Logo KS-BLOZ

Avioopaski opaski uciskowe

2 szt.

wyrób medyczny | LABORATORIA NATURY SP Z O.O.

Avioopaski opaski uciskowe interakcje ulotka   2 szt.

Działanie

Avioopaski pomagają zapobiegać objawom choroby lokomocyjnej, pomagają niwelować objawy porannych mdłości , minimalizują również nudności wywołane stosowaniem niektórych lekówDawkowanie


interakcje leków z innymi lekami

Interakcje z innymi lekami

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku wraz z innymi lekami dochodziło do jakichkolwiek interakcji, mających negatywny wpływ na zdrowie.


interakcje leków z żywnością

Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Grupy

  • Produkty na chorobę lokomocyjną

    W tej kategorii znajdziesz produkty łagodzące objawy choroby lokomocyjnej. Dostępne w postaci syropu, lizaków, tabletek do ssania, tabletek, ziół itp.


Avioopaski opaski uciskowe - statystyki wyszukiwań w serwisie KtoMaLek.pl

Z pomocą zebranych przez nasz serwis danych jesteśmy w stanie napisać, że w miesiącach styczeń, listopad przeprowadzana była największa liczba wyszukiwań dla produktu Avioopaski opaski uciskowe. Najrzadziej wyrób medyczny był natomiast poszukiwany przez pacjentów w następujących miesiącach luty, maj. 300% to liczba, która równa jest różnicy między opisanymi porami roku.


Powyższe dane statystyczne są danymi archiwalnymi. Aby uzyskać najnowsze dane skontaktuj się z  PEX PharmaSequence sp. z o.o. .


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje: