Bio-Selen + Cynk interakcje ulotka tabletki 60 tabl.

Trudno dostępny w aptekach

 

Bio-Selen + Cynk tabletki | 60 tabl.

Rodzaj: suplement diety

Podmiot odpowiedzialny: PHARMA NORD

Zapytaj farmaceutę

Masz pytania dotyczące dawkowania Bio-Selen + Cynk?
Teraz możesz je zadać farmaceucie!


Opis produktu Bio-Selen + Cynk

Kiedy stosujemy Bio-Selen + Cynk?

Bio-Selen® + Cynk jest idealnym kompleksem przeciwutleniaczy, ponieważ zawiera nie tylko czysty, organiczny selen i cynk, ale również witaminy C i E, których właściwości przyczyniają się do ochrony naszych komórek przed stresem oksydacyjnym. Bio-Selen® + Cynk może być nawet używany jako alternatywa dla multiwitamin i preparatów z beta-karotenem, składnikiem odżywczym którego powinni unikać palacze.

Źródłem selenu w Bio-Selen®+Cynk są opatentowane drożdże selenowe (SelenoPrecise) zawierające selenometioninę i ponad 30 innych postaci selenu organicznego dla zachowania różnorodności typów selenu jaki możemy pozyskać ze zróżnicowanej diety. SelenoPrecise posiada udokumentowaną wysoką bio-dostępność, aż 88,7% selenu z SelenoPrecise zostaje przyswojona przez nasz organizm. SelenoPrecise zostało oficjalnie zatwierdzone jako wzorzec dla drożdży wzbogaconych w selen, które są wykorzystywane do badań naukowych.

Bio-Selen®+Cynk zawiera: selen w postaci SelenoPrecise oraz cynk i witaminy A, B6, C i E

Bio-Selen + Cynk - działanie

Właściwości:

Nowa formuła selenu, która pozytywnie wpływa na:

-Układ immunologiczny

-Płodność

-Funkcje tarczycy

-Włosy i paznokcie

Bio-Selen®+Cynk został wyprodukowany w Danii pod nadzorem farmaceutycznym i wg standardów GMP (Dobra Praktyka Produkcyjna) wszystkie procesy produkcyjne odbywają się wg standardów mających zastosowanie do produkcji leków.Jaki jest skład Bio-Selen + Cynk?

1 tabletka zawiera

 

% RWS*

Cynk

15 mg

150%

Witamina C

90 mg

113%

Selen

100 µg

182%

Witamina E

15 mg a-TE

125%

Witamina A

800 µg RE

100%

Witamina B6

2 mg

143%

Składniki

Cynk (glukonian cynku), witamina C (kwas L-askorbinowy), selen (drożdże wzbogacone w selen SelenoPrecise), celuloza mikrokrystaliczna, witamina E (octan DL-alfa – tokeferolu; bursztynian DL-alfa - tokeferolu), witamina A (octan retinylu), hydroksypropylometyloceluloza, dwutlenek krzemu, talk, witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny, zeina), sole magnezowe kwasów tłuszczowych, tlenki żelaza, dwutlenek tytanu.


Bio-Selen + Cynk – dawkowanie

Sposób użycia:

1 kapsułka dziennie, o ile nie zalecono inaczej.
Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki.
Połykać w całości najlepiej w trakcie lub po posiłku.
Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia.Zdrowy styl życia oraz zróżnicowana i zbilansowana dieta są ważne dla utrzymania dobrego stanu zdrowia.


Skład


Interakcje z innymi lekami

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku wraz z innymi lekami dochodziło do jakichkolwiek interakcji, mających negatywny wpływ na zdrowie.


Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Inne opakowania


Grupy

 • Preparaty wielominerałowe

  W tej kategorii znajdziesz produkty zawierające w swoim składzie zróżnicowane minerały. Dostępne w postaci kapsułek, pastylek do ssania, tabletek musujących, proszków do rozpuszczania w wodzie, tabletek, płynów doustnych itp.

 • Selen

  Produkty zawierające w swoim składzie selen.

 • Cynk

  Produkty jedynie z cynkiem w swoim składzie, ewentualne gdy cynk jest istotnym składnikiem dodatkowym, dodanym w dużej ilości, a nie jest to produkt odpornościowy, multiwitaina, produkt na skórę, włosy i paznokcie itp.

 • Witaminy i minerały

  Produkty wielowitaminowe dla dorosłych, także z żeń-szeniem i luteiną o ile nie są kierowane do seniorów czy sportowców.


Może Cię również zainteresować:


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje:

Informacje o identyfikatorach BLOZ produktów są dostępne adresem www.blozinfo.osoz.pl.

Zapytaj farmaceutę

Masz problem zdrowotny?
Zadaj pytanie farmaceucie.