Artresan Comfort Krem Zmniejsza dyskomfort mięśn.-szkielet.stawów interakcje ulotka   75 ml

Trudno dostępny w aptekach

 

Artresan Comfort Krem Zmniejsza dyskomfort mięśn.-szkielet.stawów 75 ml

Rodzaj: kosmetyk

Producent: USP ZDROWIE SP. Z O.O

Opis leku Artresan Comfort Krem Zmniejsza dyskomfort mięśn.-szkielet.stawów


interakcje leków z innymi lekami

Interakcje z innymi lekami

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku wraz z innymi lekami dochodziło do jakichkolwiek interakcji, mających negatywny wpływ na zdrowie.


interakcje leków z żywnością

Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Grupy

  • Produkty do ciała

    W tej kategorii znajdziesz produkty upiekszające ciało, preparaty do pielęgnacji skóry atopowej i skłonnej do alergii oraz urazów, redukujące blizny, stosowane w nadmiernej potliwości, do pielęgnacji okolic intymnych, do depilacji, do masażu, do opalania, do pielęgnacji biustu, do skóry naczynkowej, do skóry po terapii onkologicznej, do skóry skłonnej do nadmiernego łuszczenia i rogowacenia, do pielęgnacji skóry trądzikowej, dla kobiet ciężarnych, do skóry twarzy, normalnej i mieszanej, suchej i wrażliwej, skłonnej do podrażnień, do pielęgnacji zmęczonych i opuchniętych nóg, do pielęgnacji skóry cukrzyków, przeciwzmarszczkowe, ujędrniajace, nawadniajace, wzmacniające, wyszczuplające, przeciw rozstępom, antycelulitowe, do kąpieli. Dostępne w postaci kremów, żeli, balsamów, olejków itp.


Może Cię również zainteresować:

Jak sobie radzić z upałami?

Porady

Jak sobie radzić z upałami?

Lato to czas wysokich temperatur niemal w całym kraju. Temperatury powyżej 30°C mogą być groźne dla naszego zdrowia, dlatego w trakcie upałów należy z...


Artresan Comfort Krem Zmniejsza dyskomfort mięśn.-szkielet.stawów - statystyki wyszukiwań w serwisie KtoMaLek.pl

Z pomocą zebranych przez nasz serwis danych jesteśmy w stanie napisać, że w miesiącach luty, sierpień, listopad przeprowadzana była największa liczba wyszukiwań dla produktu Artresan Comfort Krem Zmniejsza dyskomfort mięśn.-szkielet.stawów. Najrzadziej kosmetyk był natomiast poszukiwany przez pacjentów w następujących miesiącach maj, czerwiec, lipiec. 12.50% to liczba, która równa jest różnicy między opisanymi porami roku.

Jaka jest dostępność kosmetyku Artresan Comfort Krem Zmniejsza dyskomfort mięśn.-szkielet.stawów?

Mniejszość aptek korzystających z serwisu KtoMaLek.pl ma wspomniany kosmetyk obecnie w swojej ofercie. Jest więc kosmetykiem trudno dostępnym na terenie Polski.


Artresan Comfort Krem Zmniejsza dyskomfort mięśn.-szkielet.stawów opinie.


Powyższe dane statystyczne są danymi archiwalnymi. Aby uzyskać najnowsze dane skontaktuj się z  PEX PharmaSequence sp. z o.o. .


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje: