucha czy labioplastyka. Chirurgia estetyczna cieszy się największym zainteresowaniem, a operacje plastyczne rozwiązują nie tylko problemy urody. Czym więc zajmuje się chirurgia plastyczna? Co dzięki niej można zrobić i kiedy warto zdecydować się na zabieg taki jak operacja nosa czy plastyka warg sromowych?

irygator do zębów

Jak używać irygatora do zębów, aby nie zrobić sobie krzywdy?

Irygator do zębów to niezastąpione urządzenie, które w kompleksowy sposób pomaga zachować odpowiednią higienę jamy ustnej. Jego działanie opiera się o wykorzystywanie wąskiego strumienia wody pod ciśnieniem dla dokładnego oczyszczenia przestrzeni międzyzębowych, dziąseł, zębów i języka z resztek jedzenia oraz nagromadzonych bakterii. Systematyczne i prawidłowe użytkowanie urządzenia pozwala zapobiegać problemom próchniczym i znacznie poprawia stan dziąseł. Jednak nie każdy czuje się komfortowo mając świadomość, że kieruje na swoje zęby mocny strumień wody. Jak prawidłowo używać irygatora dentystycznego, aby nie zrobić sobie krzywdy i poprawić swoją higienę jamy ustnej?

przychodnie online

Zdalna Przychodnia – konsultacje i porady przez Internet

Usługi online stają się coraz popularniejsze, szczególnie w obecnych czasach pandemii. Ze względu na obostrzenia wprowadzone w związku z koronawirusem, wiele usług stało się dostępnych w sieci. Sami także wolimy ograniczać przebywanie w zatłoczonych miejscach. Supermarkety wychodząc naprzeciw klientom, wprowadziły możliwość dowozu towarów na próg naszego domu. Co jednak w przypadku, kiedy skończy nam się ważny lek, a telefon w przychodni nie odpowiada?

prywatny gabinet lekarski

Prywatny gabinet lekarski — jak go założyć i odpowiednio wyposażyć?

Prywatna przychodnia lekarska to doskonała alternatywa dla publicznych ośrodków opieki zdrowotnej. Taka placówka może działać na zasadach komercyjnych — pobierając płatności za wizyty — lub w ramach umowy z NFZ. Założenie prywatnego gabinetu lekarskiego i jego wyposażenie wymaga jednak spełnienia określonych standardów. Przepisy określają nie tylko to, kto i w jakiej formie może prowadzić taką działalność, ale również to, jak powinno wyglądać i jak należy urządzić pomieszczenie. W tym artykule przedstawimy więc najważniejsze zasady dotyczące tego, jak założyć i wyposażyć prywatny gabinet lekarski.

zdrowy spokojny sen dziecka

Jaki materac dla dziecka wybrać? Sweetsen.pl poleca

Troska o dziecko jest czymś naturalnym dla każdego rodzica. Dbamy o swoje pociechy w każdej sferze życia. Chcemy by prawidłowo się rozwijały, zarówno emocjonalnie jak i fizycznie. Zdrowe ciało to istotny element, zwłaszcza w czasach, w których sport i ruch nie należą do najpopularniejszych form spędzania wolnego czasu. Wynikające z tego stanu schorzenia to między innymi wady postawy. Jest wiele metod skutecznie zapobiegających skrzywieniu kręgosłupa. Jednym z nich jest właśnie odpowiednio dobrany materac.

hashimoto dieta sok

Choroba Hashimoto a dieta – sprawdź, co powinnaś jeść!

Hashimoto to choroba autoimmunologiczna w postaci przewlekłego stanu zapalnego tarczycy. Jej przyczyną mogą być czynniki genetyczne i stres, ale także zmiany poziomu estrogenów w organizmie podczas menopauzy, infekcje oraz zażywanie niektórych leków. W trakcie rozwoju Hashimoto może dojść do pojawienia się postępującej niedoczynności tarczycy. Ważne jest, aby szybko reagować i ustalić z lekarzem odpowiednią terapię. Jednak jak się okazuje, na Hashimoto duży wpływ ma również dieta. Przeczytaj artykuł, aby dowiedzieć się, co powinnaś jeść przy tej chorobie.

Cytologia - co to za badanie?

Cytologia - co to za badanie? Kiedy zrobić cytologię?

Cytologia jest badaniem profilaktycznym i jednocześnie testem przesiewowym w kierunku raka szyjki macicy. Choć badanie cytologiczne powinny wykonywać wszystkie kobiety w wieku rozrodczym, wiele z nich bagatelizuje istotność tego badania, wychodząc z założenia, że choroby nowotworowe to na pewno nie ich zmartwienie. Tymczasem statystyki dotyczące zachorowań na raka szyjki macicy w Polsce nie pozostawiają złudzeń – problem jest poważny. Co trzeba wiedzieć na temat cytologii? Jak często należy wykonywać to badanie?

jaki materac wybrać

Jaki materac wybrać na ból kręgosłupa?

Na dolegliwości ze strony kręgosłupa skarży się coraz więcej osób. Siedzący tryb życia, brak ruchu, coraz większa otyłość, również wśród dzieci i młodzieży, mają negatywny wpływ na jego kondycję. Warto zawczasu podjąć walkę o jego dobrą formę poprzez aktywność sportową, utrzymanie prawidłowej wagi ciała lecz również zapewnienie odpowiedniego wsparcia podczas snu. Na kaszmirowysen.pl znajdziesz szeroki wybór materacy, które zadbają o Twój kręgosłup.

Nie chodź od apteki do apteki - skorzystaj z KtoMaLek.pl

Nie chodź od apteki do apteki - skorzystaj z KtoMaLek.pl

Dzisiaj nikt już nie ma wątpliwości, że nowy koronawirus stanowi realne zagrożenie dla zdrowia społeczeństwa. Kraje całego świata, w tym także Polska, wprowadzają kolejne obostrzenia, by chronić swoich obywateli przed groźną chorobą. Najważniejszym zaleceniem, które media i specjaliści powtarzają jak mantrę, to pozostanie w domu. Czasem jednak trzeba wyjść na zewnątrz, by, przykładowo, kupić potrzebne leki. Warto wówczas skorzystać z KtoMaLek.pl, by zminimalizować ryzyko kontaktu z innymi osobami i szybko nabyć niezbędne farmaceutyki.

Lek na malarię i choroby reumatyczne zwalczy koronawirusa?

Lek na malarię i choroby reumatyczne zwalczy koronawirusa?

Według statystyk na całym świecie zarażonych nowym koronawirusem jest ponad 180 tysięcy osób z różnych krajów. Zdaniem specjalistów liczba ta będzie szybko rosnąć, dlatego naukowcy nie ustają w wysiłkach, by znaleźć lek, który pomoże w leczeniu COVID-19, choroby wywołanej koronawirusem SARS-Cov-2. W ostatnim czasie media poświęciły wiele czasu preparatowi na bazie chlorochiny, który może być skuteczny w walce z tym schorzeniem.