Ascolip Liposomal Vitamin C 500 mg o smaku wiśni interakcje ulotka żel doustny  30 sasz. po 5 g

Ascolip Liposomal Vitamin C 500 mg o smaku wiśni żel doustny | 30 sasz. po 5 g

Rodzaj: suplement diety

Podmiot odpowiedzialny: LIPID SYSTEMS SP. Z.O.O.


Opis produktu Ascolip Liposomal Vitamin C 500 mg o smaku wiśni

Kiedy stosujemy Ascolip Liposomal Vitamin C 500 mg o smaku wiśni?

Produkt przeznaczony jest do stosowania w zwiększonym zapotrzebowaniu na witaminę C. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

Ascolip Liposomal Vitamin C 500 mg o smaku wiśni - działanie

ASCOLIP® to preparat zawierający liposomalną witaminę C zamkniętą w opatentowanej formule LIPOSHELL®1. Zastosowanie technologii LIPOSHELL® pozwala na osiągnięcie wysokiej wydajności w transporcie witaminy C do wybranych miejsc organizmu. Liposomy LIPOSHELL® wykazują podobieństwo do błon komórkowych w organizmie ludzkim, dzięki czemu są bezpieczne i biozgodne. Liposomy LIPOSHELL® umożliwiają długotrwałe, stabilne zamknięcie witaminy C w ich wnętrzu oraz efektywne wchłanianie.

- BEZ CUKRÓW

- BEZGLUTENOWY

- BEZ GMO

ODPOWIEDNI DLA WEGETARIAN I WEGAN2


1. Nr zgłoszenia: PCT/EP2018/057400. 2. Produkt nie zawiera żadnych składników pochodzenia zwierzęcego.Jaki jest skład Ascolip Liposomal Vitamin C 500 mg o smaku wiśni?

1 saszetka zawiera witaminę C w formie liposomalnej: L-ascorbinian sodu 500 mg

Ascolip Liposomal Vitamin C 500 mg o smaku wiśni zalecane spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia:

1 saszetka 1 raz dziennie. Zawartość saszetki spożyć bezpośrednio lub rozpuścić w niewielkiej ilości wody niegazowanej. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia.


Ascolip Liposomal Vitamin C 500 mg o smaku wiśni – jakie środki ostrożności należy zachować?

Kobiety w ciąży, matki karmiące piersią, osoby z zaburzeniami gospodarki żelaza przed zastosowaniem powinny skonsultować się z lekarzem. Nie stosować u osób mających predyspozycje do tworzenia kamieni nerkowych lub chorujących na kamicę nerkową. Witamina C w dawce ? 1000 mg może powodować łagodne zaburzenia żołądkowe u osób nadwrażliwych. Przeciwwskazaniem do stosowania jest nadwrażliwość na którykolwiek składnik preparatu.


Przyjmowanie Ascolip Liposomal Vitamin C 500 mg o smaku wiśni w czasie ciąży

Kobiety w ciąży, matki karmiące piersią, osoby z zaburzeniami gospodarki żelaza przed zastosowaniem powinny skonsultować się z lekarzem.

Skład


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje:

Informacje o identyfikatorach BLOZ produktów są dostępne adresem www.blozinfo.osoz.pl.