AvioControl Apteo interakcje ulotka tabletki  15 tabl.

Brak informacji o dostępności produktu

 

AvioControl Apteo tabletki | 15 tabl.

Rodzaj: suplement diety

Producent: SYNOPTIS PHARMA SP. Z O.O.

Opis produktu AvioControl Apteo

Wskazania

Składniki preparatu wpływają korzystnie:
- w sytuacji wystąpienia wymiotów, nudności (karczoch, imbir) i zawrotów głowy (imbir),
- na ograniczenie złego samopoczucia podczas podróży różnymi środkami lokomocji − samochodem, pociągiem, statkiem i samolotem (imbir),
- na komfort podróżowania (imbir).

Działanie

Dla osób odczuwających dyskomfort lokomocyjny.Skład

1 tabletka zawiera: 110 mg wyciągu z imbiru (w tym 0,55 mg gingeroli), 50 mg wyciągu z karczocha (w tym 2,5 mg cynaryny).


Dawkowanie

Dorośli i dzieci powyżej 6. roku życia – 1 tabletka minimum 30 minut przed podróżą, popijając wodą. W przypadku odczuwania dyskomfortu podczas podróży należy zażyć kolejne 2 tabletki w odstępie 4 godzin.


Środki ostrożności

Nie przekraczać zalecanej porcji dziennej. Nie stosować w przypadku uczulenia na któryś ze składników preparatu. Nie stosować w okresie ciąży i karmienia piersią. Ważne jest stosowanie zbilansowanej i zróżnicowanej diety oraz prowadzenie zdrowego trybu życia. Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.


Skład


interakcje leków z innymi lekami

Interakcje z innymi lekami

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku wraz z innymi lekami dochodziło do jakichkolwiek interakcji, mających negatywny wpływ na zdrowie.


interakcje leków z żywnością

Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Grupy

  • Produkty na chorobę lokomocyjną

    W tej kategorii znajdziesz produkty łagodzące objawy choroby lokomocyjnej. Dostępne w postaci syropu, lizaków, tabletek do ssania, tabletek, ziół itp.


Może Cię również zainteresować:


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje: