Atimos interakcje ulotka aerozol wziewny, roztwór 0,012 mg/daw. inh. 120 daw.

Dostępny w mniej niż połowie aptek

 

Atimos aerozol wziewny, roztwór | 0,012 mg/daw. inh. | 120 daw.

od 0 , 00  do 120 , 15

Wybierz odpłatność

Rodzaj: lek na receptę | refundowany | 75+
Substancja czynna: Formoteroli fumaras
Producent: CHIESI PHARMACEUTICALS GMBH

Atimos cena

120,15Opis leku Atimos

Wskazania

Długotrwałe leczenie objawowe umiarkowanej lub ciężkiej przewlekłej astmy oskrzelowej u pacjentów wymagających regularnego leczenia rozszerzającego oskrzela w skojarzeniu z długotrwałym leczeniem przeciwzapalnym (glikokortykosteroidami wziewnymi i (lub) doustnymi). Leczenie glikokortykosteroidami powinno być kontynuowane.

Atimos jest wskazany w łagodzeniu objawów zwężenia oskrzeli u pacjentów z przewlekłą obturacyjną chorobą płuc (POChP).Skład


Przeciwwskazania


Działania niepożądane


Dawkowanie


Środki ostrożności


interakcje leków z innymi lekami

Interakcje z innymi lekami

Zażywanie tego leku z innymi lekami w tym samym czasie może negatywnie wpływać na twoje zdrowie.

Najczęściej wykrywamy interakcje z następującymi lekami :


interakcje leków z żywnością

Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Grupy


Podobne produkty z tą samą substancją czynną


Może Cię również zainteresować:


Statystyki Atimos

Zgodnie z naszymi informacjami możemy powiedzieć, że sprzedaż w grupie leki stosowane w chorobach układu oddechowego uległa zmianie o 26.68%. Największa sprzedaż w kategorii leki stosowane w chorobach układu oddechowego została przez ktomalek.pl odnotowana dla tych województw: lubelskie, podlaskie, świętokrzyskie. Miesiąc z najniższą sprzedażą różni się od miesiąca z najwyższą sprzedażą o 81.11%.

Atimos - statystyki wyszukiwań w serwisie KtoMaLek.pl

Warto też wspomnieć, że lek Atimos należy do grupy leki stosowane w chorobach układu oddechowego. Wymieniona kategoria znajduje się w 20% wyszukiwań w serwisie KtoMaLek.pl. Z naszych danych wynika, że województwo mazowieckie to region, w którym najczęściej sięga się po leki stosowane w chorobach układu oddechowego. Pozostałe popularne leki z wspomnianej grupy to Zafiron, Foradil, Forastmin (WIĘCEJ).

W miesiącach lipiec, październik, listopad zauważyliśmy największe ilości wyszukań dla produktu Atimos. Najniższa ilość wyszukiwań dla tego preparatu została przez nas zaobserwowana w następujących miesiącach styczeń, kwiecień, wrzesień . Pomiędzy tymi miesiącami różnica wynosi 20.25%.

Substancje czynne leku Atimos?

Lek zawiera wskazane substancje czynne: Formoteroli fumaras - 1.92% opakowań z grupy leki stosowane w chorobach układu oddechowego zawiera ten składnik.

Jaka jest dostępność leku Atimos?

Mniejszość aptek będących w serwisie KtoMaLek.pl ma wymieniony lek obecnie w swojej ofercie. Jest więc lekiem trudno dostępnym na terenie Polski.

Czy Atimos jest lekiem refundowanym?

Atimos jest lekiem refundowanym. Wysokość refundacji leku Atimos wynosi R - Ryczałt, IB - Inwalida wojenny i rodzina, PO - Pełniący obowiązki obronne.

Czy Atimos jest lekiem na receptę?

Atimos jest lekiem na receptę.

Rezerwując lek na stronie KtoMaLek.pl musisz wiedzieć, że przy odbiorze leku w aptece będziesz musiał mieć przy sobie receptę.


Atimos opinie.


Powyższe dane statystyczne są danymi archiwalnymi. Aby uzyskać najnowsze dane skontaktuj się z  PEX PharmaSequence sp. z o.o. .


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje: