Trudno dostępny w aptekach

 

BABYCAP SPRAY na ciemieniuchę 30 ml

Rodzaj: kosmetyk

Podmiot odpowiedzialny: CAPEYPHARMA SP. Z O.O. S.K.

Zapytaj farmaceutę

Masz pytania dotyczące dawkowania BABYCAP SPRAY na ciemieniuchę?
Teraz możesz je zadać farmaceucie!


Opis produktu BABYCAP SPRAY na ciemieniuchę

BABYCAP EMOLIENT

Pielęgnacja skóry nadmiernie suchej i nadwrażliwej na czynniki zewnętrzne

Produkty z serii Babycap emolient zostały opracowane we współpracy z dermatologami. Przebadane dermatologicznie. Hypoaleigiczne. Zrównoważone pH.

BABYCAP EMOLIENT - EMULSJA DO KĄPIELI 200 ml

Preparat emoliencyjny do pielęgnacji całego ciała podczas kąpieli, który dogłębnie nawilża i natłuszcza nadmiernie suchą skórę łagodząc podrażnienia. Dzięki bogatemu kompleksowi składników aktywnych nie tylko pielęgnuje, ale również wspomaga odbudowę naturalnej bariery ochronnej naskórka.

Sposób użycia:

Przed użyciem zamieszać delikatnie płyn w butelce. Do wanny z wodą wlać niewielką ilość preparatu i rozprowadzić dłonią w wodzie do uzyskania białej emulsji. Nie należy stosować dodatkowych środków myjących, gdyż mogą wywołać podrażnienia. Po kąpieli należy osuszyć skórę delikatnie dotykając ręcznikiem, tak aby nie zetrzeć ze skóry powstałego filmu ochronnego. Dodatkowo zaleca się zastosowanie Balsamu do ciała Babycap emolient na wybrane partie ciała dla wzmocnienia efektu emoliencyjnego.

Bez parabenów. Bez barwników. Bez substancji zapachowych.

BABYCAP EMOLIENT- KREM SPECJALNY 75 ml

Preparat emoliencyjny do pielęgnacji mniejszych partii ciała, np. na twarzy, na zgięciach łokciowych. Nawilża i natłuszcza nadmiernie suchą skórę łagodząc podrażnienia. Dzięki bogatemu kompleksowi składników aktywnych nie tylko pielęgnuje, ale również wspomaga odbudowę naturalnej bariery ochronnej naskórka.

Sposób użycia:

Niewielką ilość Kremu dokładnie rozprowadzić na oczyszczoną powierzchnię skóry i pozostawić do wchłonięcia. Do stosowania na dzień i na noc. Unikać kontaktu z okolicą oczu.

Bez parabenów. Bez barwników. Bez substancji zapachowych.

BABYCAP EMOLIENT- BALSAM DO CIAŁA 200 ml

Preparat emoliencyjny do pielęgnacji większych partii ciała, który dogłębnie nawilża i natłuszcza nadmiernie suchą skórę łagodząc podrażnienia. Dzięki bogatemu kompleksowi składników aktywnych nie tylko pielęgnuje, ale również wspomaga odbudowę naturalnej bariery ochronnej naskórka.

Sposób użycia:

Niewielką ilość Balsamu do ciała dokładnie rozprowadzić na oczyszczoną powierzchnię skóry i pozostawić do wchłonięcia. Do stosowania na dzień i na noc. Unikać kontaktu z okolicą oczu.

      
  
   
 

Bez parabenów. Bez barwników. Bez substancji zapachowych.

BABYCAP

Polecamy pozostałe produkty z serii BABYCAP:

BABYCAP PŁYN DO HIGIENY INTYMNEJ DZIEWCZYNKA 150 ml

Preparat stworzony specjalnie na potrzeby dziewczynki od 2 roku życia. pH odpowiednie do wieku i płci. Delikatna formuła myjąca do codziennego stosowania odpowiedzialna za ochronę, pielęgnację, nawilżanie okolic intymnych.

Bez parabenów. Bez barwników. Bez substancji zapachowych. Preparat odpowiedni dla dzieci

BABYCAP PŁYN DO HIGIENY INTYMNEJ CHŁOPIEC 150 ml

Preparat stworzony specjalnie na potrzeby chłopca od 2 roku życia. pH odpowiednie do wieku i płci. Delikatna formuła myjąca do codziennego stosowania odpowiedzialna za regenerację, pielęgnację okolic intymnych.

Bez parabenów. Bez barwników. Bez substancji zapachowych. Preparat odpowiedni dla dzieci

BABYCAP SPRAY NA CIEMIENIUCHĘ 30 ml

Preparat do stosowania przy problemach z łojotokowym zapaleniem skóry od 1 dnia życia dziecka. Formuła składników przyśpiesza eliminację ciemieniuchy zmiękczając naskórek, łagodząc podrażnienia, regenerując i przyśpieszając proces odnowy skóry.

Stosować zgodnie z przeznaczeniem. Bez parabenów. Bez barwników. Bez substancji zapachowych. Preparat odpowiedni od 1 dnia życia dziecka

BABYCAP SPRAY WODA MORSKA DO NOSA 30 ml

Izotoniczny roztwór wody morskiej z mikroelementami do codziennej higieny nosa u dzieci i niemowląt od 1 miesiąca życia. Dzięki odpowiedniej technologii spray pozwala udrożnić i oczyścić nos, zapobiegając rozwojowi odczynu zapalnego błony śluzowej tylnej ściany gardła. Dostosowany aplikator delikatnym strumieniem dozuje preparat dla komfortu małych dzieci. Preparat nie jest sprężony gazem. Stosować zgodnie z przeznaczeniem wyrobu medycznego. Preparat odpowiedni dla niemowląt i dzieci

BABYCAP HIGIENA USZKA MALUSZKA+MYJKA DO USZKA 15 ml

Preparat w formie sprayu do usuwania nadmiaru woskowiny usznej. Formuła składników ułatwia usuwanie korków woskowinowych, pomaga zapobiegać powstawaniu korków woskowinowych - wspomaga naturalny proces samooczyszczenia ucha z woskowiny, pomaga chronić przed infekcjami np. .uchem pływaka" .tworzy barierę chroniącą przed zaleganiem wody we wnętrzu ucha.

W skład zestawu wchodzi myjka wielokrotnego użycia, zakładana na palec do oczyszczania małżowiny usznej i kanału słuchowego zewnętrznego z zanieczyszczeń i nadmiaru woskowiny jako alternatywa do niebezpiecznych patyczków higienicznych.

Stosować zgodnie z przeznaczeniem wyrobu medycznego. Preparat odpowiedni dla niemowląt i dzieci

Adres e-mail, pod którym można zgłaszać ewentualne działania niepożądane biuro@capeypharma.com

CAPEYPHARMA

Sp.zo.o.Sp.K

01-684Warszawa, ul.Klaudyny28c www.capeypharma.com

      
  

PANTONE 198 C

 

rear

 

100x180

 

Interakcje z innymi lekami

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku wraz z innymi lekami dochodziło do jakichkolwiek interakcji, mających negatywny wpływ na zdrowie.


Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Grupy

  • Produkty dla dzieci

    W tej kategorii znajdziesz produkty dla dzieci do mycia ciała, pielęgnujące i zapobiegajace odparzeniom i otarciom skóry, produkty do opalania, preparaty do pielęgnacji skóry atopowej i skłonnej alergii, do masażu ciała.


Może Cię również zainteresować:


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje:

Informacje o identyfikatorach BLOZ produktów są dostępne adresem www.blozinfo.osoz.pl.