Aspirin C interakcje ulotka tabletki musujące 0,4g+0,24g 10 tabl.

Dostępny w ponad połowie aptek

 

Aspirin C tabletki musujące | 0,4g+0,24g | 10 tabl.

Rodzaj: lek dostępny bez recepty | import równoległy
Substancja czynna: Acidum acetylsalic., Acidum ascorb.
Podmiot odpowiedzialny: FORFARM SP. Z O.O.

Zapytaj farmaceutę

Masz pytania dotyczące dawkowania Aspirin C?
Teraz możesz je zadać farmaceucie!



Opis produktu Aspirin C

Kiedy stosujemy lek Aspirin C?

Wskazania do stosowania:
Objawowe leczenie dolegliwości bólowych o małym i (lub) umiarkowanym nasileniu (np: bóle głowy, bóle zębów,
bóle mięśniowe).
Objawowe leczenie dolegliwości bólowych i gorączki w przebiegu przeziębienia i grypy.

Aspirin C - działanie leku

Aspirin C zawiera kwas acetylosalicylowy, który działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie i przeciwgorączkowo oraz
witaminę C, której dodatek jest korzystny w przebiegu chorób przeziębieniowych, podczas których występuje
zwiększone zapotrzebowanie na witaminę C.


Interakcje z innymi lekami

Ten lek zażywany jednocześnie z innymi lekami może mieć negatywny wpływ na twoje zdrowie.


Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Inne opakowania


Grupy

  • Środki na grypę i przeziębienie

    W tej kategorii znajdziesz produkty na przeziębienie i grypę, gardło, kaszel, katar, produkty przeciwalergiczne oraz produkty wspomagające odporność.


Podobne produkty z tą samą substancją czynną


Może Cię również zainteresować:


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje:

BLOZ: 4004509

Informacje o identyfikatorach BLOZ produktów z dniem 1 września 2019 dostępne będą pod aresem www.blozinfo.osoz.pl.

Zapytaj farmaceutę

Masz problem zdrowotny?
Zadaj pytanie farmaceucie.