Logo KS-BLOZ

Bexsero

zawiesina do wstrzykiwań | 0,5 ml | 1 amp.-strz. | Meningococcal group B Vaccine

lek na receptę | GSK VACCINES S.R.L.

Farmaceutka

Ten produkt jest dostępny
w 454 z 6 501 aptek
współpracujących z KtoMaLek.pl

Sprawdź teraz w najbliższej aptece


Ten produkt wytwarzany jest przez więcej niż jednego producenta. Wybraliśmy ten z najobszerniejszym opisem.
Aby wybrać opis innego producenta tego produktu, kliknij tutaj.

Bexsero interakcje ulotka zawiesina do wstrzykiwań 0,5 ml 1 amp.-strz.

Wskazania

Produkt Bexsero jest wskazany do czynnego uodparniania osób w wieku od 2 miesięcy i starszych przeciw inwazyjnej chorobie meningokokowej wywoływanej przez Neisseria meningitidis grupy B. Przy szczepieniu należy rozważyć wpływ chorób inwazyjnych w różnych grupach wiekowych oraz zróżnicowaną epidemiologię antygenu dla szczepów z grupy B w różnych obszarach geograficznych. Informacje na temat ochrony przeciw poszczególnym szczepom grupy B, patrz punkt 5.1. Tę szczepionkę należy stosować zgodnie z oficjalnymi zaleceniami.Skład


Przeciwwskazania


Działania niepożądane


Dawkowanie


Środki ostrożności


interakcje leków z innymi lekami

Interakcje z innymi lekami

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku wraz z innymi lekami dochodziło do jakichkolwiek interakcji, mających negatywny wpływ na zdrowie.


interakcje leków z żywnością

Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Inne opakowania

Bexsero interakcje ulotka zawiesina do wstrzykiwań 0,5 ml 1 amp.-strz.

Bexsero

zawiesina do wstrzykiwań

1 amp.-strz. | 0,5 ml

 

Grupy

  • Szczepionki

    W tej kategorii znajdziesz szczepionki stymulujące układ odpornościowy do walki i zapobiegania chorobom wywołanym przez różnego pochodzenia patogeny.


Podobne produkty z tą samą substancją czynną

Bexsero interakcje ulotka zawiesina do wstrzykiwań 0,5 ml 1 amp.-strz.

Bexsero

zawiesina do wstrzykiwań

1 amp.-strz. | 0,5 ml

 

Statystyki Bexsero

Warto poinformować, że sprzedaż produktów w zestawie leki przeciwinfekcyjne stosowane ogólnie  zmieniła się podczas poprzednich lat o 31.66%. Odnośnie grupy leki przeciwinfekcyjne stosowane ogólnie  największą sprzedaż zanotowaliśmy w wymienionych województwach: podlaskie, podkarpackie, świętokrzyskie. Miesiąc z najniższą sprzedażą różni się od miesiąca z najwyższą sprzedażą w takim procencie 394.28%.

Bexsero - statystyki wyszukiwań w serwisie KtoMaLek.pl

W przypadku omawianego leku możemy powiedzieć, że ilość wyszukiwań uległa sporej zmianie.

Wypada także dodać, że lek Bexsero należy do grupy leki przeciwinfekcyjne stosowane ogólnie . Wymieniona kategoria znajduje się w 20% wyszukiwań na stronie KtoMaLek.pl. Z naszych danych wynika, że województwo mazowieckie to region, w którym najczęściej sięga się po leki przeciwinfekcyjne stosowane ogólnie . Pozostałe popularne leki z wspomnianej grupy to Bexsero (WIĘCEJ).

W miesiącach sierpień, listopad, luty zauważyliśmy największe ilości wyszukań dla produktu Bexsero. Najniższa ilość wyszukiwań dla tego produktu została przez nas zaobserwowana we wskazanych miesiącach lipiec, styczeń, wrzesień . Pomiędzy wskazanymi miesiącami różnica wynosi 200%.

Substancje czynne leku Bexsero?

Lek zawiera wskazane substancje czynne: Meningococcal group B Vaccine - 0.16% opakowań z grupy leki przeciwinfekcyjne stosowane ogólnie  zawiera ten składnik.

Jaka jest dostępność leku Bexsero?

Mniejszość aptek korzystających z serwisu KtoMaLek.pl ma wymieniony lek obecnie w swojej ofercie. Jest więc lekiem trudno dostępnym na terenie Polski.

Czy Bexsero jest lekiem refundowanym?

Bexsero nie jest lekiem refundowanym.

Czy Bexsero jest lekiem na receptę?

Bexsero jest lekiem na receptę.

Rezerwując lek na stronie internetowej KtoMaLek.pl musisz wiedzieć, że przy odbiorze leku w aptece będziesz musiał mieć przy sobie receptę.


Powyższe dane statystyczne są danymi archiwalnymi. Aby uzyskać najnowsze dane skontaktuj się z  PEX PharmaSequence sp. z o.o. .


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje: