Belcura Emuls. w sprayu do ciała interakcje ulotka   125 ml

Trudno dostępny w aptekach

 

Belcura Emuls. w sprayu do ciała 125 ml

Rodzaj: kosmetyk

Producent: BELUPO, IIIEKOVI I KOZMETIKA S.A.

Opis leku Belcura Emuls. w sprayu do ciała


interakcje leków z innymi lekami

Interakcje z innymi lekami

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku wraz z innymi lekami dochodziło do jakichkolwiek interakcji, mających negatywny wpływ na zdrowie.


interakcje leków z żywnością

Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Grupy

  • Produkty do ciała

    W tej kategorii znajdziesz produkty upiekszające ciało, preparaty do pielęgnacji skóry atopowej i skłonnej do alergii oraz urazów, redukujące blizny, stosowane w nadmiernej potliwości, do pielęgnacji okolic intymnych, do depilacji, do masażu, do opalania, do pielęgnacji biustu, do skóry naczynkowej, do skóry po terapii onkologicznej, do skóry skłonnej do nadmiernego łuszczenia i rogowacenia, do pielęgnacji skóry trądzikowej, dla kobiet ciężarnych, do skóry twarzy, normalnej i mieszanej, suchej i wrażliwej, skłonnej do podrażnień, do pielęgnacji zmęczonych i opuchniętych nóg, do pielęgnacji skóry cukrzyków, przeciwzmarszczkowe, ujędrniajace, nawadniajace, wzmacniające, wyszczuplające, przeciw rozstępom, antycelulitowe, do kąpieli. Dostępne w postaci kremów, żeli, balsamów, olejków itp.


Może Cię również zainteresować:


Belcura Emuls. w sprayu do ciała - statystyki wyszukiwań w serwisie KtoMaLek.pl

Z pomocą zebranych przez nasz serwis danych jesteśmy w stanie napisać, że w miesiącach sierpień, październik, listopad przeprowadzana była największa liczba wyszukiwań dla produktu Belcura Emuls. W sprayu do ciała. Najrzadziej kosmetyk był natomiast poszukiwany przez pacjentów w następujących miesiącach maj, czerwiec, wrzesień. 50.00% to liczba, która równa jest różnicy między opisanymi porami roku.

Jaka jest dostępność kosmetyku Belcura Emuls. W sprayu do ciała?

Mniejszość aptek korzystających z serwisu KtoMaLek.pl ma wspomniany kosmetyk obecnie w swojej ofercie. Jest więc kosmetykiem trudno dostępnym na terenie Polski.


Belcura Emuls. w sprayu do ciała opinie.


Powyższe dane statystyczne są danymi archiwalnymi. Aby uzyskać najnowsze dane skontaktuj się z  PEX PharmaSequence sp. z o.o. .


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje: