Lokalizacja apteki – ktomalek

1. Wskaż,
gdzie jesteś

Wyszukiwanie leków online - ktomlek

2. Znajdź
potrzebny lek

Rezerwacja leków online - ktomalek

3. Zarezerwuj
on‑line

Odbiór leków w aptece - ktomalek

4. Odbierz
w aptece

Znajdź i zarezerwuj lek w najbliższej aptece!

Znajdź teraz najbliższe apteki

Redakcja KtoMalek

redakcja@ktomalek.pl

kosmetyki atopowe zapalenie skóry

Kosmetyki na atopowe zapalenie skóry. Co wybierać?

Problem skórny, który dotyka coraz większą liczbę osób to tak zwane AZS. Jest to jedno z tych schorzeń, które może powodować wstyd, ponieważ wiąże się z powstawaniem nieestetycznych zmian wywołujących pieczenie i swędzenie. Tymczasem atopowe zapalenie skóry to przypadłość, której skutki można zatrzymać poprzez wyeliminowanie czynników drażniących i regularne stosowanie produktów przeznaczonych właśnie do zwalczania podrażnień. Ale jakie kosmetyki warto wybrać, aby przywrócić skórze zdrowy wygląd?

esperal katowice

Esperal Katowice – w jaki sposób wszywka alkoholowa zniechęca do picia?

Wszywka alkoholowa to obecnie najczęściej wybierana metoda wspomagania leczenia alkoholizmu. Pomaga nałogowcom przerwać ciąg alkoholowy, wzbudza motywację do walki z nałogiem i strach przed kolejnymi kieliszkami wódki. By źródło przyjemności i relaksu stało się postrzegane przez organizm alkoholika jako zło i zagrożenie, potrzeba odpowiednich narzędzi i umiejętności terapeutycznych. Potrzebny Ci Esperal? Katowice mają dla Ciebie specjalną ofertę.

zioła na odchudzanie

Jakie zioła na odchudzanie wybrać ?

Stosowanie ziół na odchudzanie jest strzałem w dziesiątkę, ponieważ są to naturalne i ekologiczne spalacze tłuszczu. Jeśli ktoś chce się pozbyć nadmiernej tkanki tłuszczowej, powinien zdecydować się na rozpoczęcie takiej kuracji. Zioła mają bardzo pozytywny wpływ praktycznie na cały organizm, ponieważ oczyszczają go z toksyn, a dodatkowo dodają ludziom energii i poprawiają ich samopoczucie. Dodatkowym ich atutem jest to, iż mają pozytywny wpływ na przyspieszenie metabolizmu. Wspomagają redukcję tkanki tłuszczowej, a oprócz tego działają moczopędnie i przeciwzapalnie.

operacja plastyczna

Nie tylko powiększanie piersi – na co pozwala chirurgia plastyczna?

Chirurgia plastyczna przeżywa okres dynamicznego rozwoju. Ta dziedzina medycyny to jednak dużo więcej niż powiększanie piersi, korekcja uszu, nosa, plastyka brzucha czy labioplastyka. Chirurgia estetyczna cieszy się największym zainteresowaniem, a operacje plastyczne rozwiązują nie tylko problemy urody. Czym więc zajmuje się chirurgia plastyczna? Co dzięki niej można zrobić i kiedy warto zdecydować się na zabieg taki jak operacja nosa czy plastyka warg sromowych?

irygator do zębów

Jak używać irygatora do zębów, aby nie zrobić sobie krzywdy?

Irygator do zębów to niezastąpione urządzenie, które w kompleksowy sposób pomaga zachować odpowiednią higienę jamy ustnej. Jego działanie opiera się o wykorzystywanie wąskiego strumienia wody pod ciśnieniem dla dokładnego oczyszczenia przestrzeni międzyzębowych, dziąseł, zębów i języka z resztek jedzenia oraz nagromadzonych bakterii. Systematyczne i prawidłowe użytkowanie urządzenia pozwala zapobiegać problemom próchniczym i znacznie poprawia stan dziąseł. Jednak nie każdy czuje się komfortowo mając świadomość, że kieruje na swoje zęby mocny strumień wody. Jak prawidłowo używać irygatora dentystycznego, aby nie zrobić sobie krzywdy i poprawić swoją higienę jamy ustnej?

przychodnie online

Zdalna Przychodnia – konsultacje i porady przez Internet

Usługi online stają się coraz popularniejsze, szczególnie w obecnych czasach pandemii. Ze względu na obostrzenia wprowadzone w związku z koronawirusem, wiele usług stało się dostępnych w sieci. Sami także wolimy ograniczać przebywanie w zatłoczonych miejscach. Supermarkety wychodząc naprzeciw klientom, wprowadziły możliwość dowozu towarów na próg naszego domu. Co jednak w przypadku, kiedy skończy nam się ważny lek, a telefon w przychodni nie odpowiada?

prywatny gabinet lekarski

Prywatny gabinet lekarski — jak go założyć i odpowiednio wyposażyć?

Prywatna przychodnia lekarska to doskonała alternatywa dla publicznych ośrodków opieki zdrowotnej. Taka placówka może działać na zasadach komercyjnych — pobierając płatności za wizyty — lub w ramach umowy z NFZ. Założenie prywatnego gabinetu lekarskiego i jego wyposażenie wymaga jednak spełnienia określonych standardów. Przepisy określają nie tylko to, kto i w jakiej formie może prowadzić taką działalność, ale również to, jak powinno wyglądać i jak należy urządzić pomieszczenie. W tym artykule przedstawimy więc najważniejsze zasady dotyczące tego, jak założyć i wyposażyć prywatny gabinet lekarski.