Lokalizacja apteki – ktomalek

1. Wskaż,
gdzie jesteś

Wyszukiwanie leków online - ktomlek

2. Znajdź
potrzebny lek

Rezerwacja leków online - ktomalek

3. Zarezerwuj
on‑line

Odbiór leków w aptece - ktomalek

4. Odbierz
w aptece

Znajdź i zarezerwuj lek w najbliższej aptece!

Znajdź teraz najbliższe apteki

Aleksandra Rutkowska Aleksandra Rutkowska

redakcja@ktomalek.pl

usuwanie cellulitu

Zgrabna sylwetka bez cellulitu dzięki innowacyjnej technologii ONDA

Przełomowe odkrycia w medycynie estetycznej umożliwiają nieinwazyjne, szybkie i bezbolesne zabiegi, które przynoszą niesamowite rezultaty już po kilku sesjach. ONDA włoskiej marki DEKA to wielokrotnie nagradzane urządzenie, które umożliwia modelowanie sylwetki, wyszczuplanie ciała i usuwanie cellulitu. Wykorzystano w nim innowacyjną technologię mikrofalową do jednoczesnej redukcji tkanki tłuszczowej oraz ujędrniania i napinania skóry.

wszywka alkoholowa 1

Wszywka alkoholowa jako skuteczne wsparcie w walce z chorobą alkoholową

Jeszcze do niedawna wszywkę alkoholową stosowano w leczeniu alkoholizmu z wykorzystaniem przymusu, dlatego nie kojarzy się ona zbyt dobrze. Obecnie jednak, coraz częściej stosuje się ją jako metodę wspomagającą walkę z nałogiem, gdyż jej działanie pozwala uzyskać długoterminową abstynencję. Zastanawiasz się czym właściwie jest wszywka alkoholowa i kto może z niej skorzystać? W poniższym artykule poznasz odpowiedzi na te pytania!

szoteczki soniczne

Jak stan zdrowia jamy ustnej wpływa na nasz organizm? Czy możemy skutecznie zapobiegać próchnicy i chorobom dziąseł?

Próchnica zębów i choroby dziąseł to powszechne schorzenia dotykające miliony osób na całym świecie. Nieleczone, mogą powodować wiele poważnych chorób ogólnoustrojowych, takich jak cukrzyca, stan zapalny zatok, problemy z nerkami czy nawet zaburzenia w sferze emocjonalnej. Aby nie dopuścić do tych przykrych konsekwencji, niezwykle ważna jest profilaktyka i prawidłowa higiena jamy ustnej. Jak zatem o nią zadbać aby nie dopuścić do powstawania próchnicy i chorób dziąseł? Czym właściwie jest próchnica i skąd się biorą choroby przyzębia?