Antidol 10 interakcje ulotka tabletki 0,3g+0,01g 10 tabl.

Brak informacji o dostępności produktu

 

Antidol 10 tabletki | 0,3g+0,01g | 10 tabl.

Rodzaj: lek dostępny bez recepty
Substancja czynna: Paracetamolum, Codeini phosphas
Podmiot odpowiedzialny: LEK S.A.

Logo LekarzeBezKolejki.pl

Zażywasz ten lek?
Nie ryzykuj zdrowiem

Warto skonsultować się z lekarzem.

Skorzystaj z Telewizyty na LekarzeBezKolejki.pl



Opis produktu Antidol 10

Kiedy stosujemy lek Antidol 10?

- bóle głowy,- bóle zębów po ekstrakcji,- bóle kostno - stawowe,- bóle pourazowe tkanek miękkich,- bóle miesiączkowe,- bóle w przebiegu choroby nowotworowej

Antidol 10 - działanie leku

- przeciwbólowe,- przeciwgorączkowe,- przeciwkaszlowe,


Jaki jest skład leku Antidol 10?

- paracetamol 300 mg,- codeinum phosphoricum 20 mg,

Jakie są przeciwwskazania do stosowania leku Antidol 10?

- ciąża,- laktacja,- niewydolność wątroby i nerek,- nadwrażliwość na lek,- genetycznie uwarunkowany niedobór dehydrogenezy glukozo 6 - fosforanowej,- dzieci poniżej 5 roku życia

Antidol 10 – jakie działania niepożądane mogą wystąpić?

- nudności,- wymioty,- zawroty głowy,- senność,- spastyczny skurcz oskrzeli

Antidol 10 - dawkowanie leku

- 2 - 3 x na dobę.- 3 - 4 x na dobę w sytuacjach nagłych.- U chorych z chorobą nowotworową co 4 godziny 1 - 1,5 tabletki.Max. dawka - 13 tabletek na dobę.

Interakcje z innymi lekami

Ten lek zażywany jednocześnie z innymi lekami może mieć negatywny wpływ na twoje zdrowie.


Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Inne opakowania


Grupy

  • Środki przeciwbólowe

    W tej kategorii znajdziesz preparaty przeciwbólowe dla dorosłych stosowane w bólach towarzyszących przeziębieniu i grypie, bólach gardła, głowy (także migrenach), zatok, zębów, bólach menstruacyjnych. Dostępne w postaci tabletek, kapsułek, granulatu itp.

  • Środki przeciwbólowe

    W tej kategorii znajdziesz preparaty przeciwbólowe dla dorosłych stosowane w bólach towarzyszących przeziębieniu i grypie, bólach gardła, głowy (także migrenach), zatok, zębów, bólach menstruacyjnych. Dostępne w postaci tabletek, kapsułek, granulatu itp.


Podobne produkty z tą samą substancją czynną


Może Cię również zainteresować:


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje:

Informacje o identyfikatorach BLOZ produktów są dostępne adresem www.blozinfo.osoz.pl.